Ara

Ebrar Alya Demirbilek Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Ebrar Alya Demirbilek – Gül Şadoğlu Kimdir? Ebrar Alya Demirbilek Kaç Yaşında, Ebrar Alya Demirbilek Nereli, Ebrar Alya Demirbilek Kaç Doğumlu, Ebrar Alya Demirbilek Nerede Doğdu, Aslı Zaman Hangi Okuldan Mezun, Ebrar Alya Demirbilek Annesi ve Babası Kim?, Ebrar Alya Demirbilek Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını Ebrar Alya Demirbilek biyografisinde bulabilirsiniz.

Ebrar Alya Demirbilek  – Gül Şadoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu?

 
Adı Soyadı: Ebrar Alya Demirbilek
Doğum Tarihi: 30.09.2013 (6 Yaşında)
Nereli: İstanbul
Burcu: Terazi
Kilosu: 
Boyu: 
Göz Rengi: Mavi
Saç Rengi: Sarı
Eğitim Durumu: İlkokul
Sevgilisi: Yok
Evli Mi: Hayır
Eşi: Yok
İnstagram Hesabı:  instagram.com/ebrardemirbilekresmi
Twitter Hesabı: twitter.com/ebrardemirbilk
Facebook Hesabı: facebook.com/EbrarAlyaDemirbilek

Ebrar Alya Demirbilek Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Kaç Doğumlu, Annesi ve Babası Kim?

 
Henüz 3 aylıkken kameralar karşısına çıkan, fakat Çocuktan Al Haberi isimli yarışma programı ile tanınan Ebrar Alya Demirbilek gerek sevimliliği gerek zekası ve sevimliliği ile herkesi mest etti. Peki, Ebrar Alya Demirbilek Kimdir? Küçük prenses ile ilgili merak edilen tüm sorularınızın cevabı makalemizde sizlerle.
 
30.09.2013 (6 Yaşında) tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ebrar Alya Demirbilek Terazi burcudur. Ebrar Alya Demirbilek’in annesinin ismi Leyla, babasının ismi ise Erdal’dır. Babası butik işletmekte, annesi ise ev hanımıdır. Sude isminde kendisine hiç benzemeyen bir ablası var. Henüz İlköğretim okulunda eğitim hayatına yeni başlamış olsa da daha şimdiden hem sosyal medya, hem de televizyon dünyasında kendisine çoktan ciddi anlamda bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştır.
Ebrar Alya Demirbilek henüz 3 aylık iken ekranlar ile tanışmış Hayat Dediğin dizisinde rol almış ve oyunculuğa adım atmıştır. Daha sonra Yalan Dünya dizisinde Defne Kocabaş karakterini canlandırmış, ardından 2015 yılında Sen Benimsin dizisinde Lale Bebek karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. Ayrıca henüz 3 yaşında iken Show Tv ekranlarında yayınlanan Evrim Akın‘ın sunduğu Çocuktan Al Haberi isimli yarışma programında yer almıştır. Evrim Akın ile tanıdığımız Ebrar Alya Demirbilek gerek güzelliği, gerek akıllı ve zeki oluşu gerekse de vermiş olduğu yemek tarifleri ile herkesi mest etmiştir.
 
Mavi gözleri, ustaca ve heyecanla vermiş olduğu yemek tarifleri ile internette bir fenomen olan Ebrar'ın ismi ve ailesi de merak konusu oldu. Ebrar'ın anne ve babası hayli mütevazi insanlar. Ebrar'ın hem annesi hem de babasının gözleri renkli. Annesi Ebrar'ın kendi bebekliğine çok benzediğini söylüyor. Şu an 6 yaşında olan Ebrar babası gibi fanatik bir Galatasaray taraftarıdır.
 
Ebrar Alya Demirbilek 2018 yılında ise Show Tv ekranlarında yayınlanan Meleklerin Aşkı isimli dizide Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal ile birlikte oynamış ve Şirin karakterini canlandırmıştır. Yine 2018 yılında Vecihi Hür Kuş isimli sinema filminde yer almıştır.
 
Ebrar Alya Demirbilek son olarak ATV ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile izlenen Hercai isimli dizide Şadoğlu ailesinin en küçük torunu Gül Şadoğlu karakterini canlandırmaktadır. Gül Şadoğlu, Hercai dizisinde babasının çiçeği, annesinin gülü, ablasının bir tanesi, Şadoğlu'nun prensesi olarak lanse ediliyor ve ablası Reyhan’ı çok seviyor. Ebrar Alya Demirbilek, Hercai dizisinde sergilemiş olduğu oyunculuk performansı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.
 
Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanılmakta olan Ebrar Alya Demirbilek’in İnstagram hesabında takipçi sayısı 2019 yılı itibariyle 883 bin civarındadır. Ayrıca diğer instagram hesabı olan Ebrar’ın Dünyası “ebrardemirbilekworld” resmi hesabında da takipçi sayısı 130bindir. Ebrar Alya Demirbilek’in sosyal medya hesapları annesi tarafından yönetilmektedir. Ayrıca Youtube video sitesinde ise abone sayısı şu an itibari ile 110 Bin civarındadır. Ebrar Alya Demirbilek kendi adına resmi olarak açılmış olan Youtube kanalında dondurma Yapımı, Anneler Günü Sürprizi, Kurabiye Tarifi, Cupcake tarifi ve omlet tarifi gibi pratik ve şık yemek tarifi videolarının yanı sıra, paylaştığı birbirinden sevimli videoları ile de herkes tarafından büyük beğeni ile takip edilmektedir. Büyüyünce her ne kadar pilot olmak istese de gelecek yıllarda dizi ve sinema dünyasında sıkça yer alacak başarılı bir oyuncu olacağa benzemektedir.
 
 
Ebrar Alya Demirbilek’in Rol Aldığı Reklam Filmi
 • Televizyon kanallarında yayınlanan reklam yönetmenlerinin de dikkatini çeken ve aranan yüzlerinden olan Ebrar Alya 2015 yılında Avea reklam filminde oynamıştır.
 
Ebrar Alya Demirbilek’in rol aldığı diziler
 • 2019 – Hercai (Gül) (TV Dizisi)
 • 2018 – Meleklerin Aşkı (Şirin) (TV Dizisi)
 • 2015 – Sen Benimsin (TV Dizisi)


Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: