Ara

Buse Plan Boyu, Buse Plan Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Exatlon Türkiye Buse Plan Kimdir?, Buse Plan Kaç Yaşında, Buse Plan Nereli, Buse Plan Kaç Doğumlu, Buse Plan Nerede Doğdu, Aslı Zaman Hangi Okuldan Mezun, Buse Plan Sevgilisi Var Mı?, Buse Plan Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını Buse Plan biyografisinde bulabilirsiniz.

Buse Plan Kimdir, Aslen Nereli, Nerede Doğdu, Kaç Yaşında, Hangi Okuldan Mezun?

 
Adı Soyadı: Buse Plan  
Doğum Tarihi: 1995 (24 yaşında) 
Nereli:  
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu:
Göz Rengi:
Saç Rengi: 
Eğitim Durumu: Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Lisans Mezunu
Sevgilisi: 
Evlimi: Bekar  
Eşi: Youtuber
instagram Hesabı: http://instagram.com/busplan
Twitter Hesabı: @buseplann 
Facebook Hesabı: 
Yotube Hesabı: youtu.be/6LxIuuwgomk
 
Acun Ilıcalı’nın hazırladığı Exatlon Challenge Türkiye 2019 yarışmasında bu yıl yarışmacı kadrosunda Türkiye’deki ünlü youtuberler bulunuyor. Bu kadroda kendisini gezgin youtuber olarak nitelendiren Buse Plan’da bulunuyor. Gerek paylaşımları gerekse de yaptığı açıklamaları ile dikkatleri üzerine çeken Buse Plan ile ilgili merak edilen tüm detayları siz değerli okurlarımız için derledik.
 

Exatlon Türkiye Buse Plan Kimdir, Kaç Yaşında, Özel Yaşamı Hakkında Merak Edilenler

 
1995 doğumlu Buse Plan 24 yaşında ve 25 Haziran 2016'da Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümünden mezun olan bir youtuber. Kendini gezmeyi, eğlenmeyi, yemeyi çok seven bir kişi olarak tanımlayan Buse Plan öncelikle paylaştığı fotoğraflarla sonra da Youtube üzerinden paylaştığı videolarla meşhur olmuştur. Instagramda yaklaşık 160 bin takipçisi olan
 
Buse Plan Youtube üzerinde yaklaşık 42 bin aboneye sahip bir kanalı yönetmektedir. Exatlon Türkiye Buse Plan Youtube kanalında gezdiği, gördüğü yerlerle ilgili videolar çekip paylaşmaktadır. Bunun yanı sıra günlük hayatında yaptığı etkinlikleri, özel hayatıyla ilgili detaylara da videolarında yer veren Buse Plan Youtubeda oldukça dikkat çeken bir kişi durumunda. Bu başarısıyla Youtuber Buse Plan Exatlon Türkiye yarışmasında da boy gösterecek.
 
Kendisini gezgin bir fenomen olarak nitelendiren Plan, kendi sözleriyle şöyle anlatıyor; "Merhaba arkadaşlar ben Buse Plan. Manyak, deli dolu bir insanım işte. Geziyorum, eğleniyorum bolca da paylaşıyorum. Kaykayı çok seviyor, snowboard, wakeboard, surf yapıyorum; atlarım zıplarım ve boydan belli etmesem de iyi de basket oynarım " diye ekliyor.
 
Acun Ilıcalı'nın yeni yarışma programı olan Exatlon Challenge'ın yarışmacı kadrosuna dahil olmuş olan Buse Plan, Dominik’e gittiklerini ve çok eğleneceklerini söyleyen Buse Plan, çok heyecanlı olduğunu ve güzel içeriklerin takipçilerini beklediğini yazdı. Ayrıca “Ben de çok heyecanlıyım, içim içime sığmıyor. Zaten bir sürü şapşallıklar, sakarlıklar yapıyoruz. Görüşürüz, daha çok şey gelecek, şimdilik hoşça kalın’’ dedi.
 
Anneannesinin kendisine özgür kız dediğini, aykırı halinin her zaman olduğunu son paylaşımında yazan Buse Plan, düştüğünde ağlamadığını, bacaklarındaki yara berelerle ise barışık olduğunu yazdı. Başkalarına göre şekil almadığını, düşüncelerinin kendine has olduğunu ve kendisine saygı duyduğunu yazan Buse Plan, dünyayı çoğu kez tek başına dolaştığını kaydetti. Buse Plan, kendisine cinsel anlamda kimlerden hoşlandığını soran bir takipçisine, insan sevdiğini, kadın erkek ayırmadığını söylemiş, kadınların daha estetik olduğunu kaydetmişti. Ailesinin kendisini olduğu gibi kabul ettiğini belirten Plan, “Dolayısıyla ben biseksüelim ve bunu söylemekten de çekinmiyorum” diye ekledi.
 
Toplumda heteroseksüellik ( karşı cinse ilgi duyma) dışındaki yönelimlere karşı tepkiler olduğunu bilen Buse Plan, açıklamasının ardından biseksüelliğin doğallığını da savundu. Plan, bunun ayıp bir şey olmadığını savunarak gelecek negatif yorumlara karşı da bir nevi cevap verdi: “Sevmek zorunda değilsiniz; aynı hayatı örnek almak zorunda değilsiniz. Hava atmak için yapılacak bir şey değil, hissediyorsanız peşinden gidin”
 
Ünlü Youtuber Buse Plan çok iyi derecede indilizce ve Fransızca biliyor. Özel yaşamını sosyal paylaşım ağlarında sıkça paylaşan Buse Plan’ın cinsel tercihinden dolayı sevgilisi herkes tarafından merak ediliyor. Bu konuda bizde henüz net bir bilgiye sahip değiliz.


Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80