Ara

Emre Durak Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Emre Durak Kimdir? Emre Durak Kaç Yaşında, Emre Durak Boyu, Emre Durak Aslen Nereli, Emre Durak Biyografi, Emre Durak Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Survivor Emre Durak Kimdir?

 
Adı Soyadı: Emre Durak  
Doğum Tarihi: 1995 (24 yaşında)  
Nereli: Adana- Seyhan
Burcu: ikizler  
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: Anadolu Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizmi bölümü
Sevgilisi:  
Evli mi:  
Eşi:
instagram Hesabı: 
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Survivor Emre Durak Biyografisi

 
Survivor 2018'de Hakan Hatipoğlu'nun sakatlığı nedeniyle Gönüllüler takımına sonradan dahil olan Emre Durak Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında yeniden yarışmacı olarak katıldı. Peki survivor 2018 yarışmasının en hiperaktif yarışmacısı olarak bilinen Emre Durak kimdir?

Emre Durak, 1995 yılında Adana Seyhan’da dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm Bölümü mezunu. Güncel yaşantısında animatör olarak çalışan Emre Durak, meslek olarak dublörlük de yapıyor. Emre Durak’ın 2018 Survivor all star olarak katıldığı yarışmada, doğa sporlarına olan merakı ile biliniyor. Doğa, orman ve dağ yürüyüş ve sporları ile ilgilenen Emre Durak’ın Çılgın Goril adını taşıyan bir Youtube kanalı da bulunuyor. Bu kanalda tehlikeli videoları da çeken ve sergileyen yarışmacı aksiyon ve çılgınlığı çok seviyor.  Aksiyon sahnelerini büyük bir keyifle çeken Emre Durak tam bir Survivor gibi yaşıyor.

Emre Durak, Bireysel spor koçluğu, doğa sporları eğitmenliği yapmaktadır. Ayrıca boks, fitness, sokak akrobasi sporları ve extrem sporları ilgileniyor. Yarışmacı kendisi ve Survivor hakkında şu cümleleri ekliyor “ Sloganım ‘Sınırları aşmaya gönüllerden taşmaya geliyorum’.  Survivor 2018 den elendiğim günden beri yılmadan kanımla canımla bir daha Survivor’a katılacağım günü bekledim.  Ama unutmadım ki beklediğin gün gelecek ise çekilen acı kutsaldır. Ben bu yarışmada Türk'ün hızını, hırsını, gücünü göstermeye geliyorum. İhtiyacım olan sizin de bana yürekten inanmanızdır . Gayret ve çaba ile her gün çalıştım. Survivor 2019’un Türkiye-Yunanistan rekabeti olacağını öğrendim.  Türkiye' yi temsil etmek, bu şerefe nail olmak bana ayrı bir gayret ve hırs verdi." diye belirtti ve ekledi “Elimden geleni ardıma koymam, ben sınırlara karşı doğdum ve tecrübelere ve zorluğa kesinlikle doymam” diye belirten Emre Durak’ın, Survivor’daki hayatının ne kadar süreceği şimdiden merak konusu. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.
 
Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Ebru Şahin Kimdir

  Ebru Şahin - Reyyan Şadoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Ne Zaman Doğdu, Nereli, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç? Adı Soyadı: Ebru Şahin Doğum Tarihi: 18.05.1994 (25 yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Boğa Burcu Kilosu: 54 Boyu: 1,66 Göz Rengi: - Saç Rengi: - Eğitim

 • Ebrar Alya Demirbilek Kimdir

  Ebrar Alya Demirbilek  – Gül Şadoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu?   Adı Soyadı: Ebrar Alya Demirbilek Doğum Tarihi: 30.09.2013 (6 Yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Terazi Kilosu:  Boyu:  Göz Rengi: Mavi Saç Rengi: Sarı Eğitim Durumu: İlkokul Sevgilisi: Yok Evli Mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: 

 • Cahit Gök Kimdir

  Cahit Gök – Fırat Demiralp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Nerede Doğdu, Kaç Doğumlu, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Cahit Gök Doğum Tarihi: 7 Ekim 1981 (38 yıl yaşında) Nereli: Bingöl Burcu: Terazi Kilosu: 74 Boyu: 1.79 Göz Rengi: Kahverengi Saç

 • Aydan Burhan Kimdir

  Aydan Burhan - Hanife Derbent Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Aydan Burhan Doğum Tarihi: 1 Kasım 1968 (51 yıl yaşında) Nereli: Bursa   Burcu: Akrep Kilosu: 68 Boyu: 1.70

 • Ayda Aksel Kimdir

  Ayda Aksel – Azize Aslanbey Kimdir?, Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ayda Aksel Doğum Tarihi: 31 Ekim 1962 (57 yıl yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Akrep