Ara

Survivor Barış Murat Yağcı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Barış Murat Yağcı Kimdir? Barış Murat Yağcı Kaç Yaşında, Barış Murat Yağcı Boyu, Barış Murat Yağcı Aslen Nereli, Barış Murat Yağcı Biyografi, Barış Murat Yağcı Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Survivor Barış Murat Yağcı Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Barış Murat Yağcı Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Barış Murat Yağcı  
Doğum Tarihi: 21.01.1991 (29 yaşında) 
Doğum Yeri: İzmir, Çeşme - Alaçatı
Nereli: İzmir 
Burcu: Kova Burcu
Kilosu: 87 Kg  
Boyu: 1.91 Cm
Göz Rengi: Yeşil
Saç Rengi: Açık kahve 
Eğitim Durumu: Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümünde Lisans
Evlimi: Bekâr 
Eşi:
Sevgilisi:  
Meslek: Basketbolcu, Oyuncu, Manken, Model
instagram Hesabı: @barismrtyagci
Twitter Hesabı: @barismrtyagci 
Facebook Hesabı:
Yotube: www.youtube.com/c/BeMotivatedBeYourself
 
Barış Murat Yağcı Kimdir?
 
Gerek yaptığı projeleri ile gerekse de katıldığı Tv programlarında ki olay yaratan konuşmaları ile gündem yaratan genç ve yakışıklı oyuncu Barış Murat Yağcı kimdir kaç yaşında? Barış Murat Yağcı mesleği nedir? Barış Murat Yağcı güzel oyuncu Birce Akalay ile akraba mı? Genç, yakışıklı ve atletik vücudu ile dikkatleri üzerine çeken Barış Murat Yağcı hakkında merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
 
Anne ve babası henüz çok küçük yaşlarda ayrılan yakışıklı oyuncu Barış Murat Yağcı, 21.01.1991 (29 yaşında) tarihinde İzmir’in Çeşme ilçesinin Alaçatı semtinde dünyaya geldi. Yakışıklı ve genç oyuncu Barış Murat Yağcı annesi ile kaldı ve kendi babasından ayrıldıktan sonra ikinci kez evlenen annesinin ikinci eşi Erhan Ernak, Galatasaray ve Milli Takım Basketbol Antrenörlüğü yapan üvey babasının da yönlendirmesiyle birlikte birçok spor dalıyla ilgilendi. Eğitimini Bahçe şehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladıktan sonra sporla iç içe olan Barış Murat Yağcı Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam ettirerek lisans yaptı.
 
Barış Murat Yağcı İzmir’de basketbola başladı. Hayatının dönüm noktasını 2003-2004’te Efes Pilsen’e geçtikten sonra forvet olarak oynamaya başlaması ile taçlandırdı. Ardından Pertevniyal takımında oynamaya başladı. Sekiz yıl aralıksız olarak profesyonel basketbol oynadıktan sonra dört sene önce geçirdiği aşil tendonu ve bacağındaki çapraz bağlarındaki sakatlıklar yüzünden basketbolu bırakmak zorunda kaldı. Barış Murat Yağcı’yı modellik konusunda ilk keşfeden ise o dönem Yer Gök Aşk dizisinde başrol oynayan, oyuncu kuzeni Birce Akalay oldu ve marka danışmanı Selim Akar sayesinde objektifle tanışmış oldu. Barış Murat Yağcı sporcu kimliği sayesinde kazandığı fit vücudu ve yakışıklılığı ile Fashion Week’te yer alırken ayrıca çeşitli birçok markaların katalog çekimlerine katıldı. Bu sırada 2011 yılında Best Model yarışmasına girerek birinci olmuş Uluslararası yarışmada bizi temsilen girdiği yarışmada da ilk 20’ye kaldı ancak yaşamış olduğu sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan çekilmek zorunda kalmıştı. Milano, Brezilya ve İsviçre’de modellik yapan Barış Murat Yağcı, ilk olarak Kocamın Ailesi’yle oyunculuk kariyerine adım attı. Ardından Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu aranan oyuncu olarak ardından Şevkat Yerimdar dizisinin kadrosunda da yer alan ve Bora karakterini canlandırarak oyunculuk kariyerinde de başarıya imza attı.
 
Halen aktif olarak mankenlik ve modellik yapmaya devam eden Barış Murat Yağcı aynı zamanda Be Motivated Be Yourself isminde açtığı YouTube kanalını da aktif olarak kullanmaktadır. Henüz Mayıs 2019 tarihinde yeni açtığı YouTube kanalında 6 bini aşkın takipçisi ile genellikle hayatında aktif olarak devam ettirdiği spor yaşamı ile ilgili paylaşımlarda bulunmaktadır. Ayrıca 530 bin takipçisi olan Instagram sayfasını da yoğun bir şekilde kullanmakta ve paylaşımları ortalama olarak 10 bin beğeni almaktadır.
 
Özel yaşamı ile de sık sık gündeme gelen yakışıklı oyuncu Barış Murat Yağcı son olarak Adının ses sanatçısı İrem Derici ile birlikte anılmasının ardından Kanal D de ki magazin programına çıkıp “hem benim tipim değil hem de çok argo konuşuyor bu yüzden bana uygun değil” diyerek inkâr etmişti. Özel yaşamını paylaşmaktan çekinmeyen ancak şu sıralar özel yaşamı ile ilgili pek paylaşımda bulunmayan genç oyuncu Barış Murat Yağcı’nın özel yaşamında bir sevgilisi olmadığını anlıyoruz. Boğa burcu olan genç oyuncu yakışıklılığı ve fit vücudu ile de adından söz ettirmeyi başarırken 87 Kg ağırlığı ve 1,91 Cm boyu açık kahve rendi saçları ve yeşil gözleri ile de yaptığı işlerindeki başarısını destekleyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.
 
Son olarak Acun Medyanın sahibi olan Acın Ilıcalının hazırlayıp Tv8 kanalında sunduğu yıllarca beğeni ve heyecan ile izlenen Survivor serisinin 16 Şubat 2020 tarihinde yayına başlanacak olan Survivor 2020 Ünlüler – Gönüller yarışmasında Ünlüler Grubunda yarışmacı olarak kadroya dâhil oldu. Sportmen kişiliği ve dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu yarışmaya epey iddialı giriyor. Bizde kendisine yarışmada başarılar diliyoruz.

Survivor Ünlüler Takımı
Aycan Yanaç Kimdir
Barış Murat Yağcı Kimdir
Derya Can Göçen Kimdir
Elif Yıldırım Gören Kimdir
Ersin Korkut Kimdir
Mert Öcal Kimdir
Parviz Abdullayev Kimdir
Sercan Yıldırım Kimdir
Şaziye İvegin Üner Kimdir
Tuğba Melis Türk Kimdir
Uğur Pektaş Kimdir

Survivor Gönüllüler Takımı
Burak Yurdugör Kimdir
Cemal Can Canseven Kimdir
Ceyhun Uzun Kimdir
Evrim Keklik Kimdir
Fatma Günaydın Kimdir
Makbule Karabudak Kimdir
Meryem Kasap Kimdir
Nisa Bölükbaşı Kimdir
Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir
Tayfun Erdoğan Kimdir
Yasin Obuz Kimdir


Biyografiler

 • Ersin Kurt Kimdir

  Ersin Kurt Biyografisi 26 Ağustos 1983'te Eskişehir'de doğdu. Anadolu Üniversitesi Radyo - Tv Tekniği Bölümü'nü ikinci sınıfta terk etti ve akabinde askerlik hizmetini tamamladı. Çeşitli işlerde çalıştıktan

 • Yasin Obuz Kimdir

  Yasin Obuz Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Yasin Obuz

 • Uğur Pektaş Kimdir

  Uğur Pektaş Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat. 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan

 • Tuğba Melis Türk Kimdir

  Tuğba Melis Türk Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Tuğba

 • Tayfun Erdoğan Kimdir

  Tayfun Erdoğan Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Tayfun Erdoğan