Ara

Serpil Uzunçavdar Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Serpil Uzunçavdar Kimdir? Serpil Uzunçavdar Kaç Yaşında, Serpil Uzunçavdar Boyu, Serpil Uzunçavdar Aslen Nereli, Serpil Uzunçavdar Biyografi, Serpil Uzunçavdar Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Serpil Uzunçavdar Kimdir?

 
Adı Soyadı: Serpil Uzunçavdar   
Doğum Tarihi: 1986 (33 yaşında)
Nereli:  
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: 
Sevgilisi:  
Evli mi: Bekar  
Eşi:
instagram Hesabı: 
Twitter Hesabı: @serpiluzuncavdr   
Facebook Hesabı: 
 

Serpil Uzunçavdar Biyografisi

 
Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında Türk yarışmacı adaylarından biri de Serpil Uzunçavdar oldu. Serpil Uzunçavdar Survivor’a dair bir hayli iddialı cümleleriyle şimdiden dikkatleri üzerine çekti ve hayatı merak edilenler arasında yer aldı. Peki, Serpil Uzunçavdar kimdir?
 
Serpil Uzunçavdar, 1986 yılında dünyaya geldi ve İstanbul'da yaşıyor. Serpil Uzunçavdar Milli Hakem olarak tanınmaktadır. Ayrıca Tekvandoda Dünya 3.lüğü var. 13 Türkiye şampiyonluğu ve Uluslararası balkan şampiyonluğuna da sahip olan Milli sporcumuz, fitness antrenörü ve bir şirketin işletme müdürü olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Geçmiş dönemlerde çok büyük hastanelerin işletme müdürlüğünü üstlenmiş başarı ile görevini tamamlamıştır.
 
Serpil Uzunçavdar, özel yaşantısıyla ilgili pek gündemde değil. Sporcu kimliği ile tanınmak O’nu daha çok mutlu ediyor. Tüm araştırmalarımıza rağmen boyu, kilosu, aslen nereli olduğu, doğum yeri ve eğitim durumu gibi bilgilerine ulaşamadık. Ancak Survivor izleyicileri için kendisini tanıttığı videoda kendisi ve Survivor hakkında şu kelimeleri sarfetti.
 
“Girdiğim tüm yarışmalarda bu yaşıma kadar İstanbul'da hiç yenilgim olmadı. Türkiye'de 13 şampiyonluğum var ve Balkan şampiyonluğum var. Ayrıca dünya 3.lüğüm mevcut. İş alanında da büyük hastanelerin müdürlüğünü yaptım. Sporun bana kattığı çok değerler var. Serpil Uzunçavdar, dobralığı, başarısı, mertliği, delikanlılığı, gözü karalığı, tamamen savaşçı ruhu ve içindeki başarı canavarı ile Survivor’ın şampiyonu olabilir. İzlerken ben de yarışıyor gibi hissediyor ve o anı onlarla birlikte yaşıyorum. Survivor, bir hayat felsefesi demek, herkesin gidip orayı yaşayabileceği bir ortam değil.
 
Gerçekten kendine güvenen, gerçekten savaşçı ruhuna sahip olanların içinde bulunabileceği bir ortam diye düşünüyorum, bunların başında da ben geliyorum”.diye ekliyor. Survıvor’da ülkemizi Yunanistan’a karşı tüm gücü ile savaşarak temsil edeceğini de sözlerine eklemiştir. 
 
Survivor 2019’da Türk takımı:

Kaan Kazgan
Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: