Ara

Mert Öcal Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Mert Öcal Kimdir? Mert Öcal Kaç Yaşında, Mert Öcal Boyu Kaç, Mert Öcal Aslen Nereli, Mert Öcal Biyografi, Mert Öcal Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Mert Öcal Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Mert Öcal Kimdir? Mert Öcal Boyu Kaç?
 
Adı Soyadı: Mert Öcal  
Doğum Tarihi: 29.09.1982 (38 yaşında) 
Doğum Yeri: İstanbul
Nereli: İstanbul
Burcu: Terazi Burcu
Kilosu: 81 Kg 
Boyu: 1,93 Cm
Göz Rengi: Yeşil
Saç Rengi:  Açık Kahve
Eğitim Durumu: 
Evlimi: Bekâr 
Eşi:
Sevgilisi:  
Meslek: Manken, Model, Oyuncu
instagram Hesabı: (@mertocl
Twitter Hesabı: @mertocalll 
Facebook Hesabı: mert öcal
 
Mert Öcal Kimdir?
 
Çok uzun süredir Kanal D ekranında yayınlanan ve beğeni ile izlenen favori dizilerinden Arka Sokaklar dizisinde konuk oyuncu olarak rol alan Mert Öcal Survivor 2020 Ünlüler takımı kadrosunda yer aldı. Survivor 2020 Ünlüler- Gönüllüler konseptli yarışmada ünlüler takımı kadrosunda yarışacak olan oyuncu Mert Öcal kimdir? sorusu arama motoru üzerinden sevenleri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki Mert Öcal kimdir? Mert Öcal kaç yaşında? Mert Öcal Nereli? Mert Öcal Sevgilisi kimdir? Mert Öcal hangi dizilerde oynadı?  İşte Mert Öcal hakkında merak edilen tüm sorularınızın cevabını detayları ile birlikte sizler için derledik.
 
Mert Öcal, 29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul'da doğdu. Best Model of Turkey yarışmasında 1.seçildikten sonra 2004 Best Model of The World yarışmasına girerek oradan da 1 derecesini kazanarak başarısı taçlandırıldı.
 
Mankenlikte kazandığı derecelerin ardından gerek yurt dışında ve gerekse de yurt içinde birçok katalog ve defilelerde görev aldı. Uzun bir süre mankenlik yaptıktan sonra kariyerini oyunculuk yönünde devam ettirmek isteyen Mert Öcal ilk olarak 2005 yılında Asla Unutma dizisinde Salih karakterini oynayarak başladı. Ardından birkaç dizide küçük rollerde oynayan genç oyuncu Mert Öcal 2008 yılında "Görgüsüzler" adlı dizide Çağla Şikel, Melek Baykal, Aylin Kabasakal, Levent Ülgen, Zeki Alasya gibi usta isimlerle birlikte rol alarak oyunculu konusunda da performansını sergileme şansı yakaladı.
 
Oyunculuğa kısa bir ara verdikten sonra yeniden 2013 yılında "Bizim Okul" isimli dizi ile Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Gizem Soysaldı, Cem Davran, Pınar Aydın, Bican Günalan, Ahenk Demir, Volkan Severcan ile usta oyuncu kadrosu ile birlikte oynama şansını yakaladı. Hemen ardından 2015 yılında Aşk Yeniden, 2017 yılında ise İsimsizler isimli dizinin kadrosuna dâhil edildi. Artık oyunculuğunu ispatlamış olan Mert Öcal 2018 yılında Adını Sen Koy ve 2019 yılı sonunda ise yine ekranların en uzun soluklu olan dizisi Arka Sokaklar ’ın oyuncu kadrosuna dâhil edildi. Oyunculuk kariyeri ile birlikte çeşitli spor etkinlikleri ile iç olan Mert Öcal fiziki olarak son hali ile sevenlerini adeta büyüledi.
 
Aşk yaşamı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi her zaman başarmış olan yakışıklı oyuncu Survivor 2020 yarışmasının ünlüler takımına Acun Ilıcalının Daveti üzerine dâhil olarak ünlüler takımında yarışacak. Ünlüler Takımında en dikkat çeken isimler arasında yer alan Mert Öcal ve Uğur Pektaş oldu. Magazin Merkezi'nin ortaya çıkartmış olduğu şaşırtıcı detaya göre güzel oyuncu Gamze Özçelik ile yaklaşık 2 yıl aşk yaşayan Mert Öcal ile yine Gamze Özçelik'in 4 yıl evli kaldığı ve bir çocuğunun da olduğu yakışıklı oyuncu Uğur Pektaş’ın aynı takımda yarışacak olmasıdır.
 
Mert Öcal Haziran 2017 yılında geçirdiği bir havuz kazası ile gündeme gelmişti. Mert Öcal dengesini kaybederek havuzun yanında bulunan demir parmaklıkların üzerine düşmüş ve demirlerden ikisi Mert Öcal'ın gövdesine ve kalbine saplanmıştı. O dönem tehlikeli bir süreç geçiren Öcal neyse ki sağlığına kavuşmuş görünüyor.
 
Ayrıca Mert Öcal'ın bir dönem Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal ile olan ve evliliğe doğru giderken bir anda biten ilişkisiyle de hatırlayacak olanlar vardır diye düşünüyorum.
 
Son olarak Sorvivor 2020 Ünlüler- Gönüller yarışmasının Ünlüler kadrosuna davet edildiğinde Arka Sokaklar dizisindeki rolünü bitirerek yarışmaya dâhil olan Mert Öcal sporla iç içe olması, yakışıklılığı, atletik fiziği ve hırslı yapısı ile yarışmanın dikkat çeken isimlerinden oldu. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.

Survivor Ünlüler Takımı
Aycan Yanaç Kimdir
Barış Murat Yağcı Kimdir
Derya Can Göçen Kimdir
Elif Yıldırım Gören Kimdir
Ersin Korkut Kimdir
Mert Öcal Kimdir
Parviz Abdullayev Kimdir
Sercan Yıldırım Kimdir
Şaziye İvegin Üner Kimdir
Tuğba Melis Türk Kimdir
Uğur Pektaş Kimdir

Survivor Gönüllüler Takımı
Burak Yurdugör Kimdir
Cemal Can Canseven Kimdir
Ceyhun Uzun Kimdir
Evrim Keklik Kimdir
Fatma Günaydın Kimdir
Makbule Karabudak Kimdir
Meryem Kasap Kimdir
Nisa Bölükbaşı Kimdir
Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir
Tayfun Erdoğan Kimdir
Yasin Obuz Kimdir


Biyografiler

 • Ersin Kurt Kimdir

  Ersin Kurt Biyografisi 26 Ağustos 1983'te Eskişehir'de doğdu. Anadolu Üniversitesi Radyo - Tv Tekniği Bölümü'nü ikinci sınıfta terk etti ve akabinde askerlik hizmetini tamamladı. Çeşitli işlerde çalıştıktan

 • Yasin Obuz Kimdir

  Yasin Obuz Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Yasin Obuz

 • Uğur Pektaş Kimdir

  Uğur Pektaş Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat. 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan

 • Tuğba Melis Türk Kimdir

  Tuğba Melis Türk Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Tuğba

 • Tayfun Erdoğan Kimdir

  Tayfun Erdoğan Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Tayfun Erdoğan