Ara

Sude Burcu Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Sude Burcu Kimdir? Sude Burcu Kaç Yaşında, Sude Burcu Boyu, Sude Burcu Aslen Nereli, Sude Burcu Biyografi, Sude Burcu Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Sude Burcu Kimdir?

 
Adı Soyadı: Sude Burcu   
Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)
Nereli: İzmir
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: 
Sevgilisi:  
Evli mi:  
Eşi:
instagram Hesabı: (@lotus.35) 
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Sude Burcu Biyografisi

 
Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında Türk yarışmacılarından biri de Sude Burcu oldu. Tekvando sporunda kendisini geliştiren ve gerek Türkiye gerek Uluslararası yarışmalarda birçok derece kazanan Sude Burcu, “Karakterim, kararlığım ve azmim Survivor’da beni birinciliğe çıkarabilir” sözleriyle iddialı olduğunu ortaya koydu. Peki, Sude Burcu kimdir?
 
Sude Burcu 22 yaşında ve İzmir doğumlu.  Milli tekvandocu olan Sude Burcu, aynı zamanda son iki yılın Türkiye şampiyonu ayrıca kulüpler Avrupa üçüncülüğü, Balkan Şampiyonluğu var. Bunların dışında Türkiye ve Uluslararası platformda birçok dereceler almıştır. Çocukluğundan beri yani 14 yıldır tekvando sporunun içinde olduğu için hayatının her anlamda antrenmanlarla geçtiğini belirtiyor. Sporcu oluşu hayatının düzenli bir şekilde ilerlemesine vesile olmuştur. Sürekli evi ve antrenmanları arasında bıkmadan mekik dokumuş. Şu an yarışmalara katılmanın dışında Lotus 35 spor salonunda tekvando eğitmenliği yapıyor.
 
Sude Burcu kendisi ve Survivor hakkında şunları söyledi, “Survivor çocukluğumdan beri izlediğim ve heyecanla takip ettiğim bir yarışma programı ve hayatımda böyle bir tecrübenin mutlaka olması gerektiğini düşünüyorum. Tekvando bir mücadele sporudur fakat asıl mücadele Survivor’da var bu sebeple bu konuda herhangi bir sıkıntı çekeceğimi sanmıyorum. Dayanıklılık, kuvvet, hız ve parkur anlamında genel olarak çok iyi olduğumu biliyorum. Sürekli kendimi birileri ile kıyaslıyorum ama artık bunu yapmak istemiyorum. Kendimi sadece kendimle kıyaslamak istiyorum bu sebeple Survivor’da bulunmam gerekli. Survivor çocukluğumdan beri hep içinde olmak istediğim bir yarışma idi. Böyle bir tecrübe benim hayatımda mutlaka olmalı. Karakterim, hırsım, kararlığım ve azmim beni Survivor’ da birinciliğe çıkarabilir diye düşünüyorum” dedi. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.  

Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Ebru Şahin Kimdir

  Ebru Şahin - Reyyan Şadoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Ne Zaman Doğdu, Nereli, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç? Adı Soyadı: Ebru Şahin Doğum Tarihi: 18.05.1994 (25 yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Boğa Burcu Kilosu: 54 Boyu: 1,66 Göz Rengi: - Saç Rengi: - Eğitim

 • Ebrar Alya Demirbilek Kimdir

  Ebrar Alya Demirbilek  – Gül Şadoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu?   Adı Soyadı: Ebrar Alya Demirbilek Doğum Tarihi: 30.09.2013 (6 Yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Terazi Kilosu:  Boyu:  Göz Rengi: Mavi Saç Rengi: Sarı Eğitim Durumu: İlkokul Sevgilisi: Yok Evli Mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: 

 • Cahit Gök Kimdir

  Cahit Gök – Fırat Demiralp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Nerede Doğdu, Kaç Doğumlu, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Cahit Gök Doğum Tarihi: 7 Ekim 1981 (38 yıl yaşında) Nereli: Bingöl Burcu: Terazi Kilosu: 74 Boyu: 1.79 Göz Rengi: Kahverengi Saç

 • Aydan Burhan Kimdir

  Aydan Burhan - Hanife Derbent Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Aydan Burhan Doğum Tarihi: 1 Kasım 1968 (51 yıl yaşında) Nereli: Bursa   Burcu: Akrep Kilosu: 68 Boyu: 1.70

 • Ayda Aksel Kimdir

  Ayda Aksel – Azize Aslanbey Kimdir?, Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ayda Aksel Doğum Tarihi: 31 Ekim 1962 (57 yıl yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Akrep