Ara

Ecem Onaran Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Ecem Onaran Kimdir? Ecem Onaran Kaç Yaşında, Ecem Onaran Boyu, Ecem Onaran Nereli, Ecem Onaran Biyografi, Ecem Onaran Vikipedi, Ecem Onaran Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Ecem Onaran Kimdir?

 
Adı Soyadı: Ecem Onaran   
Doğum Tarihi: 08.06.1989 (30 yaşında)
Nereli: İzmir  
Burcu: İkizler  
Kilosu: 55 kg 
Boyu: 1,73 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: Ege Üniversitesi Lisans
Sevgilisi: Berk Aldanmaz  
Evli mi:  
Eşi: Kahverengi
instagram Hesabı: 
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Ecem Onaran Biyografisi


Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında oylanarak seçilen yarışmacı adayları arasında Ecem Onaran da yer aldı. Bir hayli iddialı olan Ecem Onaran sportmen bir geçmişe sahip olmasından dolayı dikkatleri üzerine çeken yarışmacılardan biridir. Peki Ecem Onaran kimdir.
 
Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında Türkiye bayan yarışmacılarından 30 yaşındaki Ecem Onaran İzmirli ve spor eğitmenliği yapıyor. İzmir Karşıyaka’da yaşayan Ecem Onaran Milli Atlet kimliği ile tanınmaktadır. Ecem Onaran kendisini ve Sorvivor’ı şöyle anlatıyor “ 8 yaşında beden eğitimi öğretmenim beni bir antrönöre yönlendirmesi sayesinde spora başladım. Sonrasında yapılan bir yarışmada Fenerbahçe’nin koordinatörlerinin beni seçmesiyle sporda profesyonelliğe giden yolda adım atmaya başladım. Yıllar boyunca Fenerbahçe adına yarıştım. Survivor benim için çok önemli. Belli bir yaşta atletizmi bırakmak zorunda kaldım.
 
Yeniden parkura dönmek ve rekabeti hissetmek benim için önemli çünkü kendimi yeniden kanıtlamak istiyorum. O Açlık beni zorlamaz çünkü mental olarak zaten çok güçlüyüm. Yarışmalara hazırlandığım dönemlerden tecrübeliyim bu sebeple beni zorlamayacağını biliyorum. Yunanistan'a karşı bir yarış içinde olacağız ve ben eski bir milli sporcu olarak daha da cesaretleneceğim. Çünkü bu işin içinde mücadele, hırs ve rekabet var. Senelerce Türkiye adına yarıştım bu sebeple bu milli duygular beni daha da güçlendirecektir” diye belirtti. Bizde kendisine bu mücadele için başarılar diliyoruz. 

Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: