Ara

Makbule Karabudak Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Makbule Karabudak Kimdir? Makbule Karabudak Kaç Yaşında, Makbule Karabudak Boyu, Makbule Karabudak Aslen Nereli, Makbule Karabudak Biyografi, Makbule Karabudak Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Makbule Karabudak Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat. 2020 tarihinde yayına başlayacak olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Makbule Karabudak Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Makbule Karabudak  
Doğum Tarihi: Temmuz 1992 (28 yaşında)
Doğum Yeri: İstanbul
Nereli:  
Burcu: Aslan Burcu
Kilosu:  
Boyu: Temmuz 1992
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: 
Evlimi: Evli 
Eşi: Musa Karabudak
Sevgilisi:  
Meslek:
instagram Hesabı: @makbulemusaa
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 
Makbule Karabudak Biyografisi
 
Makbule Karabudak da Survivor 2020’nin yarışmacılarından biri oldu. 16 Şubat 2020 pazar akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan Survivor 2020 Ünlüler- Gönüllüler yarışmasının gönüllüler takımında yer alacak Makbule Karabudak dikkat çekici fiziği ve güzelliği ile Survivor izleyicilerinin merak ettiği bir isim oldu. Peki Makbule Karabudak kimdir? Makbule Karabudak kaç yaşında? Makbule Karabudak nereli? Makbule Karabudak evlimi? İşte Makbule Karabudak ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler için araştırdık.
 
Çok fazla spor geçmişi olmayan ancak Survivor 2020’ye çok iyi hazırlanan Makbule Karabudak plates eğitmenliği ile ilgilenmekte ayrıca bunun yanı sıra boks sporu ile de ilgilemektedir. Ancak spor geçmişi ve birikimini düşündüğümüz an Survivor 2020 de daha çok performansı ile değil de güzelliği ile dikkat çekecek bir isim gibi görünüyor. Ancak gönüllüler gurubunda yarışacak olan Makbule Karabudak Survivor 2020 için yapılan efor ve performans testlerinde yeterli başarıyı göstererek Survivor 2020 kadrosunda yer almaya başarmıştır.
 
1992 yılının Temmuz ayında İstanbul’da doğan Makbule Karabudak 2020 itibari ile 28 yaşında ve aslan burcudur. İlkokula devam ederken Kırıkkale’ye taşınan Makbule Karabudak ilkokulda üç adım uzun atlama ve kısa mesafe koşusu yapmıştır. Lisede ise Anadolu Lisesi kazanmış ve başarıyla sayısal bölümünü bitirmiştir. Güzel yarışmacı Makbule Karabudak lise eğitimi süresince 4 sene basketbol oynamış, okulun en gözde ve çalışkan öğrencilerinden biri olarak başarı sağlamıştır. Öğrencilik yıllarının çok zorlu şartlarda geçmesine rağmen yılmadan çalışmış ve hedeflediği başarıya ulaşmıştır.
 
Üniversite eğitimi için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Ebelik lisans bölümünü kazanmış olan Makbule Karabudak Ebelik bölümüne, bölümün aldığı puanın çok üzerinde bir puanla yerleşmiştir. Bu seçimimdeki en büyük ve tek etkenin annesi olduğunu belirten Karabudak bunun sebebini şu sözlerle dile getiriyor. ”Annem benden önceki 4 doğumunu kendi başına yapmak zorunda kalmış ve ilk hastanede doğan çocuğu ben olmuşum ve bu durumdan etkilenerek bu bölümü seçtim.” Makbule Karabudak üniversitede okulun bayan hentbol takımında da oynamıştır. Nöbetler, antrenmanlar, dersler, günlük çalışmış olduğu figüranlık, palyaçoluk, komilik gibi harçlığını kazandığı işler döngüsünde yoğun bir üniversite hayatı geçirmiş bunca mücadeleye rağmen hayatın üstesinden gelmeyi başarmıştır.
 
