Ara

Bora Edin Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Bora Edin Kimdir? Bora Edin Kaç Yaşında, Bora Edin Boyu, Bora Edin Nereli, Bora Edin Biyografi, Bora Edin Eşi Kimdir, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Bora Edin Kimdir?

 
Adı Soyadı: Bora Edin  
Doğum Tarihi: 1984 
Nereli: İstanbul 
Burcu:
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu:  
Sevgilisi: -  
Evli mi: Evet  
Eşi: Hülya Çoban Edin
instagram Hesabı: 
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Bora Edin Biyografisi

 
Survivor 2019 yarışmacılarından bir hayli iddialı olan diğer bir isim de Bora Edin. Survivor adaylığı açıklanmasının ardından Bora Edin’in hayatı ile ilgili bilgiler ve detaylar da merak konusu oldu. Peki, kimdir Bora Edin?
 
Bora Edin, 1984 İstanbul doğumlu olup ilk ve orta eğitiminden sonra Malta’ya yerleşmiş ve lise eğitimini Malta’da almıştır. Malta ve İsviçre’de amatör olarak futbol oynamıştır. Ayrıca Badninton, basketbol, yüzme ve wakebord ile ilgilenmiştir. Şu an Fitness ve crossfit eğitmenliği yapan Bora Edin, Hülya çoban Edin ile evlidir.
 
Bora Edin, Survivor 2019 yarışması için çok iddialı olduğunu belirterek ekledi. 2018 de Survivor’a davet edildiğini ancak geçen yıl bebeklerini kaybettikleri için katılamadığını belirtti. ‘2019 Survivor’ da olmayı çok istiyorum. Hemen hemen her sporu rahatlıkla yapıyorum. Futbol konusunda hem amatör olarak hem de profesyonel olarak birikimim var. Crossfittde de başarılarım ve derecelerim var. Ayrıca badmind, basketbol ve yüzme konusunda donanımlıyım ve bir çok sporu profesyonel olarak yapıyorum. Birinci olursam biliyorum ki hırsım, pes etmemem ve centilmenliğim sayesinde olacak ve başaracağım. Ve diyorum ki beni izleyen herkes Survivor 2019’un Şampiyonunu izliyor olacak’. Bu yarışmada epey iddialı olduğunu görüyor bizde başarılar diliyoruz.

Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: