Ara

Survivor Burak Yurdugör Boyu, Survivor Burak Yurdugör Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Burak Yurdugör Kimdir? Burak Yurdugör Kaç Yaşında, Burak Yurdugör Boyu, Burak Yurdugör Aslen Nereli, Burak Yurdugör Biyografi, Burak Yurdugör Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Burak Yurdugör Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler - Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Burak Yurdugör Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Burak Yurdugör  
Doğum Tarihi:  1990 (21 yaşında)
Doğum Yeri: İstanbul
Nereli:  
Burcu:   
Kilosu: 80 Kg 
Boyu: 1.85 Cm
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu:  İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma Uçuş Harekât bölümünden mezun
Evlimi: Bekâr 
Eşi:
Sevgilisi: Sıla Anamoda   
Meslek: Sporcu
instagram Hesabı: @burakyrdgr  
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 
Burak Yurdugör Biyografisi
 
Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında da yarışan ve şimdi ise Survivor 2020 Ünlüler- Gönüller yarışmasında gönüllüler grubunda yarışacak olan yarışmacı adaylarından diğer bir isim Burak Yurdugör. Survivor adaylığı açıklanmasının ardından Burak Yurdugör’ün hayatı ile ilgili dtaylar da merak konusu oldu. Peki, kimdir Burak Yurdugör? Burak Yurdugör kaç yaşında ve nereli? İşte yakışıklı sporcu Burak Yurdugör ile ilgili merak edilen tüm detaylar.
 
Survivor 2020 yılı yarışmacılarından birisi olan Burak Yurdugör, İstanbul’dan katılıyor yarışmaya. 21 yaşında İstanbul doğumlu olan Burak Yurdugör’ün babası İsviçre Zurich doğumlu fakat kökeni İstanbul ve Yemen'e dayanıyor. Bir kız kardeşi olan Yurdugör babaannesi ve ailesi ile birlikte yaşıyor.
 
Üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma Uçuş Harekât bölümünden tamamladıktan sonra şuan da ise Anadolu Üniversitesi Havacılık Yönetimi bölümünde eğitimine devam ediyor.
 
Spora karşı çocukluğundan beri meraklı olan Burak Yurdugör ilkokulda spor hayatına başladı. Genç sporcu Burak Yurdugör 6 yaşında yüzmeye başlamış 15 yaşına kadar bilfiil aktif olarak devam etmiştir. Spora yüzme branşı ile başlayan sporcu, belli bir süre basketbolu da beraberinde oynadı. Yüzme alanında İstanbul ve Beylikdüzü birincilikleri kazanmış ve üniversitede de kısa süreliğine Amerikan Futboluna merak salmıştır. Üniversitede okul takımında bir süre Amerikan Futbolu oynadıktan sonra amatör olarak Fitnesse yönelmiştir. Hayatını sporla iç içe idame ettiren Burak Yurdugör aktif ve profesyonel olarak şuan da crossfit ve fitness ile uğraşıyor.

Genç ve yakışıklı sporcu Burak Yurdugör özel yaşamıyla pek ön planda olmaması ile birlikte hayatını uzun zamandan beri Sıla Anamoda ile paylaşmaktadır. 80 Kg ağırlığında ve 1.85 Cm boyundadır.
 
Son olarak Sorvivor 2020 Ünlüler- Gönüllüler yarışmasında gönüllüler yarışmacı kadrosunda yer alan Burak Yurdugör, Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında da yer almıştı. Ancak geçen sene profesyonel yarışmacılarla dolu olan yarışmada kazanma şansını kaybeden genç sporcu daha önceden kazanmış olduğu tecrübelerin bu sefer çok işine yarayacağından emin bir şekilde giriyor yarışmaya ve çok hırslı olduğunu bariz bir şekilde sergiliyor. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.

Survivor Ünlüler Takımı
Aycan Yanaç Kimdir
Barış Murat Yağcı Kimdir
Derya Can Göçen Kimdir
Elif Yıldırım Gören Kimdir
Ersin Korkut Kimdir
Mert Öcal Kimdir
Parviz Abdullayev Kimdir
Sercan Yıldırım Kimdir
Şaziye İvegin Üner Kimdir
Tuğba Melis Türk Kimdir
Uğur Pektaş Kimdir

Survivor Gönüllüler Takımı
Burak Yurdugör Kimdir
Cemal Can Canseven Kimdir
Ceyhun Uzun Kimdir
Evrim Keklik Kimdir
Fatma Günaydın Kimdir
Makbule Karabudak Kimdir
Meryem Kasap Kimdir
Nisa Bölükbaşı Kimdir
Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir
Tayfun Erdoğan Kimdir
Yasin Obuz Kimdir


Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80