Güzel yarışmacı Makbule Karabudak hemşirelikten mezun olduktan sonra Kpss ile İstanbul’a devlet memuru olarak atanmıştır. 2018 den beri gündüzleri ebelik yapan Makbule Karabudak akşam 5’ten 9’a kadar pilates eğitmenliği yapmaktadır. Hemşirelik alanında fark yaratan güzel yarışmacı Makbule Karabudak hamile olan anne adaylarına plates yaptırarak onların doğumlarının daha rahat geçmesini sağlamaktadır. Birçok spor dalı ile ilgilense de hiç birinde profesyonel olup ismini duyuramamıştır.
 
Makbule Karabudak yine spor salonlarında tanışıp sevdiği kocası Musa Karabudak ile 1 yıl önce evlenmiş ve mutlu bir hayatı paylaşmaktadır.
Makbule Karabudak’ın boyu 1.68’dir; ancak kilosu ile ilgili net bir bilgi bulunmamakla birlikte tahminimizce 50’li kilolarda olduğunu düşünüyoruz.
 
Güzel yarışmacı Makbule Karabudak’ı Survivor 2020 macerasına iten asıl sebep ise bitmek tükenmek bilmeyen hırsı ve azmidir. Güzel yarışmacı Makbule Karabudak’a zorlu parkurları ile dolu olan Survivor 2020 macerasında başarılar dileriz, ancak gördüğümüz üzere Makbule Karabudak’ın yeteri kadar sosyal medya desteği olmamasıdır. Makbule Karabudak Survivor 2020 de bakalım bir sosyal medya fenomeni olmayı başarabilecek mi? Çünkü bir fenomen değilseniz ve bu anlamda bir desteğiniz ve motivasyonunuz yoksa Survivor 2020 de işiniz bir hayli zor olabilir.

Survivor Ünlüler Takımı
Aycan Yanaç Kimdir
Barış Murat Yağcı Kimdir
Derya Can Göçen Kimdir
Elif Yıldırım Gören Kimdir
Ersin Korkut Kimdir
Mert Öcal Kimdir
Parviz Abdullayev Kimdir
Sercan Yıldırım Kimdir
Şaziye İvegin Üner Kimdir
Tuğba Melis Türk Kimdir
Uğur Pektaş Kimdir

Survivor Gönüllüler Takımı
Burak Yurdugör Kimdir
Cemal Can Canseven Kimdir
Ceyhun Uzun Kimdir
Evrim Keklik Kimdir
Fatma Günaydın Kimdir
Makbule Karabudak Kimdir
Meryem Kasap Kimdir
Nisa Bölükbaşı Kimdir
Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir
Tayfun Erdoğan Kimdir
Yasin Obuz Kimdir


Biyografiler

 • Gülçin Santırcıoğlu Kimdir

  Gülçin Santırcıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu, Aslen Nereli? Gülçin Santırcıoğlu Kaç Yaşında: 45 Yaşında Gülçin Santırcıoğlu Doğum Tarihi:  25 Temmuz 1977 Gülçin Santırcıoğlu Boyu Kilosu:  1.70 – 65 Gülçin Santırcıoğlu Nereli: Manisa Gülçin Santırcıoğlu Burcu: Aslan Gülçin Santırcıoğlu Sevgilisi: - Gülçin Santırcıoğlu Eşi: Utku

 • Chaby Han Kimdir

  Chaby Han Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Eşi Kim, Boyu ve Kilosu Kaç?   TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2023 yarışmacı kadrosuna dahil olan Chaby

 • Seçkin Piriler Kimdir

  Seçkin Piriler Kimdir, Kaç Yaşında, Evli Mi, Sevgilisi Kim, Boyu ve Kilosu Kaç?   TV8 kanalının sevilerek takip edilen fenomen yarışması Survivor 2023 ünlüler kadrosunda yer alan Seçkin

 • Cansu Tuman Kimdir

  Cansu Tuman Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli mi, Sevgilisi Kim, Boyu ve Kilosu Kaç?   TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen olan program Survivor yarışmasının 2023 kadrosunda yarışacak olan

 • Barış Telli Kimdir

  Barış Telli Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?   TV8 kanalının sevilerek takip edilen fenomen yarışması Survivor 2023 yeni sezonda da heyecanla beklenirken yarışmacılar arasında