Ara

Atakan Işıktutan Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Survivor Atakan Işıktutan Kimdir? Atakan Işıktutan Kaç Yaşında, Atakan Işıktutan Boyu, Atakan Işıktutan Nereli, Atakan Işıktutan Biyografi, Atakan Işıktutan Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Atakan Işıktutan Kimdir?

 
Adı Soyadı: Atakan Işıktutan   
Doğum Tarihi: 06.12.1994 (23) 
Nereli: İstanbul  
Burcu: Yay
Kilosu: 83 kg  
Boyu: 1,91 cm
Göz Rengi: Kahverengi 
Saç Rengi: Koyu kahve 
Eğitim Durumu: Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü
Sevgilisi: -  
Evli mi: - 
Eşi: -
instagram Hesabı: isiktutanatakan                              
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Atakan Işıktutan Biyografisi

 
Survivor 2019 yarışmacılarından diğer bir isim Atakan Işıktututan. Survivor adaylığı açıklanmasının ardından Atakan Işıktututan’ın hayatı ile ilgili bilgiler ve detaylar merak konusu oldu. Peki, kimdir Atakan Işıktututan?
 
Atakan Işıktututan, 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Baba tarafından aslen Rizelidir.  Lisans eğitimini Maltepe Üniversitesi İktisat bölümünde tamamlamış sonrasında, oyunculuk eğitimi alarak kariyerine ekran önünde devam etmiştir. İlk oyunculuk deneyimine, Star Tv ekranların da yayınlanan Paramparça dizisi ile başlamıştır. Bu dizide Atakan ışıktutan, Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay, Leyla Tanlar, Nursel Köse gibi oyuncularla birliktr çalışmıştır. Daha sonra Fox Tv ekranlarında 2017 yılından beri yayınlanan ve dikkat çeken başrolünü Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Fırat Albayram ve Murat Serezli’nin paylaştığı Savaşçı Dizisi ile devam etmiş olan Atakan Işıktutan, Savaşçı dizisinde Üst teğmen Oktay karakterini canlandırarak yükselişe geçmiştir.
 
Atakan Işıktutan, dizi oyunculuğunun yanında aynı zamanda sporlada yakından ilgilenmiş ve profesyonel olarak sporun birçok dalı içerisinde yer almış ve başarı dereceleri almıştır.
 
Atakan Işıktutan, heyecanla beklenen ve ilgi ile izlenen Survivor 2019 yarışmasına katılacak olan adaylardan birisi. Üstelik çok da iddialı. Bakın bu yarışma ile ilgili düşüncelerini ve kendisini nasıl anlatıyor Atakan Işıktutan. ‘Su parkurlarında çok iddialıyım çünkü daha önce yüzdüm. Basketbol oynadığım için atış alanında kabiliyetlerim var. Şimdi de crossfit sporu yapıyorum. Crossfit Şampiyonasında kendi kategorimde Türkiye 1.liğim, Türkiye Kürek Şampiyonasında ise Türkiye 2.liğim var. Güçlüyüm, hırslıyım. Bu gücümü ve hırsımı sporla her zaman pozitif motivasyon olarak kullanmayı öğrendim. Her zaman daha iyisini yapmak için çalıştım. Hatta sınırlarımı zorladım. Survivor dünyanın en zor yarışması çünkü şartları çok ağır. Ama benim düşünceme göre dünyanın en gurur verici yarışması. Bende bu gururu yaşamak ve başta ailem olmak üzere tüm sevenlerime bu hissi yaşatmak istiyorum. O kupayı almak istiyorum. Gücüm, hırsım, insan ilişkilerim, saygım ve başarılarımla performans anlamında başarılı olabileceğimi düşünüyorum. Ülkemi ismimin anlamı gibi güçlü bir şekilde temsil etmek için Survivor 2019’a katılıyorum’. Kendisine başarılar diliyoruz.

Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Yağız Erdoğan Kimdir

  Yağız Erdoğan Kimdir?   Adı Soyadı: Yağız Erdoğan    Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)   Nereli: Rize  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi:   Eşi: instagram Hesabı: (@yagizerdgan) Twitter Hesabı: @YagizErdgan  Facebook Hesabı:     Yağız Erdoğan Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan

 • Sinem Kılıç Kimdir

  Sinem Kılıç Kimdir?   Adı Soyadı: Sinem Kılıç   Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)  Nereli: Erzurum   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Özel bir üniversitede Medya ve İletişim okuyor   Sevgilisi:   Evli mi: Bekar  Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı:   Facebook Hesabı:    Sinem

 • Simge Olçun Kimdir

  Simge Olçun Kimdir?   Adı Soyadı: Simge Olçun    Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında)  Nereli: İzmir  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulunda Beden Eğitimi öğretmenliği 4.

 • Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir

  Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir?   Adı Soyadı: Sıla Rümeysa Ölçek   Doğum Tarihi: 1988 (31 yaşında) Nereli: Ordu- Fatsa  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu ve yüksek lisansına yine aynı

 • Serpil Uzunçavdar Kimdir

  Serpil Uzunçavdar Kimdir?   Adı Soyadı: Serpil Uzunçavdar    Doğum Tarihi: 1986 (33 yaşında) Nereli:   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi: Bekar   Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı: @serpiluzuncavdr    Facebook Hesabı:    Serpil Uzunçavdar Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye-