Ara

Okay Köksal Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Survivor Okay Köksal Kimdir? Okay Köksal Kaç Yaşında, Okay Köksal Boyu, Okay Köksal Nereli, Okay Köksal Biyografi, Okay Köksal Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Survivor Okay Köksal Kimdir?

 
Adı Soyadı: Okay Köksal  
Doğum Tarihi: 1988 (31 yaşında) 
Nereli: Artvin  
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: 
Sevgilisi:  
Evli mi:  
Eşi:
instagram Hesabı: (@okaykoksall)
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Survivor Okay Köksal Kimdir


Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında Türk yarışmacılarından biri de Avrupa Şampiyonu Milli Güreşçilerimizden Okay Köksal’dır. Okay Köksal, sportmenci kişiliği ve kimliği ile dikkatleri üzerine çekerken, Survivor takipçileri tarafından merak konusu oldu. Peki, Okay Köksal kimdir?
 
Okay Köksal 31 yaşında ve Artvin doğumlu milli güreşçilerimizdendir. 7 yaşında güreşe başlamış ve birçok başarılara imza atmıştır. Milli Güreşçimiz aynı zamanda beden eğitimi öğretmenliği de yapmaktadır. Okay Köksal kendisini ve Survivor hakkındaki düşüncelerini şöyle anlatıyor, “ Çalışmalarımda başarılı oldukça, güreşte başarılı kulüpler beni almak istediler. Ankara Tedaş Spor' da görev aldım.
 
Burada beni ben yapan hocalarım oldu. Birçok yurtdışı turnuvalarına katılarak birinci oldum ayrıca Avrupa birinciliğim var. Tek bir yenilgim var oda dünya ikinciliği oluşumdur. Bu sene Survıvor’ın Türkiye Yunanistan olması güzel oldu. Orada kolumuzu bacağımızı bırakacağız çünkü onlar bizim ezeli rakibimiz ve biz bir takım olarak onlara karşı tüm gücümüzü ortaya koyacağız. Bazen açlık rahatsız edici olup sıkıntı verebiliyor. Ancak benliğimden ve sportmen kişiliğimden taviz vermeden yarışacağım.
 
Güreş dünyanın en zor sporlarından olduğu için nabzımız yüksek yarışıyoruz sürekli. Survivor’a bir güreşçinin neler yapabileceğini herkese göstermek için gidiyorum” diye belirtiyor. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.

Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Yağız Erdoğan Kimdir

  Yağız Erdoğan Kimdir?   Adı Soyadı: Yağız Erdoğan    Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)   Nereli: Rize  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi:   Eşi: instagram Hesabı: (@yagizerdgan) Twitter Hesabı: @YagizErdgan  Facebook Hesabı:     Yağız Erdoğan Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan

 • Sinem Kılıç Kimdir

  Sinem Kılıç Kimdir?   Adı Soyadı: Sinem Kılıç   Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)  Nereli: Erzurum   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Özel bir üniversitede Medya ve İletişim okuyor   Sevgilisi:   Evli mi: Bekar  Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı:   Facebook Hesabı:    Sinem

 • Simge Olçun Kimdir

  Simge Olçun Kimdir?   Adı Soyadı: Simge Olçun    Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında)  Nereli: İzmir  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulunda Beden Eğitimi öğretmenliği 4.

 • Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir

  Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir?   Adı Soyadı: Sıla Rümeysa Ölçek   Doğum Tarihi: 1988 (31 yaşında) Nereli: Ordu- Fatsa  Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu: Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu ve yüksek lisansına yine aynı

 • Serpil Uzunçavdar Kimdir

  Serpil Uzunçavdar Kimdir?   Adı Soyadı: Serpil Uzunçavdar    Doğum Tarihi: 1986 (33 yaşında) Nereli:   Burcu:    Kilosu:   Boyu:  Göz Rengi:  Saç Rengi:   Eğitim Durumu:  Sevgilisi:   Evli mi: Bekar   Eşi: instagram Hesabı:  Twitter Hesabı: @serpiluzuncavdr    Facebook Hesabı:    Serpil Uzunçavdar Biyografisi   Survivor 2019 Türkiye-