Ara

Kader Karakaya Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Survivor Kader Karakaya Kimdir? Kader Karakaya Kaç Yaşında, Kader Karakaya Boyu, Kader Karakaya Nereli, Kader Karakaya Biyografi, Kader Karakaya Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Kader Karakaya Kimdir?

 
Adı Soyadı: Kader Karakaya  
Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında) 
Nereli: Bursa 
Burcu: Oğlak  
Kilosu: 54 kg 
Boyu: 1,67 m
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: 
Uludağ Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi
Sevgilisi: Batuhan Özdemir   
Evli mi:  
Eşi:
instagram Hesabı: 
@kader.krkya
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 

 

Kader Karakaya Biyografisi

 
Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan konseptiyle ekranlara gelecek olan yarışmada Türk yarışmacıları belli oldu. Bu yarışmacılardan biri de Kader Karakaya. Futbolcu kimliği ile dikkatleri üzerine çeken iddialı yarışmacılar arasında ki Kader Kaya hakkındaki bilgiler Survivor izleyicileri tarafından merak konusu oldu. Peki, Kader Kaya Kimdir?
 
Kader Karakaya, 1996 yılı Bursa doğumludur. Eğitimini Uludağ Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde tamamlayan Kader Karakaya, Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasındaki Türk yarışmacılarındandır.
 
Fenerbahçe Spor Okullarında futbol eğitmenliği yapıyor aynı zamanda fitness, pilates ve reformer dersleri veriyor. Hayatın sporcu kimliğinden ve yaşadıklarından dolayı kendisini Survivor olarak yetiştirdiğini söylüyor Kader Karakaya. 4 yaşında  cimnastik ile spora başlamış olan ancak babasının vefatından sonra rahatsızlanmış ve lösemi tedavisi görmüştür. Hastalığı esnasında sporla hayata tutunmuş ve ortaokulda atletizme başlamıştır.
 
Survivor’ın zorlu parkurlarını kazanmak için, olması gereken bütün kriterlerin kendisinde olduğunu belirten Kader Karakaya azimli, hırslı ve savşçı bir ruha sahip bir Survivor olduğunu dile getirmiştir. Küçük yaşlardan beri hayatının her evresinde mücadele içinde olduğunu belirten Kader Karakaya, yarışmada açlığın kendisini zorlayacağını düşünmediğini söylüyor. Kader Karakaya, Survivor'ı izlerken damarlarındaki kan akışının hızlandığını bildiriyor. “Eğer Survivor bir takım olacaksa o takımın bu kana ihtiyacı var ve o kan da benim” sloganıyla bir hayli iddalı olduğunu vurguluyor. Bizde kendisine başarılar diliyorz.

Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Yağız Erdoğan Kimdir

  Yağız Erdoğan Kimdir?   Adı Soyadı: Yağız Erdoğan    Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)   Nereli: Rize  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi:   Eşi: instagram Hesabı: (@yagizerdgan) Twitter Hesabı: @YagizErdgan  Facebook Hesabı:     Yağız Erdoğan Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan

 • Sinem Kılıç Kimdir

  Sinem Kılıç Kimdir?   Adı Soyadı: Sinem Kılıç   Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)  Nereli: Erzurum   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Özel bir üniversitede Medya ve İletişim okuyor   Sevgilisi:   Evli mi: Bekar  Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı:   Facebook Hesabı:    Sinem

 • Simge Olçun Kimdir

  Simge Olçun Kimdir?   Adı Soyadı: Simge Olçun    Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında)  Nereli: İzmir  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulunda Beden Eğitimi öğretmenliği 4.

 • Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir

  Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir?   Adı Soyadı: Sıla Rümeysa Ölçek   Doğum Tarihi: 1988 (31 yaşında) Nereli: Ordu- Fatsa  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu ve yüksek lisansına yine aynı

 • Serpil Uzunçavdar Kimdir

  Serpil Uzunçavdar Kimdir?   Adı Soyadı: Serpil Uzunçavdar    Doğum Tarihi: 1986 (33 yaşında) Nereli:   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi: Bekar   Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı: @serpiluzuncavdr    Facebook Hesabı:    Serpil Uzunçavdar Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye-