Ara

Hakan Kanık Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Survivor Hakan Kanık Kimdir? Hakan Kanık Kaç Yaşında, Hakan Kanık Boyu, Hakan Kanık Aslen Nereli, Hakan Kanık Biyografi, Hakan Kanık Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Hakan Kanık Kimdir?

 
Adı Soyadı: Hakan Kanık  
Doğum Tarihi: 19.04.1999 (20 yaşında)
Nereli: İstanbul 
Burcu: Koç  
Kilosu: 84 kg  
Boyu: 1,78 m 
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: Muğla Sıktı Koçman Üniversitesi’nde Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi'nin Heykel bölümü 
Sevgilisi: yok 
Evli mi:  
Eşi:
instagram Hesabı: @hakannkanik
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Hakan Kanık Biyografisi


MasterChef izleyicisinin büyük beğenisini toplayarak dikkatleri üzerine çeken ve sevilen, yarışmanın finaline bir adım kala veda eden Hakan Kanık, Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasına katılacağı açıklanan ilk yarışmacı olması ile bir kez daha en çok araştırılan isimlerin başında geliyor. MasterChef İzleyicilerinin büyük beyenisini kazanan genç isim, Survivor adayları arasında yer alarak sevenlerine sürpriz yaptı. Bu sene format değişikliğine gidilerek Survivor yarışmacıları sosyal medya üzerinden verilen oylarla belirlendi. Bu oylamalar göz önüne alınarak ilk Survivor 2019 yarışmacısı belirlendi ve Hakan Kanık'ın ilk Survivor 2019 yarışmacısı olduğunu açıkladı. Peki Hakan Kanık kimdir?
 
Hakan Kanık, 1999 İstanbul’da doğdu ve İstanbul’da yaşıyor. Lise eğitimini Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimine ise Muğla Sıktı Koçman Üniversitesi’nde Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi'nin Heykel bölümüne devam etmiştir. Et konusunda kendisini geliştirerek farklı mekânların mutfaklarında çalışan Hakan Kanık, özellikle et pişirme konusunda oldukça iddialı bir isim. Asıl mesleği ise komidir. Tv8 Kanalının düzenlediği MasterChef Türkiye yarışmasına katılmış ve yarışmanın yaş olarak en gençlerinden olmasına rağmen bilgisi ve deneyimi sayesinde hem jüriyi hem de izleyicileri oldukça şaşırtmış ve etkilemiştir.
 
Masterchef Türkiye macerasının kendisi için bittiğini, burada kariyerini ve hayatını şekillendirecek birçok tecrübe edindiğini ve Hazer şef’ in dediği gibi ” cephane ” kazandığını belirtti. Yüzlerce insanın içinden sıyrılıp, final beşlisine kalan ilk yarışmacı olmuştu Hakan Kanık. Ekranlardan gördüğümüz kadarıyla hem yetenekli, hem başarılı, hem sempatik, hem de hırslı bir kişiliğe sahip olan Hakan Kanık, yine bir "ilke" imza atmayı başardı.
 
2019 Survivor Türkiye-Yunanistan'da da ilk yarışmacı olarak seçildi. Hakan Kanık kendisi ve Survivor hakkındaki bilgileri ise şu cümleler ile dile getirdi. “Ailemizden ve sevdiklerimizden uzak kalacağız bizi zorlayacak bu ayrılık. Survivor'un parkurları çok uzun ve engebeli, çok fazla özellik ve kıvraklık gerektiren parkurlar. Ama ben burada yaşımın verdiği avantaj ve atiklikle bütün parkurların üstesinden geleceğime inanıyorum. Aç kalmayacağımızı kesinlikle biliyorum çünkü adada illaki bir şeyler bulup takımımı doyururum. Asıl merak edilmesi gereken beni kimin yeneceği değil, beni kimin durdurabileceğidir “. MasterChef izleyicilerinin büyük beğenisini toplayan ve her hareketi ile sevilen yarışmanın finaline bir adım kala proğrama veda eden Hakan Kanık bakalım Survivor’un Chef’i olabilecekmi. Kendisine başarılar diliyoruz.

Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Yağız Erdoğan Kimdir

  Yağız Erdoğan Kimdir?   Adı Soyadı: Yağız Erdoğan    Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)   Nereli: Rize  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi:   Eşi: instagram Hesabı: (@yagizerdgan) Twitter Hesabı: @YagizErdgan  Facebook Hesabı:     Yağız Erdoğan Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan

 • Sinem Kılıç Kimdir

  Sinem Kılıç Kimdir?   Adı Soyadı: Sinem Kılıç   Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)  Nereli: Erzurum   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Özel bir üniversitede Medya ve İletişim okuyor   Sevgilisi:   Evli mi: Bekar  Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı:   Facebook Hesabı:    Sinem

 • Simge Olçun Kimdir

  Simge Olçun Kimdir?   Adı Soyadı: Simge Olçun    Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında)  Nereli: İzmir  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulunda Beden Eğitimi öğretmenliği 4.

 • Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir

  Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir?   Adı Soyadı: Sıla Rümeysa Ölçek   Doğum Tarihi: 1988 (31 yaşında) Nereli: Ordu- Fatsa  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu ve yüksek lisansına yine aynı

 • Serpil Uzunçavdar Kimdir

  Serpil Uzunçavdar Kimdir?   Adı Soyadı: Serpil Uzunçavdar    Doğum Tarihi: 1986 (33 yaşında) Nereli:   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi: Bekar   Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı: @serpiluzuncavdr    Facebook Hesabı:    Serpil Uzunçavdar Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye-