Ara

Erdem Ekşioğlu Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Erdem Ekşioğlu Kimdir? Erdem Ekşioğlu Kaç Yaşında, Erdem Ekşioğlu Boyu, Erdem Ekşioğlu Aslen Nereli, Erdem Ekşioğlu Biyografi, Erdem Ekşioğlu Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Erdem Ekşioğlu Kimdir?

 
Adı Soyadı: Erdem Ekşioğlu   
Doğum Tarihi: 22.01.1993  
Nereli: Rize  
Burcu: Kova  
Kilosu: 76 kg
Boyu: 1,83 m
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: İstanbul Ticaret Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü 
Sevgilisi:  
Evli mi:  
Eşi:
instagram Hesabı: (@erdemeksioglu)
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Erdem Ekşioğlu Biyografisi


Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında Türk yarışmacılarından birisi de yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Erdem Ekşioğlu oldu. Yarışmanın adayları arasında yer alan Ekşioğlu, oyunculuk kariyerinde hızlı adımlarla ilerlemektedir. Daha önce denetim sektöründe kurumsal bir firma da  tecrübe yaşayan yarışmacı adayı, bir dönem Fenerbahçe'nin alt yapısında futbol da oynamıştır. Ayrıca amatör olarak boksla ilgilenen Erdem Ekşioğlu kimdir?

Erdem Ekşioğlu, 22 Ocak 1993 tarihinde İstanbul – Kadıköy doğumlu. İstanbul Ticaret Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünden mezun olan Erdem Ekşioğlu, Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında yarışmacı adayı olarak gösterildi. Üniversite yılları öncesinden gelen oyunculuk tutkusu ile oyunculuk eğitimleri aldı. Üniversiteden mezun olduktan sonra denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan KPMG'nin Türkiye'de bulunan şirketinde denetim sektöründe 1,5 yıl çalışmıştır.
Erdem Ekşioğlu Aslen Rize' lidir. Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Erdem Ekşioğlu, Sprite markasının televizyonda yayınlanan reklamında ''Ufuk'' karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Coca Cola markası reklamında ve Türkiye'de en çok bilinen şampuan markalarından birisi olan Head & Shoulders'ın reklamında oynamıştır. TRT  Belgesel kanalında yayınlanan ''Dünya Tarihinin Dönüm Noktaları'' adlı belgeselde ise James Earl Ray karakterini canlandırmıştır. Henüz bu sektörde de yeni olan Ekşioğlu, bu sektörde başarıları ile hızla ilerlemektedir. Erdem Ekşioğlu, oyunculuk ile birlikte boks ile ilgilenmektedir. Boks ile de 2 yıldır ilgileniyor. Daha önce Fenerbahçe'nin alt yapı takımında futbol oynamış olan yarışmacının Tuttuğu takım Fenerbahçe'dir.

Erdem Ekşioğlu, Survivor ve kendisiyle ilgili sorulara şu cümlelerle cevap vermiştir. "Öncelikle karakterime çok güveniyorum. Hırslıyım ve mücadeleci bir yapıya sahibim. Kendimi kanıtlamak için Survivor da olmak istiyorum. Benim için oyunculuktan daha büyük bir hayal ve özellikle hedef varsa o da Survivor, çünkü oyunculukta başka karakterin altında bir hedef kitlesi oluşuyor. Fakat Survivor'da kendi karakterimin altında kendi hedef kitlemi oluşturabileceğimi inanıyorum. Aile özlemi elbette zorlayacak çünkü aile bağlarım çok sağlam. Ama onlardan ayrı ve uzakta kalmak kendi iç dünyama dönmemi sağlayacak. Biraz daha kendimi dinleyebileceğimi düşünüyorum orada. Daha çok kıymet vereceğim belki aileme. Onun dışında açlığın beni zorlayacağını düşünmüyorum. Aslında biraz da başarıya aç birisiyim ben. Fiziksel açlığın beni zorlamayacağını düşünüyorum.

Bu sene Survivor biz yarışmacıları için biraz daha milli bir mücadeleye dönmüş olacak. Rekabet ve mücadelemiz kendi takım arkadaşlarımızdan çok rakip takım ile olacak. Bu beni daha çok kamçılıyor ve hırslandırıyor. Ekran karşısında Survivor’ı izleyip oradaki insanların yapamadığını görmek beni daha da delirtiyor. Ben Survivor’a gidip hırsımla, düşüncemle ve zekamla Yunanlıları yenmeyi düşünüyorum. Survivor'a, hayatta kalmak ve yarışmayı kazanmak için gidiyorum” diye belirtti Erdem Ekşioğlu. Kendisine bu zorlu mücadelede başarılar diliyoruz.

Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Ebru Şahin Kimdir

  Ebru Şahin - Reyyan Şadoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Ne Zaman Doğdu, Nereli, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç? Adı Soyadı: Ebru Şahin Doğum Tarihi: 18.05.1994 (25 yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Boğa Burcu Kilosu: 54 Boyu: 1,66 Göz Rengi: - Saç Rengi: - Eğitim

 • Ebrar Alya Demirbilek Kimdir

  Ebrar Alya Demirbilek  – Gül Şadoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu?   Adı Soyadı: Ebrar Alya Demirbilek Doğum Tarihi: 30.09.2013 (6 Yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Terazi Kilosu:  Boyu:  Göz Rengi: Mavi Saç Rengi: Sarı Eğitim Durumu: İlkokul Sevgilisi: Yok Evli Mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: 

 • Cahit Gök Kimdir

  Cahit Gök – Fırat Demiralp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Nerede Doğdu, Kaç Doğumlu, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Cahit Gök Doğum Tarihi: 7 Ekim 1981 (38 yıl yaşında) Nereli: Bingöl Burcu: Terazi Kilosu: 74 Boyu: 1.79 Göz Rengi: Kahverengi Saç

 • Aydan Burhan Kimdir

  Aydan Burhan - Hanife Derbent Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Aydan Burhan Doğum Tarihi: 1 Kasım 1968 (51 yıl yaşında) Nereli: Bursa   Burcu: Akrep Kilosu: 68 Boyu: 1.70

 • Ayda Aksel Kimdir

  Ayda Aksel – Azize Aslanbey Kimdir?, Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ayda Aksel Doğum Tarihi: 31 Ekim 1962 (57 yıl yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Akrep