Ara

Seda Ocak Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Survivor Seda Ocak Kimdir? Seda Ocak Kaç Yaşında, Seda Ocak Ablası Sema Kimdir, Seda Ocak Boyu, Seda Ocak Nereli, Seda Ocak Biyografi, Seda Ocak Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Seda Ocak Kimdir?

 
Adı Soyadı: Seda Ocak  
Doğum Tarihi: 17.08.1985 (34 yaşında)
Nereli: Bursa 
Burcu: Aslan  
Kilosu: 54 kg  
Boyu: 1,72 m 
Göz Rengi: Yeşil 
Saç Rengi: Sarı 
Eğitim Durumu: Anaokulu Öğretmenliği Ve Spor Bilimleri Mezunu
Sevgilisi:  
Evli mi: Evet 
Eşi: Yasin Ocak
instagram Hesabı: 
Twitter Hesabı: (@sedaocak85)
Facebook Hesabı:
 

Seda Ocak Biyografisi

 
Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında ikinci yarışmacı olarak ismi açıklanan, 2018 Survivor’ da yarışan ve milli atlet olarak dikkatleri üzerine çeken Seda Aydemir’in ikizi Seda Ocak. Bakalım ikizine benzerliği gözlerden kaçmayan ve ikizi Seda Aydemir gibi atlet olan Seda ocak’ ta şimdiden merak konusu oldu. Peki, Seda Ocak kimdir?
 
Seda Ocak, 1985 yılında Bursa’da doğmuştur. Eğitimini Anaokulu Öğretmenliği ve Spor Bilimleri Bölümü üzerine tamamlamıştır. 2017-2018 yılında Survivor'da yarışıp parkurlardaki hızıyla adından bahsettiren ayrıca 400 metre engelli yarışlarıyla tanınan Sema Aydemir'in ikizi olan Seda Ocak, eski milli atlet ve antrönördür. Atletizm de 100 metre engelli koşu branşında yarışmış ancak 2003 yılında evlendikten sonar profesyonel sporu bırakmıştır. Seda Ocak hırsına güvendiğini ve gözünün kara olduğunu söyleyerek parkurlarda zorlanmayacağını belirtmektedir.
 
Daha önce de 2014 yılında TV 8 kanalında yayınlanan Ninja Warrior Türkiye‘de yarıştı ancak 1. turda elenerek yarışmaya veda etti. Seda Ocak, kendisi gibi sporcu Yasin Ocak ile evli ve 2 erkek çocuk annesi.
 
ikiz kardeşi Seda Aydemir’e benzerliği dikkatlerden kaçmayan Seda ocak’ın Survivor 2019'daki performansı da ikiz kardeşine benzerse bu yıl da Survivor'da, yine azim ve hırs izleyeceğiz demektir.
 
Seda Ocak Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışması tanıtım videosunda kendisini ve Survivor hakkındaki düşüncelerini şu kelimeler ile anlatıyor, “ Atletizme kardeşim Sema ile birlikte başladık sonra branşlarımızı seçtik. Ben 100 metre engelli koşucuyum, Sema ise 400 metre engelli koşucu. 2003 yılında evlendikten sonra profesyonel olarak sporu bıraktım. Survivor'a hazırlık sürecinde kardeşimle birlikte ve eşimin büyük desteği ile günde 2 antrenman yaptık. Evet, zorlandık ama buna değdi. Gözümün kara olmasının parkurlarda işe yarayacağını biliyorum. Canım tatlı değildir antremanlardan dolayı dayanıklılığa sahibim ve hırsıma da güveniyorum” diye ekledi. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.

Sema Aydemir Kimdir? İçin Tıklayınız.

Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Yağız Erdoğan Kimdir

  Yağız Erdoğan Kimdir?   Adı Soyadı: Yağız Erdoğan    Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)   Nereli: Rize  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi:   Eşi: instagram Hesabı: (@yagizerdgan) Twitter Hesabı: @YagizErdgan  Facebook Hesabı:     Yağız Erdoğan Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan

 • Sinem Kılıç Kimdir

  Sinem Kılıç Kimdir?   Adı Soyadı: Sinem Kılıç   Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)  Nereli: Erzurum   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Özel bir üniversitede Medya ve İletişim okuyor   Sevgilisi:   Evli mi: Bekar  Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı:   Facebook Hesabı:    Sinem

 • Simge Olçun Kimdir

  Simge Olçun Kimdir?   Adı Soyadı: Simge Olçun    Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında)  Nereli: İzmir  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulunda Beden Eğitimi öğretmenliği 4.

 • Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir

  Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir?   Adı Soyadı: Sıla Rümeysa Ölçek   Doğum Tarihi: 1988 (31 yaşında) Nereli: Ordu- Fatsa  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu ve yüksek lisansına yine aynı

 • Serpil Uzunçavdar Kimdir

  Serpil Uzunçavdar Kimdir?   Adı Soyadı: Serpil Uzunçavdar    Doğum Tarihi: 1986 (33 yaşında) Nereli:   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi: Bekar   Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı: @serpiluzuncavdr    Facebook Hesabı:    Serpil Uzunçavdar Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye-