Ara

Okay Köksal Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Okay Köksal Kimdir? Okay Köksal Kaç Yaşında, Okay Köksal Boyu, Okay Köksal Nereli, Okay Köksal Biyografi, Okay Köksal Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Survivor Okay Köksal Kimdir?

 
Adı Soyadı: Okay Köksal  
Doğum Tarihi: 1988 (31 yaşında) 
Nereli: Artvin  
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: 
Sevgilisi:  
Evli mi:  
Eşi:
instagram Hesabı: (@okaykoksall)
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Survivor Okay Köksal Kimdir


Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında Türk yarışmacılarından biri de Avrupa Şampiyonu Milli Güreşçilerimizden Okay Köksal’dır. Okay Köksal, sportmenci kişiliği ve kimliği ile dikkatleri üzerine çekerken, Survivor takipçileri tarafından merak konusu oldu. Peki, Okay Köksal kimdir?
 
Okay Köksal 31 yaşında ve Artvin doğumlu milli güreşçilerimizdendir. 7 yaşında güreşe başlamış ve birçok başarılara imza atmıştır. Milli Güreşçimiz aynı zamanda beden eğitimi öğretmenliği de yapmaktadır. Okay Köksal kendisini ve Survivor hakkındaki düşüncelerini şöyle anlatıyor, “ Çalışmalarımda başarılı oldukça, güreşte başarılı kulüpler beni almak istediler. Ankara Tedaş Spor' da görev aldım.
 
Burada beni ben yapan hocalarım oldu. Birçok yurtdışı turnuvalarına katılarak birinci oldum ayrıca Avrupa birinciliğim var. Tek bir yenilgim var oda dünya ikinciliği oluşumdur. Bu sene Survıvor’ın Türkiye Yunanistan olması güzel oldu. Orada kolumuzu bacağımızı bırakacağız çünkü onlar bizim ezeli rakibimiz ve biz bir takım olarak onlara karşı tüm gücümüzü ortaya koyacağız. Bazen açlık rahatsız edici olup sıkıntı verebiliyor. Ancak benliğimden ve sportmen kişiliğimden taviz vermeden yarışacağım.
 
Güreş dünyanın en zor sporlarından olduğu için nabzımız yüksek yarışıyoruz sürekli. Survivor’a bir güreşçinin neler yapabileceğini herkese göstermek için gidiyorum” diye belirtiyor. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.

Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Ebru Şahin Kimdir

  Ebru Şahin - Reyyan Şadoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Ne Zaman Doğdu, Nereli, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç? Adı Soyadı: Ebru Şahin Doğum Tarihi: 18.05.1994 (25 yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Boğa Burcu Kilosu: 54 Boyu: 1,66 Göz Rengi: - Saç Rengi: - Eğitim

 • Ebrar Alya Demirbilek Kimdir

  Ebrar Alya Demirbilek  – Gül Şadoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu?   Adı Soyadı: Ebrar Alya Demirbilek Doğum Tarihi: 30.09.2013 (6 Yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Terazi Kilosu:  Boyu:  Göz Rengi: Mavi Saç Rengi: Sarı Eğitim Durumu: İlkokul Sevgilisi: Yok Evli Mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: 

 • Cahit Gök Kimdir

  Cahit Gök – Fırat Demiralp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Nerede Doğdu, Kaç Doğumlu, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Cahit Gök Doğum Tarihi: 7 Ekim 1981 (38 yıl yaşında) Nereli: Bingöl Burcu: Terazi Kilosu: 74 Boyu: 1.79 Göz Rengi: Kahverengi Saç

 • Aydan Burhan Kimdir

  Aydan Burhan - Hanife Derbent Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Aydan Burhan Doğum Tarihi: 1 Kasım 1968 (51 yıl yaşında) Nereli: Bursa   Burcu: Akrep Kilosu: 68 Boyu: 1.70

 • Ayda Aksel Kimdir

  Ayda Aksel – Azize Aslanbey Kimdir?, Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ayda Aksel Doğum Tarihi: 31 Ekim 1962 (57 yıl yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Akrep