Ara

Doğan Kabak Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Doğan Kabak Boyu, Doğan Kabak Kaç Yaşında, Doğan Kabak Nereli, Doğan Kabak Kaç Doğumlu, Doğan Kabak Nerede Doğdu, Aslı Zaman Hangi Okuldan Mezun, Doğan Kabak Sevgilisi Var Mı, Doğan Kabak Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını Doğan Kabak biyografisinde bulabilirsiniz.

Doğan Kabak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?

 
Adı Soyadı: Doğan Kabak  
Doğum Tarihi: 23 Nisan 1980 (39 yıl yaşında) 
Nereli: İstanbul 
Burcu: Boğa 
Kilosu:  
Boyu:
Göz Rengi:
Saç Rengi: 
Eğitim Durumu: 
Sevgilisi: 
Evli mi:  
instagram Hesabı: @dogankabak 
Twitter Hesabı: dogan_kabak    
Facebook Hesabı: 
YouTube: dogan kabak  
 
Acun Ilıcalı’nın hazırladığı yeni yarışması Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmacıları belli oldu. YouTube'da çektiği araba videolarıyla tanınan Doğan Kabak, Exatlon Challenge 2019 Türkiye kadrosundaki yeni yarışmacısı oldu. Exatlon Challenge 2019 yarışmacısı Doğan Kabak kimdir, kaç yaşında? Doğan Kabak ile ilgili merak edilen soruları sizler için detaylı bir şekilde araştırdık.
 

Doğan Kabak Kimdir, Kaç Yaşında, Nerede Doğdu?

 
Doğan Kabak 23.04.1980 tarihinde dünyaya gelmiştir. Doğan Kabak 42 yaşındadır. İstanbul doğumludur. Boğa burcu olan Doğan Kabak 16 seneden uzun bir süredir Otomobil Gazeteciliği yapan yapmış, EVO, Autocar gibi dergilerin yazı işleri müdürlüğünü üstlenmiştir. Günümüzde ise TopGear dergisinin yayıncısı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Doğan Kabak boyu 1,72'dir.
 
Ayrıca Health & Fitness dergilerinin yayıncılığını da üstlenmiştir. Genellikle teste aldığı otomobilleri ya da dünyanın birçok yerinde incelediği modelleri sosyal video paylaşım kanalında takipçileri ile paylaşmaktadır.
 
Çoğunlukla sosyal medya video paylaşım ağı olan Youtube kanalındaki takipçileri ile paylaşımlarını sürdüren ünlü Youtuber Doğan Kabak bir otomobil dergicisi ile tanışmış, askerlik görevinin hemen ardından otomobiller ile ilgilenmeye başlamıştır. Günümüzde Dünyadaki otomobil sektörüne yön veren yayınlardan birisi olan BBC Top Gear Türkiye Dergisinin imtiyaz ve yayıncı sahibi olan Doğan Kabak, genellikle, araçların motor gücü, yakıt tüketimi, sürüş rahatlığı, dış görünüm ve diğer tüm aksamları ile ilgili konular üzerine videolar çekiyor ve takipçileri ile paylaşıyor.
 
Daha önce birçok ralli yarışlarında yer almış ve kazanarak dereceler elde etmiştir. Mitsubishi Lancer EVO VIII 3 birincilik 2 ikincilik kazandı ayrıca 2014 Türkiye Autocross Şampiyonası 7. Sınıf’ta 1cilik kazandı.
 
Youtube kanalında otomobiller üzerine programlar yapan Doğan Kabak piyasaya çıkacak yeni modellerden, modifiye araçlara kadar geniş bir yelpazede otomobillerle alakalı Youtube içerikleri ile son dönemde adından söz ettiren yayıncılar arasına girmeyi başardı.
 
1 milyonu aşkın abonesi olan Doğan Kabak, Youtube kanalını da kendi ismiyle yönetiyor. Kabak, YouTube'ta 1,11 milyon abone sayısına ulaştıklarını açıkladı.

Otomobil alanında tanınmış ve üne kavuş olan Doğan Kabak, "2017’nin sonunda başlayan YouTube macerasında bugün yani 2019 da 1,11 milyon kişi olduk. Çizgimizi asla bozmadan devam edeceğiz, bu konuda ekibime ve beni neredeyse her videoda trende çıkaran sizlere sonsuz teşekkürler, iyi varsınız." ifadelerini kullandı.

Doğan Kabak, "Bu trend topic işiyle hiç bir alakam yok bilesiniz, böyle bir şeye para basacağıma arabaya parça alırım, kim yapıyorsa yeter artık, tamam." Diye ekledi.
 
Otomobil videoları ile Youtube fenomeni olan ve 1 milyon 100 bin takipçisi ile bu alanda rakipsiz olan Doğan Kabak dün gece itibariyle Dominik’e uçtu. Doğan Kabak dominike uçtuktan sonra çıktığı TV8 ekranlarında Exathlon Challenge adı verilen Survivor yarışmasına katılacağını açıkladı ve bu anlamda büyük bir sürprize de imza atmış oldu. Acun Ilıcalı’nın yeni projesi olan Exathlon Challenge yarışmasına bu yıl sadece Youtuber’lar ve sosyal medya fenomenleri katılıyor.  Doğan Kabak ve Hayrettin ilk açıklanan fenomen yarışmacı isimlerin başında yer aldı. Bu yarışmanın özelliklerinden biri de yenilen sporculara çeşitli cezaların verilmesi olarak açıklanıyor. Bu arada Acun Ilıcalı katıldığı bir televizyon programında Youtuber Exathlon’u Orkun Işıtmak’ın sınacağını açıklamıştı.
 
Aralık ayında yayına başlayacak olan Exathlon Challenge 2019 yarışması için Doğan Kabak ve diğer fenomenler Dominik’e gitmek üzere yola çıktılar bile. Bizde Doğan Kabak’a başarılar diliyoruz.


Biyografiler

 • Ahmet Ataş Kimdir

  Ahmet Ataş Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ahmet Ataş Doğum Tarihi: 14 Ağustos 1990 Nereli: Ordu Burcu: Aslan Kilosu: - Boyu: - Göz Rengi:  Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Beykent Üniversitesi Uluslararası

 • Temel Karamollaoğlu Kimdir

  Temel Karamollaoğlu, Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Temel Karamollaoğlu boyu 1,75 cm olup 70 kilo civarındadır. Temel Karamollaoğlu 81 Yaşındadır. Temel Karamollaoğlu, Türk siyasetçi

 • Meral Akşener Kimdir

  Meral Akşener Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Meral Akşener, Türk siyasetçi, avukat ve eski bakanlardan biridir. Türkiye İyi Parti Genel Başkanı olarak bilinir. Meral Akşener

 • Muharrem İnce Kimdir

  Muharrem İnce Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Muharrem İnce, Türk siyasetçi, öğretmen ve avukat olarak tanınan bir isimdir. 04 Mayıs 1964 yılında Yalova'nın

 • Gülçin Santırcıoğlu Kimdir

  Gülçin Santırcıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu, Aslen Nereli? Gülçin Santırcıoğlu Kaç Yaşında: 45 Yaşında Gülçin Santırcıoğlu Doğum Tarihi:  25 Temmuz 1977 Gülçin Santırcıoğlu Boyu Kilosu:  1.70 – 65 Gülçin Santırcıoğlu Nereli: Manisa Gülçin Santırcıoğlu Burcu: Aslan Gülçin Santırcıoğlu Sevgilisi: - Gülçin Santırcıoğlu Eşi: Utku