Ara

Hikmet Tuğsuz Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Deli Hikmet Tuğsuz Kimdir? Hikmet Tuğsuz Kaç Yaşında, Hikmet Tuğsuz Boyu, Hikmet Tuğsuz Aslen Nereli, Hikmet Tuğsuz Biyografi, Hikmet Tuğsuz Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Survivor Hikmet Tuğsuz Kimdir?

 
Adı Soyadı: Hikmet Tuğsuz   
Doğum Tarihi: 1987 
Nereli: Antalya 
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: Adnan Menderes  Üniversitesi
Sevgilisi:  
Evli mi:  
Eşi:
instagram Hesabı: 
Twitter Hesabı:  @HikmetTugsuz
Facebook Hesabı: 
 

Survivor Hikmet Tuğsuz Kimdir?

 
Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında Türk yarışmacılarından biride Antalya’lı güreş antrenörü Hikmet Tuğsuz’ da yer alıyor. Profesyonel olarak güreş antrenörlüğü yapan Hikmet Tuğsuz, milli takımda da antrenörlük yapıyor. Peki, Birçok spor dalı ile ilgilenen Hikmet Tuğsuz kimdir?
 
Hikmet Tuğsuz 1987 yılında Antalya’da doğmuştur. Yıllarca aktif olarak yaptığı sporu bıraktıktan sonra Milli Takım antrenörlüğüne başlayan Hikmet Tuğsuz, sporcu kontenjanıyla dahil olduğu üniversiteyi tamamlamış ve Avrupa Şampiyonalarına katılmıştır. Decathlon'da 8 sene boyunca Türkiye şampiyonluğunu elinden bırakmayan ve Decathlon'da iki yıl geçilmeyen Hikmet Tuğsuz, “Decatlon spor olarak çok zor bir branştır ve sporların babasıdır diyebiliriz” diye ekledi. Hikmet Tuğsuz, şu sıralar Milli takım antrenörlüğü yapmaktadır. "10 ayrı branştaki sporu arka arkaya yapmayı becerebilen nadir sporculardan biriyim” diyen Hikmet Tuğsuz,  “arkadaşlarımın çok fazla ısrar etmesi üzerine Survivor’ın bana göre bir parkur olduğunu düşündüm ve Survivor'a katılım için başvurdum ve yarışmaya girmeye hak kazandım” diye ekledi.
Sporun içinde aktif ve profesyonel olarak bulunmasından dolayı Survivor'ın kendisini kesinlikle zorlamayacağını belirten Hikmet Tuğsuz, yemek seçmediğini her şeyi yediğini bu sebeple aç kalmayacağını söyledi.
 
Hikmet Tuğsuz, Toroslarda büyüdüğünü, ailesinin hayvancılık ile geçindiğini belirtti. Ayrıca çocukluğundan beri sporun içinde olmasından dolayı liseyi bittikten sonra iyi bir sporcu olduğu için kendisini sporcu kontenjanından iyi bir üniversiteye aldılar. Sonrasında başarılar ard arda gelmeye başladı zaten ve Avrupa şampiyonluklarına gitmeye başladığını ifade etti. Atletizmde kimsenin yapamadıklarını yaptığı için Deli Hikmet lakabı ile anılan Hikmet Tuğsuz, “Survivor’ da her şey tam bana göre. Gözümün gördüğü her şeyi yapabilirim bunu biliyorum. Buradan giderken hiçbir şey beni üzmez çünkü zaten müsabakalar nedeni ile seyahat halindeydim sürekli. Yemek konusunda da zorlanmam her şeyi yerim. Ben Yörük çocuğuyum Toroslarda büyüdüm, Torosların ruhu bende oldukça Yunan falan vız gelir.“ dedi. Yörük çocuğu olduğunu üstüne basarak vurgulayan Hikmet Tuğsuz, Torosların ruhu ile Yunan yarışmacılara meydan okuyor. Bakalım Survivor’da “Deli Hikmet“ başarabilecek mi? Kendisine başarılar diliyoruz.

Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: