Ara

Orkun Işıtmak Boyu, Orkun Işıtmak Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Exatlon Türkiye Orkun Işıtmak Kimdir? Orkun Işıtmak Kaç Yaşında, Orkun Işıtmak Nereli, Orkun Işıtmak Kaç Doğumlu, Orkun Işıtmak Nerede Doğdu, Aslı Zaman Hangi Okuldan Mezun, Orkun Işıtmak Sevgilisi Var Mı? Orkun Işıtmak Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını Orkun Işıtmak biyografisinde bulabilirsiniz.

Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?

 
Adı Soyadı: Orkun Işıtmak   
Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında) 
Nereli: İzmir 
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu: 1,83 m
Göz Rengi:
Saç Rengi: 
Eğitim Durumu: 
Sevgilisi: Sude Alkış
Evli mi: Bekâr   
instagram Hesabı: @orkunisitmak
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı:
Youtube Hesabı: youtube.com/orkunisitmak 
 
TV 8 kanalının sahibi olan Acun Ilıcalı'nın yeni projesi Exatlon Challenge Yarışmasının sunucusu Orkun Işıtmak oldu. İlk deneyimi olan “İyi Oyun” filmi ile 45. Altın Kelebek Ödüllerinde En iyi YouTuber ve Instagrammer ödülünün sahibi olmuştu. Peki, Orkun Işıtmak kimdir? Ünlü Yutuber Orkun Işıtmak hakkında merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
 

Exatlon Türkiye Orkun Işıtmak Kimdir, Nerede ve Kaç Yılında Doğdu, Ailesi ve Hayatı Hakkında Bilgiler

 
Ünlü Youtuber’ın tam adı Orkuncan Işıtmaktır. Orkun Işıtmak, 8 Ocak 1996’da İzmir'de doğmuştur. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi'ni kazanan Orkun Işıtmak İstanbul'a taşındı fakat Youtuber'lıkta daha profesyonel hale gelmek, daha kaliteli ve güzel içerikler oluşturmak hayatını yaşamak için eğitimine bir süre ara vermiş ve üniversiteyi yarım bırakmıştır. Ünlü Youtuber Orkun Işıtmak, daha 11 yaşında iken çekmiş olduğu sihirbazlık videolarıyla ün kazanmıştı. 2012 yılından beri eğlence ve oyun içerikli videolar çeken Ünlü Youtuber Orkun Işıtmak, 2011 yılından beri Youtube'a içerik üretiyor.
 
Bu güne kadar Youtube'ta bin 700 videosu olduğunu belirten Orkun Işıtmak, genellikle eğlence ve oyun içerikli videolar üretiyor. 2018 yılında İyi Oyun isimli denemesi ile 45. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde En iyi YouTuber ve Instagrammer Ödülünü alarak başarısını taçlandıran Orkun Işıtmak, oyunculuk kariyerine ise Kayıt Dışı isimli dizisinde konuk oyuncu olarak başlamıştı. Güldür Güldür isimli komedi Show programının da bir bölümüne katılan ünlü Youtuber Orkun Işıtmak,
 
18 Nisan 2010 yılında kendi adı olan "Orkun Işıtmak" isimli Youtube kanalını kurmuş ve şuan 6 milyon 890 bin den fazla abone si bulunmakta ve gönderileri ortalama 8 milyondan fazla görüntülenmeye sahip. Genellikle 'Gülmeme Challenge' videolarıyla bilinen Orkun Işıtmak son günlerde elinde bir temizlik aracıyla kamusal alanlarda kirlilik kontrolü yaparak video çekti. Eser Yenenler'in programına konuk olarak katılan Orkun Işıtmak, video konusu bulmakta zorlandığını belirtirken en çok çekmek isteyip çekemediği videonun ise 'uzaydan atlama' videosu olduğunu söyledi.
 
Üç yıllık hayalini gerçekleştirmek için yaklaşık 6 ay önce Amerika’ya giden ünlü Youtuber Orkun Işıtmak 2 günlük bir eğitimin ardından 33 bin fit yükseklikten atlayan tek Türk unvanına da sahip oldu. Uzaydan atlama videosu için 3 sene hazırlık yaptığını ve bu süreci kameraya alıp video çektiğini söyleyen Orkun Işıtmak, videonun beklediğinin altında bir izlenme oranı olduğunu belirtti. Video 4 milyon 300 bin görüntülenme almış.
 
Ayrıca Orkun Işıtmak 2019 yılında "Gündönümü" isimli bir şarkı albümü çıkarmıştır. Orkun Işıtmak'ın kendi ismini taşıyan ve tamamen kendisine ait olan bir internet sitesi de bulunmaktadır.
 
Son olarak Gezi parkı olaylarında polise küfür ettiği videoları Ayyıldız Tim tarafından ifşa edilerek bir büyük sıkıntılar yaşayan Orkun Işıtmak büyük tepki görmüş ve epey bir takipçi kaybettiği dile getirilmişti. Ünlü Youtuber bu olayda yanlış anlaşıldığını Türk polisine karşı asla böyle bir saygısızlığı yapmayacağını ve o karakterde bir insan olmadığını belirterek özür dilemişti.
 
Orkun Işımak beğeni ile izlenen ve takip edilen Türk komedyen ve YouTube'da faaliyet gösteren bir vlogger’ dır. Tarih öğretmeni bir baba ve halkla ilişkiler uzmanı bir annenin oğlu olan Orkun Işıtmak’ın ailesi hala İzmir’de yaşamaktadır. Youtub’daki fenomenlik sürecinde video çekmeye tek başına başlayan Orkun Işıtmak'ın şimdi ise 9 kişilik bir ekibi var. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken genç isim elde ettiği izlenme sayısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ayrıca Instagram hesabından yaptığı gelinlik paylaşımı ile de takipçilerini güldürmeyi başarmıştı.  Bu arada Instagram hesabında da 2 milyon 600 bin takipçisi ve paylaşımlarında ise ortalama 100 binin üzerinde beğeni alıyor.
 
Orkun Işıtmak, günümüzde Youtuber kavramının getirdiği en önemli ve en yaratıcı isimlerden birisi olarak biliniyor ve bu anlamda dikkatleri üzerine çekmeyi de başarıyor. Kanalında birçok Youtuber’ın yaptığının aksine oyun içerikli videolardan ziyade zaman içerisinde yaptığı Challenge videoları ile birlikte yaratıcılığını ve kurgulama yeteneklerini konuşturan Orkun Işıtmak, Youtuber’lığı ile kazandığı ün sayesinde dijital reklam konusunda da en çok tercih edilen isimlerden birisi olmayı başardı.
 
Özel yaşamında sıkça birlikte çekilmiş pozlarını paylaştığı Sude Alkış için çok yakın ve değerli bir arkadaşım diye belirtse de yakın takipçileri çiftin aralarında duygusal anlamda bir şeyler olduğunu belirtiyor.
 
Son olarak Acun Ilıcalı’nın Yeni projesi olan Exatlon Challenge Yarışmasının sunucusu olarak Dominik’e uçan Okan Işımak, enerjik yapısı ile sevenlerinin yine markajı altında olacağa benziyor.


Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80