Ara

Azim Kaan Güvenilir Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Azim Kaan Güvenilir Kimdir? Azim Kaan Güvenilir Kaç Yaşında, Azim Kaan Güvenilir Boyu, Azim Kaan Güvenilir Nereli, Azim Kaan Güvenilir Biyografi, Azim Kaan Güvenilir Vikipedi, Azim Kaan Güvenilir Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Azim Kaan Güvenilir Kimdir?

 
Adı Soyadı: Azim Kaan Güvenilir   
Doğum Tarihi:10.10.1990 (27 yaşında)
Nereli: İstanbul
Burcu: Terazi
Kilosu: 80 kg
Boyu: 1,84 m
Göz Rengi: Kahverengi 
Saç Rengi: Açık Kestane
Eğitim Durumu: Lise Mezunu
Sevgilisi: -
Evli mi: -
Eşi: -
instagram Hesabı: Kaan Güvenilir (@kaanguvenilirofficiall) 
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Azim Kaan Güvenilir Biyografisi


Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan yarışmacılarından diğer bir isim de Azim Kaan Güvenilir. Bir izdivaç programında Solmaz Çiroz ile heyecanın ve aksiyonun bol olduğu bir aşk yaşayan ve bu sayede adından sıkça söz ettiren Azim Kaan Güvenilir’in hayatı, Survivor 2019’ a adaylığı açıklandıktan sonra bir kez daha gündeme geldi. Yeniden Azim Kaan Güvenilir ile ilgili bilgiler ve detaylar merak konusu oldu. Peki, kimdir Azim Kaan Güvenilir?
 
Azim Kaan Güvenilir, 1990 yılında İstanbul’da doğumludur. Tekstil işiyle uğraşan Azim Kaan Güvenilir; 2017 yılında Seda Sayan ve Uğur Aslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel isimli evlilik programına katılmış ve gözde damatlardan olmuştur. Roman kızı Solmaz ile yaşadığı aksiyon ve heyecan dolu ve çok konuşulan aşkla gündeme gelen Azim Kaan Güvenilir; Tv8 ekranlarında yayınlanan ve başrolü Solmaz Çiros ve aynı programda ünlenen Nurullah Şık ile paylaştığı Aşk-ı Roman dizisinin kadrosunda yer almıştır. Azim Kaan Güvenilir’in anne ve babası ayrıdır, 9 kardeşi vardır.
 
Azim Kaan Güvenilir’in Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan etabında yarışmak için seçmelere katılan ve yarışmaya katılmasının kesinleştiği açıklanmıştır. Azim Kaan Güvenilir, kameralar karşısına geçerek neden Survivor’da olmak istediğini şu kelimeler ile ifade etti. " Sporu sevmemiz aileden geliyor. Spora fitness ile başladım ve süper amatörde futbol oynadım. Survivor benim en büyük hedefimdir. Kendimi çok iyi ifade edebileceğimi düşünüyorum. Ayrıca atışlarıma çok güveniyorum, el becerilerim iyidir. Mental olarak da kendime güveniyorum. Sadece aç kalmak ile ilgili kendime güvenmiyorum " diye ekledi. Azim Kaan Güvenilir sözlerine devam ederek, " Sınırlarımı Survivor’ da zorlamak istiyorum ve yatakta değil yerde yatmak istiyorum. Aç olarak yarışmak istiyorum ve bütün zorluklara rağmen kendimi sınamak istiyorum, çabuk patlıyorum biliyorum ama hiçbir zaman adam satmam. En büyük hayalim olan Survivor’ a sınırlarımı zorlamaya gidiyorum ama beni kim zorlayacak onu bilemiyorum " diye belirtti.
 
Survivor 2019’da Türk Takımı

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: