Ara

Kader Karakaya Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Kader Karakaya Kimdir? Kader Karakaya Kaç Yaşında, Kader Karakaya Boyu, Kader Karakaya Nereli, Kader Karakaya Biyografi, Kader Karakaya Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Kader Karakaya Kimdir?

 
Adı Soyadı: Kader Karakaya  
Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında) 
Nereli: Bursa 
Burcu: Oğlak  
Kilosu: 54 kg 
Boyu: 1,67 m
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: 
Uludağ Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi
Sevgilisi: Batuhan Özdemir   
Evli mi:  
Eşi:
instagram Hesabı: 
@kader.krkya
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 

 

Kader Karakaya Biyografisi

 
Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan konseptiyle ekranlara gelecek olan yarışmada Türk yarışmacıları belli oldu. Bu yarışmacılardan biri de Kader Karakaya. Futbolcu kimliği ile dikkatleri üzerine çeken iddialı yarışmacılar arasında ki Kader Kaya hakkındaki bilgiler Survivor izleyicileri tarafından merak konusu oldu. Peki, Kader Kaya Kimdir?
 
Kader Karakaya, 1996 yılı Bursa doğumludur. Eğitimini Uludağ Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde tamamlayan Kader Karakaya, Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasındaki Türk yarışmacılarındandır.
 
Fenerbahçe Spor Okullarında futbol eğitmenliği yapıyor aynı zamanda fitness, pilates ve reformer dersleri veriyor. Hayatın sporcu kimliğinden ve yaşadıklarından dolayı kendisini Survivor olarak yetiştirdiğini söylüyor Kader Karakaya. 4 yaşında  cimnastik ile spora başlamış olan ancak babasının vefatından sonra rahatsızlanmış ve lösemi tedavisi görmüştür. Hastalığı esnasında sporla hayata tutunmuş ve ortaokulda atletizme başlamıştır.
 
Survivor’ın zorlu parkurlarını kazanmak için, olması gereken bütün kriterlerin kendisinde olduğunu belirten Kader Karakaya azimli, hırslı ve savşçı bir ruha sahip bir Survivor olduğunu dile getirmiştir. Küçük yaşlardan beri hayatının her evresinde mücadele içinde olduğunu belirten Kader Karakaya, yarışmada açlığın kendisini zorlayacağını düşünmediğini söylüyor. Kader Karakaya, Survivor'ı izlerken damarlarındaki kan akışının hızlandığını bildiriyor. “Eğer Survivor bir takım olacaksa o takımın bu kana ihtiyacı var ve o kan da benim” sloganıyla bir hayli iddalı olduğunu vurguluyor. Bizde kendisine başarılar diliyorz.

Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: