Ara

Emin Günenç Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Emin Günenç Kimdir? Emin Günenç Kaç Yaşında, Emin Günenç Boyu, Emin Günenç Aslen Nereli, Emin Günenç Biyografi, Emin Günenç Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Emin Günenç  Kimdir?

 
Adı Soyadı: Emin Günenç 
Doğum Tarihi: 1995 
Nereli: Tekirdağ
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: 
Sevgilisi:  
Evli mi:  
Eşi:
instagram Hesabı: 
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Emin Günenç  Biyografisi


Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan yarışmasında Türkiye kadrosunda yarışacak ve dikkatleri üzerine çeken yarışmacılarından bir diğer isim Emin Günenç. Merak edilen hayatı ve Sorvivor hakkındaki düşünceleri merak ediliyor. Peki, Emin Günenç kimdir?
 
Emin Günenç 24 yaşında ve Tekirdağ Şarköy doğumludur. 7 yaşında futbola başlamış ve 10 sene futbol oynadıktan sonra sakatlanması nedeni ile futbolu bırakmak zorunda kalmış. Futbolu bırakmasının ardından spordan vazgeçmeyen Emin Günenç, 6 yıldır fitness ve 1 yıldır da crossfit çalışıyor. Emin Günenç kendisi hakkındaki bilgileri ve Sorvivor hakkındaki düşüncelerini şu kelimeler ile ifade ediyor “ Spor yapmayı çok seviyorum çünkü spor hem fiziken hem ruhen bana çok iyi geliyor. Hiçbir zaman evde oturarak yada bir odada çalışarak geçirmeyi düşünmedim ve monoton bir hayatı tercih etmedim. Bu bana göre değil. Hareketli bir insan oldum hep. En büyük hedefim ve hayalim oyuncu olmak. Hedefime yürüyerek değil koşarak gitmek istiyorum.
 
Survivor da birinci olmak istiyorum. Survivor’da yarışmak kolay değil, zor bir iş. Ancak isteyenin ve hırslı olanın başarabileceğine inanıyorum, kondisyonuma ve zekama güveniyorum. Kendimi bir Survivor olarak görüyor ve hazır olduğuma inanıyorum. Ayrıca yarışlarda arkadaşlarımın başarısız olması gerginlik yaratır çünkü biz bir takımız ve takım halinde hareket etmeli ve kazanmalıyız. Bu sebeple herkesin en az benim kadar yarış kazanması, çalışkan olması ve hırs ve efor sarf etmesi gerekiyor bunu beklerim “ diye ekliyor Emin Günenç. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.    
 
Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Ebru Şahin Kimdir

  Ebru Şahin - Reyyan Şadoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Ne Zaman Doğdu, Nereli, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç? Adı Soyadı: Ebru Şahin Doğum Tarihi: 18.05.1994 (25 yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Boğa Burcu Kilosu: 54 Boyu: 1,66 Göz Rengi: - Saç Rengi: - Eğitim

 • Ebrar Alya Demirbilek Kimdir

  Ebrar Alya Demirbilek  – Gül Şadoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu?   Adı Soyadı: Ebrar Alya Demirbilek Doğum Tarihi: 30.09.2013 (6 Yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Terazi Kilosu:  Boyu:  Göz Rengi: Mavi Saç Rengi: Sarı Eğitim Durumu: İlkokul Sevgilisi: Yok Evli Mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: 

 • Cahit Gök Kimdir

  Cahit Gök – Fırat Demiralp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Nerede Doğdu, Kaç Doğumlu, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Cahit Gök Doğum Tarihi: 7 Ekim 1981 (38 yıl yaşında) Nereli: Bingöl Burcu: Terazi Kilosu: 74 Boyu: 1.79 Göz Rengi: Kahverengi Saç

 • Aydan Burhan Kimdir

  Aydan Burhan - Hanife Derbent Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Aydan Burhan Doğum Tarihi: 1 Kasım 1968 (51 yıl yaşında) Nereli: Bursa   Burcu: Akrep Kilosu: 68 Boyu: 1.70

 • Ayda Aksel Kimdir

  Ayda Aksel – Azize Aslanbey Kimdir?, Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ayda Aksel Doğum Tarihi: 31 Ekim 1962 (57 yıl yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Akrep