Ara

Buse Plan Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Exatlon Türkiye Buse Plan Kimdir?, Buse Plan Kaç Yaşında, Buse Plan Nereli, Buse Plan Kaç Doğumlu, Buse Plan Nerede Doğdu, Aslı Zaman Hangi Okuldan Mezun, Buse Plan Sevgilisi Var Mı?, Buse Plan Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını Buse Plan biyografisinde bulabilirsiniz.

Buse Plan Kimdir, Aslen Nereli, Nerede Doğdu, Kaç Yaşında, Hangi Okuldan Mezun?

 
Adı Soyadı: Buse Plan  
Doğum Tarihi: 1995 (24 yaşında) 
Nereli:  
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu:
Göz Rengi:
Saç Rengi: 
Eğitim Durumu: Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Lisans Mezunu
Sevgilisi: 
Evlimi: Bekar  
Eşi: Youtuber
instagram Hesabı: http://instagram.com/busplan
Twitter Hesabı: @buseplann 
Facebook Hesabı: 
Yotube Hesabı: youtu.be/6LxIuuwgomk
 
Acun Ilıcalı’nın hazırladığı Exatlon Challenge Türkiye 2019 yarışmasında bu yıl yarışmacı kadrosunda Türkiye’deki ünlü youtuberler bulunuyor. Bu kadroda kendisini gezgin youtuber olarak nitelendiren Buse Plan’da bulunuyor. Gerek paylaşımları gerekse de yaptığı açıklamaları ile dikkatleri üzerine çeken Buse Plan ile ilgili merak edilen tüm detayları siz değerli okurlarımız için derledik.
 

Exatlon Türkiye Buse Plan Kimdir, Kaç Yaşında, Özel Yaşamı Hakkında Merak Edilenler

 
1995 doğumlu Buse Plan 24 yaşında ve 25 Haziran 2016'da Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümünden mezun olan bir youtuber. Kendini gezmeyi, eğlenmeyi, yemeyi çok seven bir kişi olarak tanımlayan Buse Plan öncelikle paylaştığı fotoğraflarla sonra da Youtube üzerinden paylaştığı videolarla meşhur olmuştur. Instagramda yaklaşık 160 bin takipçisi olan
 
Buse Plan Youtube üzerinde yaklaşık 42 bin aboneye sahip bir kanalı yönetmektedir. Exatlon Türkiye Buse Plan Youtube kanalında gezdiği, gördüğü yerlerle ilgili videolar çekip paylaşmaktadır. Bunun yanı sıra günlük hayatında yaptığı etkinlikleri, özel hayatıyla ilgili detaylara da videolarında yer veren Buse Plan Youtubeda oldukça dikkat çeken bir kişi durumunda. Bu başarısıyla Youtuber Buse Plan Exatlon Türkiye yarışmasında da boy gösterecek.
 
Kendisini gezgin bir fenomen olarak nitelendiren Plan, kendi sözleriyle şöyle anlatıyor; "Merhaba arkadaşlar ben Buse Plan. Manyak, deli dolu bir insanım işte. Geziyorum, eğleniyorum bolca da paylaşıyorum. Kaykayı çok seviyor, snowboard, wakeboard, surf yapıyorum; atlarım zıplarım ve boydan belli etmesem de iyi de basket oynarım " diye ekliyor.
 
Acun Ilıcalı'nın yeni yarışma programı olan Exatlon Challenge'ın yarışmacı kadrosuna dahil olmuş olan Buse Plan, Dominik’e gittiklerini ve çok eğleneceklerini söyleyen Buse Plan, çok heyecanlı olduğunu ve güzel içeriklerin takipçilerini beklediğini yazdı. Ayrıca “Ben de çok heyecanlıyım, içim içime sığmıyor. Zaten bir sürü şapşallıklar, sakarlıklar yapıyoruz. Görüşürüz, daha çok şey gelecek, şimdilik hoşça kalın’’ dedi.
 
Anneannesinin kendisine özgür kız dediğini, aykırı halinin her zaman olduğunu son paylaşımında yazan Buse Plan, düştüğünde ağlamadığını, bacaklarındaki yara berelerle ise barışık olduğunu yazdı. Başkalarına göre şekil almadığını, düşüncelerinin kendine has olduğunu ve kendisine saygı duyduğunu yazan Buse Plan, dünyayı çoğu kez tek başına dolaştığını kaydetti. Buse Plan, kendisine cinsel anlamda kimlerden hoşlandığını soran bir takipçisine, insan sevdiğini, kadın erkek ayırmadığını söylemiş, kadınların daha estetik olduğunu kaydetmişti. Ailesinin kendisini olduğu gibi kabul ettiğini belirten Plan, “Dolayısıyla ben biseksüelim ve bunu söylemekten de çekinmiyorum” diye ekledi.
 
Toplumda heteroseksüellik ( karşı cinse ilgi duyma) dışındaki yönelimlere karşı tepkiler olduğunu bilen Buse Plan, açıklamasının ardından biseksüelliğin doğallığını da savundu. Plan, bunun ayıp bir şey olmadığını savunarak gelecek negatif yorumlara karşı da bir nevi cevap verdi: “Sevmek zorunda değilsiniz; aynı hayatı örnek almak zorunda değilsiniz. Hava atmak için yapılacak bir şey değil, hissediyorsanız peşinden gidin”
 
Ünlü Youtuber Buse Plan çok iyi derecede indilizce ve Fransızca biliyor. Özel yaşamını sosyal paylaşım ağlarında sıkça paylaşan Buse Plan’ın cinsel tercihinden dolayı sevgilisi herkes tarafından merak ediliyor. Bu konuda bizde henüz net bir bilgiye sahip değiliz.


Biyografiler

 • Yunus Emre Özden Kimdir

  Yunus Emre Özden Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, yedekler grubundan

 • Seda Aydemir Kimdir

  Seda Aydemir Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Berkan Karabulut Kimdir

  Berkan Karabulut Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Elif Gören Kimdir

  Elif Gören Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022 All Star yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak

 • Batuhan Karacakaya Kimdir

  Batuhan Karacakaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022