Ara

Melisa Emirbayer Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Melisa Emirbayer Kimdir? Melisa Emirbayer Kaç Yaşında, Melisa Emirbayer Boyu, Melisa Emirbayer Nereli, Melisa Emirbayer Biyografi, Melisa Emirbayer Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Melisa Emirbayer Kimdir?

 
Adı Soyadı: Melisa Emirbayer  
Doğum Tarihi: 1995 (24 yaşında) 
Nereli: İzmir
Burcu: Oğlak  
Kilosu: 58 kg 
Boyu: 1,77 m
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: Lisans 
Sevgilisi: Var 
Evli mi:  
Eşi:
instagram Hesabı: 
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Melisa Emirbayer Biyografisi

 
Melisa Emirbayer, 1995 yılında İzmir’de doğmuştur. Hiperaktif bir kişiliğe sahip olmasından dolayı 7 yaşında iken yüzme ile spor hayatına başlamıştır. Galatasaray ve Fenerbahçe gibi önemli takımlarda görev almış aynı zamanda milli takım adına bir çok  yarışlara katılmış ve bugüne kadar sayısız Türkiye şampiyonluğu elde etmiş, rekorlar kırmıştır. Hırslı, inançlı, başarılı ve mücadeleci olduğunu hiç bir zaman kolay kazanmadığını ve Survivor’a zoru başarmaya gittiğini söyleyen Melisa Emirbayer  Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacıları arasındadır.

Milli yüzücü Melisa Emirbayer, Survivor 2019'a "Hiçbir zaman kolay kazanmadım ve Survivor’a zoru başarmaya gidiyorum." sloganı ile katılıyor. Sayısız Türkiye şampiyonluğu ve rekorları bulunan  yarışmacı ayrıca milli bir yüzücüdür.

Melisa Emirbayer, yarışmanın tanıtım videosunda 7 yaşından bu yana yüzme ile uğraştığından dolayı Survivor'un Türkiye-Yunanistan konseptinde yarışmacı  olmasının kendisini hırslandırdığını dile getiriyor.’

Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: