Ara

Burak Yurdugör Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Burak Yurdugör Kimdir? Burak Yurdugör Kaç Yaşında, Burak Yurdugör Boyu, Burak Yurdugör Nereli, Burak Yurdugör Biyografi, Burak Yurdugör Vikipedi, Burak Yurdugör Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Burak Yurdugör Kimdir?

 
Adı Soyadı: Burak Yurdugör  
Doğum Tarihi: 1999 (20 yaşında )  
Nereli: Batman
Burcu: -  
Kilosu: -  
Boyu: -
Göz Rengi: -
Saç Rengi: Kahverengi 
Eğitim Durumu: İstanbul Bilgi üniversitesi Havacılık Bölümü öğrencisi
Sevgilisi: Sıla Anamoda  
Evlimi: Bekar  
Eşi: -
instagram Hesabı: -
Twitter Hesabı:   -
Facebook Hesabı: -
 

Burak Yurdugör Biyografisi

 
Survivor 2019 yarışmacı adaylarından diğer bir isim Burak Yurdugör. Survivor adaylığı açıklanmasının ardından Burak Yurdugör’ün hayatı ile ilgili bilgiler ve detaylar merak konusu oldu. Peki, kimdir Burak Yurdugör?

Survivor 2019 yılı yarışmacılarından Burak Yurdugör, İstanbul’dan katılıyor yarışmaya. İstanbul Bilgi ünv. Havacılık bölümü öğrencisidir. Burak Yurdugör, çocukluğundan beri sporun içinde olduğunu belirtmiştir. Burak 6 yaşında yüzmeye başlamış 15 yaşına kadar devam etmiştir. Bu alanda İstanbul ve Beylikdüzü birincilikleri kazanmıştır. Daha sonra Amerikan futboluna merak salan Burak Yurdugör, okul takımında oynamıştır.şu an amatör olarak Fitness ile uğraşmaktadır.

Survivor 2019 adaylarından Burak Yurdugör, Survivor 2019’a katılmanın kendisine gurur verdiği dile getirmiş ve eklemiştir. ‘ Survivordeki amacım, 20 yaşındakilerin lider olamayacağı zihniyetini yıkıp nasıl lider olunuru göstereceğim’ diyor ve ekliyor. ‘Her şey spor ile bağdaşmış durumda fakat her şey spor değil. Önemli olan zekadır. Ben içerisinde olduğum için Survivor, çok farklı yerlerde olacak ve olmayada devam edecek’ diyor. Burak Yurdugör’ün kendisine tam olan inancı ve güveni daha şimdiden adından söz ettiriyor. Bakalım bu güven ve inanç onu lider koltuğuna oturtacak mı? Hep birlikte izleyip göreceğiz. Kendisine başarılar diliyoruz.

Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Ebru Şahin Kimdir

  Ebru Şahin - Reyyan Şadoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Ne Zaman Doğdu, Nereli, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç? Adı Soyadı: Ebru Şahin Doğum Tarihi: 18.05.1994 (25 yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Boğa Burcu Kilosu: 54 Boyu: 1,66 Göz Rengi: - Saç Rengi: - Eğitim

 • Ebrar Alya Demirbilek Kimdir

  Ebrar Alya Demirbilek  – Gül Şadoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu?   Adı Soyadı: Ebrar Alya Demirbilek Doğum Tarihi: 30.09.2013 (6 Yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Terazi Kilosu:  Boyu:  Göz Rengi: Mavi Saç Rengi: Sarı Eğitim Durumu: İlkokul Sevgilisi: Yok Evli Mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: 

 • Cahit Gök Kimdir

  Cahit Gök – Fırat Demiralp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Nerede Doğdu, Kaç Doğumlu, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Cahit Gök Doğum Tarihi: 7 Ekim 1981 (38 yıl yaşında) Nereli: Bingöl Burcu: Terazi Kilosu: 74 Boyu: 1.79 Göz Rengi: Kahverengi Saç

 • Aydan Burhan Kimdir

  Aydan Burhan - Hanife Derbent Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Aydan Burhan Doğum Tarihi: 1 Kasım 1968 (51 yıl yaşında) Nereli: Bursa   Burcu: Akrep Kilosu: 68 Boyu: 1.70

 • Ayda Aksel Kimdir

  Ayda Aksel – Azize Aslanbey Kimdir?, Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ayda Aksel Doğum Tarihi: 31 Ekim 1962 (57 yıl yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Akrep