Ara

Seda Ocak Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Seda Ocak Kimdir? Seda Ocak Kaç Yaşında, Seda Ocak Ablası Sema Kimdir, Seda Ocak Boyu, Seda Ocak Nereli, Seda Ocak Biyografi, Seda Ocak Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Seda Ocak Kimdir?

 
Adı Soyadı: Seda Ocak  
Doğum Tarihi: 17.08.1985 (34 yaşında)
Nereli: Bursa 
Burcu: Aslan  
Kilosu: 54 kg  
Boyu: 1,72 m 
Göz Rengi: Yeşil 
Saç Rengi: Sarı 
Eğitim Durumu: Anaokulu Öğretmenliği Ve Spor Bilimleri Mezunu
Sevgilisi:  
Evli mi: Evet 
Eşi: Yasin Ocak
instagram Hesabı: 
Twitter Hesabı: (@sedaocak85)
Facebook Hesabı:
 

Seda Ocak Biyografisi

 
Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında ikinci yarışmacı olarak ismi açıklanan, 2018 Survivor’ da yarışan ve milli atlet olarak dikkatleri üzerine çeken Seda Aydemir’in ikizi Seda Ocak. Bakalım ikizine benzerliği gözlerden kaçmayan ve ikizi Seda Aydemir gibi atlet olan Seda ocak’ ta şimdiden merak konusu oldu. Peki, Seda Ocak kimdir?
 
Seda Ocak, 1985 yılında Bursa’da doğmuştur. Eğitimini Anaokulu Öğretmenliği ve Spor Bilimleri Bölümü üzerine tamamlamıştır. 2017-2018 yılında Survivor'da yarışıp parkurlardaki hızıyla adından bahsettiren ayrıca 400 metre engelli yarışlarıyla tanınan Sema Aydemir'in ikizi olan Seda Ocak, eski milli atlet ve antrönördür. Atletizm de 100 metre engelli koşu branşında yarışmış ancak 2003 yılında evlendikten sonar profesyonel sporu bırakmıştır. Seda Ocak hırsına güvendiğini ve gözünün kara olduğunu söyleyerek parkurlarda zorlanmayacağını belirtmektedir.
 
Daha önce de 2014 yılında TV 8 kanalında yayınlanan Ninja Warrior Türkiye‘de yarıştı ancak 1. turda elenerek yarışmaya veda etti. Seda Ocak, kendisi gibi sporcu Yasin Ocak ile evli ve 2 erkek çocuk annesi.
 
ikiz kardeşi Seda Aydemir’e benzerliği dikkatlerden kaçmayan Seda ocak’ın Survivor 2019'daki performansı da ikiz kardeşine benzerse bu yıl da Survivor'da, yine azim ve hırs izleyeceğiz demektir.
 
Seda Ocak Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışması tanıtım videosunda kendisini ve Survivor hakkındaki düşüncelerini şu kelimeler ile anlatıyor, “ Atletizme kardeşim Sema ile birlikte başladık sonra branşlarımızı seçtik. Ben 100 metre engelli koşucuyum, Sema ise 400 metre engelli koşucu. 2003 yılında evlendikten sonra profesyonel olarak sporu bıraktım. Survivor'a hazırlık sürecinde kardeşimle birlikte ve eşimin büyük desteği ile günde 2 antrenman yaptık. Evet, zorlandık ama buna değdi. Gözümün kara olmasının parkurlarda işe yarayacağını biliyorum. Canım tatlı değildir antremanlardan dolayı dayanıklılığa sahibim ve hırsıma da güveniyorum” diye ekledi. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.

Sema Aydemir Kimdir? İçin Tıklayınız.

Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: