Ara

Atakan Işıktutan Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Atakan Işıktutan Kimdir? Atakan Işıktutan Kaç Yaşında, Atakan Işıktutan Boyu, Atakan Işıktutan Nereli, Atakan Işıktutan Biyografi, Atakan Işıktutan Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Atakan Işıktutan Kimdir?

 
Adı Soyadı: Atakan Işıktutan   
Doğum Tarihi: 06.12.1994 (23) 
Nereli: İstanbul  
Burcu: Yay
Kilosu: 83 kg  
Boyu: 1,91 cm
Göz Rengi: Kahverengi 
Saç Rengi: Koyu kahve 
Eğitim Durumu: Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü
Sevgilisi: -  
Evli mi: - 
Eşi: -
instagram Hesabı: isiktutanatakan                              
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Atakan Işıktutan Biyografisi

 
Survivor 2019 yarışmacılarından diğer bir isim Atakan Işıktututan. Survivor adaylığı açıklanmasının ardından Atakan Işıktututan’ın hayatı ile ilgili bilgiler ve detaylar merak konusu oldu. Peki, kimdir Atakan Işıktututan?
 
Atakan Işıktututan, 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Baba tarafından aslen Rizelidir.  Lisans eğitimini Maltepe Üniversitesi İktisat bölümünde tamamlamış sonrasında, oyunculuk eğitimi alarak kariyerine ekran önünde devam etmiştir. İlk oyunculuk deneyimine, Star Tv ekranların da yayınlanan Paramparça dizisi ile başlamıştır. Bu dizide Atakan ışıktutan, Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay, Leyla Tanlar, Nursel Köse gibi oyuncularla birliktr çalışmıştır. Daha sonra Fox Tv ekranlarında 2017 yılından beri yayınlanan ve dikkat çeken başrolünü Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Fırat Albayram ve Murat Serezli’nin paylaştığı Savaşçı Dizisi ile devam etmiş olan Atakan Işıktutan, Savaşçı dizisinde Üst teğmen Oktay karakterini canlandırarak yükselişe geçmiştir.
 
Atakan Işıktutan, dizi oyunculuğunun yanında aynı zamanda sporlada yakından ilgilenmiş ve profesyonel olarak sporun birçok dalı içerisinde yer almış ve başarı dereceleri almıştır.
 
Atakan Işıktutan, heyecanla beklenen ve ilgi ile izlenen Survivor 2019 yarışmasına katılacak olan adaylardan birisi. Üstelik çok da iddialı. Bakın bu yarışma ile ilgili düşüncelerini ve kendisini nasıl anlatıyor Atakan Işıktutan. ‘Su parkurlarında çok iddialıyım çünkü daha önce yüzdüm. Basketbol oynadığım için atış alanında kabiliyetlerim var. Şimdi de crossfit sporu yapıyorum. Crossfit Şampiyonasında kendi kategorimde Türkiye 1.liğim, Türkiye Kürek Şampiyonasında ise Türkiye 2.liğim var. Güçlüyüm, hırslıyım. Bu gücümü ve hırsımı sporla her zaman pozitif motivasyon olarak kullanmayı öğrendim. Her zaman daha iyisini yapmak için çalıştım. Hatta sınırlarımı zorladım. Survivor dünyanın en zor yarışması çünkü şartları çok ağır. Ama benim düşünceme göre dünyanın en gurur verici yarışması. Bende bu gururu yaşamak ve başta ailem olmak üzere tüm sevenlerime bu hissi yaşatmak istiyorum. O kupayı almak istiyorum. Gücüm, hırsım, insan ilişkilerim, saygım ve başarılarımla performans anlamında başarılı olabileceğimi düşünüyorum. Ülkemi ismimin anlamı gibi güçlü bir şekilde temsil etmek için Survivor 2019’a katılıyorum’. Kendisine başarılar diliyoruz.

Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: