Ara

Caner Cindoruk Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Caner Cindoruk Kimdir?, Caner Cindoruk Kaç Yaşında, Caner Cindoruk Nereli, Caner Cindoruk Biyografisi, Caner Cindoruk Evlimi, Caner Cindoruk Sevgilisi Var Mı?, Caner Cindoruk Hayatı, Caner Cindoruk Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını Caner Cindoruk biyografisinde bulabilirsiniz.

Caner Cindoruk Kimdir?  Kaç Yaşında, Bpyu ve Kilosu, Aslen Nereli?


Adı Soyadı: Caner Cindoruk  
Doğum Tarihi: 02 Nisan 1980 
Nereli: Adana
Burcu: Koç Burcu  
Kilosu: 74 
Boyu: 185 Cm
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümü
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
İnstagram Hesabı: www.instagram.com/canercindoruk
Twitter Hesabı: twitter.com/canercindoruk
Facebook Hesabı: Mevcut Değil
 

Caner Cindoruk Biyografisi


Caner Cindoruk 02 Nisan 1980 senesinde Adana’da dünyaya geldi. Caner Cindoruk boyu 180 olup 74 kilodur. İki kardeşi vardır ve kardeşlerinin ikisi de oyuncudur. Babası Zafer Doruk ise öykü kitapları yazmaktadır. İki kez Orhan Kemal Öykü ödülünü alan bir yazardır babası. Caner Cindoruk’ ta aile desteği ile tiyatroya yönelmiştir.

Çukurova Üniversitesi’nde işletme okurken okuldaki tiyatro topluluğuna katılmıştır. Yönetici, oyuncu ve yönetmen görevlerini yaptı. Amcası olan Erdal Cindoruk da bir tiyatro oyuncusuydu. Çocukluk yıllarından beri kulis tozu yutan Caner Cindoruk oyunculuk uğruna birçok işi yaptı gerek çay getirdi gerek bir orta okulu sahnesinde bir yer buldu kendine. İlk profesyonel deneyimi ise Fehmi Paşa Konağındaki Yusuf olmuştu. 1997 senesinde Adana Seyhan belediyesi tiyatro topluluğu ile birlikte profesyonel oyunlar sergiledi.10 yıl Adana Şehir Tiyatrolarında çalıştı. 2006 yılında o ve dört arkadaşı İstanbul’a taşındı. Caner Cindoruk kaç yaşında 42 yaşındadır. 

2006 yılında kamera karşısına geçip Beynelmilel filmiyle sinema dünyasına girdi. Özgün Namal ile ilk kez çalıştı. Sonra 2008 Kelebek filminde rol aldı.

2007 senesinde Kara Güneş isimli dizi projesiyle televizyon ekranlarında görülmeye başlandı. Caner Cindoruk 2008 yılında Geç Gelen Bahar ve Yaprak Dökümdeki canlandırdığı Doktor Nazmi karakteriyle çok sevildi.

2009’da Orhan Kemal’in büyük eseri olan Hanım’ın Çiftliğinin diziye uyarlanmasıyla Özgü Namal ile tekrar çalışma şansı elde etti. Hanımın Çiftliğinde tanışıp birlikte âşık olduğu Ebru Özkan ile 5 yıl birlikte yaşadılar. 2012 yılında Ebru Özkan ile Pandaların Hikayesi isimli tiyatro oyununda oynadı. Ebru Özkan ile 5 yıllık birliktelikten sonra ayrıldılar.

2012 senesinde tekrar yönetmen Bahman Gobadi ‘nin Gergedan Mevsimi Monica Bellucci ile oynadı.
İstanbul Moda’da oturuyor Caner Cindoruk. Özel hayatında salaş giyinmeyi çok seviyor.

2015’de Iraklı yönetmen Hiner Saleem’in çektiği Dar Elbise adlı filmde başrol oynadı. 2016 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde tanıştığı Farah Zeynep Abdullah ile birlikte oldukları söyleniyordu. Fakat çok geçmeden ikili ayrıldılar.

2017 yılında Kadın isimli dizinin başrolünde oynamaktadır. Kadın adlı dizideki rol arkadaşı ise Özge Özpirinçci’dir.

Oynadığı Tiyatro Oyunları:

·        Fehim Paşa Konağı- 1998
·        Kuğular Şarkı Söylemez- 1999
·        Ada- 2000
·        Yalancı Aranıyor- 2001
·        Soyut Padişah- 2002
·        Kaktüs Kumpanya- 2002
·        Yeşil Papağan Limited- 2004
·        Suçlular Çağı Suçsuzlar Çağı- 2005
·        Komşu Köyün Delisi- 2006
·        Hayvan Çiftliği- 2006
·        Uçurtmanın Kuyruğu-2010
·        Titanik Orkestrası- 2011
·        Pandaların Hikayesi- 2012
·        Köpek, Kadın, Erkek- 2016
·        İstanbul name (müzikal)- 2016

Yönettiği Tiyatro Oyunları:
·        Ada
·        Hayvan Çiftliği
·        Suçlular Çağı Suçsuzlar Çağı
·        Kuğular Şarkı Söylemez

Oynadığı Filmler Ve Diziler:

·        Beynelmilel- 2006
·        Kara Güneş- 2007
·        Yaprak Dökümü- 2008
·        Geç Gelen Bahar- 2008
·        Kelebek – 2008
·        Hanımın Çiftliği- 2009- 2010
·        Firar- 2011
·        Elveda Katya- 2012
·         Gergedan Mevsimi- 2012
·        Yabancı- 2012
·        Ateş Altında Aşk- 2013
·        Aramızda Kalsın- 2013
·        Çalsın Sazlar – Mahir Karakteri- Sinema Filmi -2014
·        Ekşi Elmalar- Servet Karakteri- Sinema Filmi – 2015
·        Muhteşem Yüzyıl: Kösem 2. Sezon Silahtar Mustafa Paşa Karakteri- TV Dizisi 2016
·        Bir Şey Değilim- Sinema Filmi 2016
·        Dar Elbise- Ako Karakteri- Sinema Filmi -2016
·        Kor Cemal Karakteri Sinema Filmi- 2016
·        İstanbul Sokakları Fırat Karakteri – TV Dizisi- 2016
·        Kadın TV Dizisi – 2017

Caner Cindoruk kimdir ve nereli?
Caner Cindoruk, 17 Nisan 1980 yılında, Adana da dünyaya geldi. Annesi Müşerref, babası ise iki kez Orhan Kemal Öykü Ödüllü öykü yazarı Zafer Doruk tur. Münir Can Cindoruk ve Taner Cindoruk adında iki kardeşi de oyuncu olan Cindoruk, ailesinin de etkisiyle tiyatroya yöneldi. Amcası Erdal Cindoruk ta tiyatro oyuncusudur.
 

Caner Cindoruk ne mezunu?
Amcası Erdal Cindoruk da tiyatro oyuncusudur. Cindoruk un çocukluk yılları kuliste geçti. Ortaokulda, lisede, üniversite yıllarında sergilenen oyunlarında kendine hep bir sahne buldu. Çukurova Üniversitesinden mezun oldu.

Caner Cindoruk un yaşı kaç?

42 yaşında (17 Nisan 1980)Caner Cindoruk / Yaş
 

Caner Cindoruk nasıl ünlü oldu?
Ünlü oyuncu Caner Cindoruk, Kadın ve Sadakatsiz dizileri sayesinde yurt dışında da tanınmaya başladı. Üstelik bu noktaya sıfırdan geldi! Çocukken evi geçindirmek için çalışan Caner Cindoruk, bir süre sonra kendini tiyatroda buldu. Ama Cindoruk ailesindeki tek sanatçı bizim Caner değilmiş!
 

Caner Cindoruk un kardeşi kim?
Münir Can CindorukTaner CindorukCaner Cindoruk/Kardeşleri
 

Caner Cindoruk Cansu Dere sevgili mi?
Öte yandan kısa bir süre önce rol arkadaşı Caner Cindoruk ile aşk yaşadığı yönünde çıkan haberlerin hatırlatılması üzerine "Ah yapmayın, hadi ne olur." diyerek, iddiaları yalanladı.
 

Caner Cindoruk nerede oturuyor?
2012 yılında yönetmen Bahman Gobadi nin “Gergedan Mevsimi” filminde Yılmaz Erdoğan ve Monica Belluci yle oynadı. İstanbul Moda da oturan Caner Cindoruk, özel hayatında salaş giyinmeyi çok seviyor.
 

Caner Cindoruk un annesi kim?

Müşerref CindorukCaner Cindoruk / AnnesiBiyografiler

 • Ahmet Ataş Kimdir

  Ahmet Ataş Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ahmet Ataş Doğum Tarihi: 14 Ağustos 1990 Nereli: Ordu Burcu: Aslan Kilosu: - Boyu: - Göz Rengi:  Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Beykent Üniversitesi Uluslararası

 • Temel Karamollaoğlu Kimdir

  Temel Karamollaoğlu, Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Temel Karamollaoğlu boyu 1,75 cm olup 70 kilo civarındadır. Temel Karamollaoğlu 81 Yaşındadır. Temel Karamollaoğlu, Türk siyasetçi

 • Meral Akşener Kimdir

  Meral Akşener Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Meral Akşener, Türk siyasetçi, avukat ve eski bakanlardan biridir. Türkiye İyi Parti Genel Başkanı olarak bilinir. Meral Akşener

 • Muharrem İnce Kimdir

  Muharrem İnce Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Muharrem İnce, Türk siyasetçi, öğretmen ve avukat olarak tanınan bir isimdir. 04 Mayıs 1964 yılında Yalova'nın

 • Gülçin Santırcıoğlu Kimdir

  Gülçin Santırcıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu, Aslen Nereli? Gülçin Santırcıoğlu Kaç Yaşında: 45 Yaşında Gülçin Santırcıoğlu Doğum Tarihi:  25 Temmuz 1977 Gülçin Santırcıoğlu Boyu Kilosu:  1.70 – 65 Gülçin Santırcıoğlu Nereli: Manisa Gülçin Santırcıoğlu Burcu: Aslan Gülçin Santırcıoğlu Sevgilisi: - Gülçin Santırcıoğlu Eşi: Utku