Ara

Buse Akar Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Buse Akar Kimdir? Buse Akar Kaç Yaşında, Buse Akar Boyu, Buse Akar Nereli, Buse Akar Biyografi, Buse Akar Vikipedi, Buse Akar Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Buse Akar Kimdir?

 
Adı Soyadı: Buse Akar   
Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında) 
Nereli: Muğla Marmaris
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu: 1,78 m
Göz Rengi: Ela 
Saç Rengi: Açık Kahve  
Eğitim Durumu: Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Son Sınıf Lisans Eğitimi  
Sevgilisi:  
Evli mi:  
Eşi:
instagram Hesabı: 
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Buse Akar Biyografisi

 
Survivor 2019 yarışmacı adaylarından biride Miss Turkey 2018 adayı olarak tanınan bir isim Buse Akar. Survivor adaylığı açıklanmasının ardından güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Buse Akar’ın hayatı ile ilgili bilgiler ve detaylar bir kere daha gündeme gelerek merak konusu oldu. Peki, kimdir Buse Akar?
 
Buse Akar 21 yaşında ve Muğla Marmaris doğumludur. Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencisi olan Buse Akar lisans eğitimi görmektedir. Voleybolcu olan Buse Akar 3. Ligde oynamıştır. Şu anda ise 3 aydır amatör olarak dans ediyor. Miss Turkey 2018 güzellik yarışmasına aday olan yüzlerce güzel arasından seçilerek ilk 20 aday arasında gösterilen Buse Akar, son 10 finalist arasına girmeyi başardı fakat ilk 3 dereceye giremedi. Gerek güzelliği gerek sempatikliği ile ilgili okulunda bütün dikkatleri üzerine çeken ve okuduğu Celal Bayar Üniversitesinde iyi tanınan Buse Akar’ın kaliteli bir yaşamı olduğu dile getirildi.

2019 Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmasında aday olarak gösterilen Buse Akar kendisini ve Survivor 2019’u şöyle anlattı. ‘ İnsanların kalbine dokunmak istediğim için Survivor’a katıldım. Çünkü bunun için Survivor’ın uygun bir yer olacağını düşünüyorum. Modellik ve mankenlik tecrübelerimin olmamasına rağmen arkadaşlarımın ısrarı ve talepleri üzerine 2018 Miss Turkey yarışmasına başvurdum ve 10 finalist arasına girmeyi başarmıştım. Burasının beni çok değiştirdiğini ve insanlarla olan yapıcı iletişimimin, hızımın ve pratikliğimin bana faydası olacağını düşünüyorum. Daha önceki Survivor’larda iletişim gücü olanların motivasyonu yükselttiğini gördüm. Rakip fark etmez, oraya çıkıp Türklerin gücünü onlara göstereceğim ‘ dedi. Ne diyelim, kendisine başarılar diliyoruz.  
 
Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Ebru Şahin Kimdir

  Ebru Şahin - Reyyan Şadoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Ne Zaman Doğdu, Nereli, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç? Adı Soyadı: Ebru Şahin Doğum Tarihi: 18.05.1994 (25 yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Boğa Burcu Kilosu: 54 Boyu: 1,66 Göz Rengi: - Saç Rengi: - Eğitim

 • Ebrar Alya Demirbilek Kimdir

  Ebrar Alya Demirbilek  – Gül Şadoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu?   Adı Soyadı: Ebrar Alya Demirbilek Doğum Tarihi: 30.09.2013 (6 Yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Terazi Kilosu:  Boyu:  Göz Rengi: Mavi Saç Rengi: Sarı Eğitim Durumu: İlkokul Sevgilisi: Yok Evli Mi: Hayır Eşi: Yok İnstagram Hesabı: 

 • Cahit Gök Kimdir

  Cahit Gök – Fırat Demiralp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Nerede Doğdu, Kaç Doğumlu, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Cahit Gök Doğum Tarihi: 7 Ekim 1981 (38 yıl yaşında) Nereli: Bingöl Burcu: Terazi Kilosu: 74 Boyu: 1.79 Göz Rengi: Kahverengi Saç

 • Aydan Burhan Kimdir

  Aydan Burhan - Hanife Derbent Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Aydan Burhan Doğum Tarihi: 1 Kasım 1968 (51 yıl yaşında) Nereli: Bursa   Burcu: Akrep Kilosu: 68 Boyu: 1.70

 • Ayda Aksel Kimdir

  Ayda Aksel – Azize Aslanbey Kimdir?, Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ayda Aksel Doğum Tarihi: 31 Ekim 1962 (57 yıl yaşında) Nereli: İstanbul Burcu: Akrep