Ara

Kaan Kazgan Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Survivor Kaan Kazgan Kimdir? Kaan Kazgan Kaç Yaşında, Kaan Kazgan Boyu, Kaan Kazgan Aslen Nereli, Kaan Kazgan Biyografi, Kaan Kazgan Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Kaan Kazgan Kimdir?

 
Adı Soyadı: Kaan Kazgan  
Doğum Tarihi: 3.11.1994  
Nereli: Sakarya 
Burcu: Terazi   
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: 
Sevgilisi:  
Evli mi:  
Eşi:
instagram Hesabı: (@kaankazgan)
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Kaan Kazgan Biyografisi

 
Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında Türk yarışmacı adayları arasında yer alan Kaan Kazgan, Murat Kazgan gibi profesyonel olarak dövüşcülük yapıyor. Kaan Kazgan, kendine ait olan spor salonunda abisi ile birlikte eğitmenlik ve işletmeci olarak görev yapıyor. Peki Kaan Kazgan kimdir?
 
Kaan Kazgan, Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında Türk yarışmacı adayları arasında yer alıyor. Kaan Kazgan 24 yaşında ve Sakarya doğumlu. MMA (Mixed Martial Arts yani “Karışık Dövüş Sanatları” Abisi Murat Kazgan gib profesyonel dövüşçüdür. Aslen Sakarya doğumlu olmasına rağmen İstanbul'da yaşıyor. Spora 9 yaşında kick boks ile başlamış bir süre ara verdikten sonra 11 yaşından buyana MMA dövüşcüsü olan Kaan Kazgan yurtdışında maçlara çıkıyor. Aynı zamanda Demir Spor’da serbest güreş genç takım kaptanlığıda yapmış. 2011 yılından bu yana aktif olarak profesyonel maçlara çıkıyor. Hayatını dövüş idame ettiren Kaan Kazgan sahibi olduğu spor salonun işletmesi ve eğitimenliğini de yine abisi ile birlikte yapıyor.
 
Yurtdışında en genç dövüşen MMA dövüşçüsü ünvanına sahip olan Kaan Kazgan Survivor'ın kendisini kanıtlamak adına büyük bir fırsat olduğunu belirtiyor.. Kaan Kazgan’ın 2 kez Muay Thai Türkiye Şampiyonluğu, 1 kez MMA Türkiye Şampiyonluğu var.

Kaan Kazgan Survivor hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle anlatıyor. “Survivor  kendimi kanıtlamak için istediğim bir yarışma. 17 yaşından bu yana Türk Bayrağını dünyanın bir çok ülkesinde gururla dolaştırdım. Burada da bunu yapmak benim için çok güzel olacak.  Kendime Survivor için çok güveniyorum. Survivor’ da hiç bir şeyin beni çok fazla zorlayacağını düşünmüyorum. İlerleyeceğime ve kazanacağıma inanıyorum . Rakiplerime mesajım ise şu, hem mental olarak hem fiziksel olarak Survivor’a hazırım o yarışmaya girip kazanacağım bundan eminim” diye belirtti. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.
 
Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Yağız Erdoğan Kimdir

  Yağız Erdoğan Kimdir?   Adı Soyadı: Yağız Erdoğan    Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)   Nereli: Rize  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi:   Eşi: instagram Hesabı: (@yagizerdgan) Twitter Hesabı: @YagizErdgan  Facebook Hesabı:     Yağız Erdoğan Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan

 • Sinem Kılıç Kimdir

  Sinem Kılıç Kimdir?   Adı Soyadı: Sinem Kılıç   Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)  Nereli: Erzurum   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Özel bir üniversitede Medya ve İletişim okuyor   Sevgilisi:   Evli mi: Bekar  Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı:   Facebook Hesabı:    Sinem

 • Simge Olçun Kimdir

  Simge Olçun Kimdir?   Adı Soyadı: Simge Olçun    Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında)  Nereli: İzmir  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulunda Beden Eğitimi öğretmenliği 4.

 • Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir

  Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir?   Adı Soyadı: Sıla Rümeysa Ölçek   Doğum Tarihi: 1988 (31 yaşında) Nereli: Ordu- Fatsa  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu ve yüksek lisansına yine aynı

 • Serpil Uzunçavdar Kimdir

  Serpil Uzunçavdar Kimdir?   Adı Soyadı: Serpil Uzunçavdar    Doğum Tarihi: 1986 (33 yaşında) Nereli:   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi: Bekar   Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı: @serpiluzuncavdr    Facebook Hesabı:    Serpil Uzunçavdar Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye-