Ara

Buğra Kazancı Boyu, Buğra Kazancı Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Exatlon Türkiye Buğra Kazancı Kimdir?, Buğra Kazancı Kaç Yaşında, Buğra Kazancı Nereli, Buğra Kazancı Kaç Doğumlu, Buğra Kazancı Nerede Doğdu, Aslı Zaman Hangi Okuldan Mezun, Buğra Kazancı Sevgilisi Var Mı?, Buğra Kazancı Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını Buğra Kazancı biyografisinde bulabilirsiniz.

Buğra Kazancı Kimdir, Kaç Yaşında, Nerede Doğdu, Kaç Doğumlu, Boyu ve Kilosu Kaç?

 
Adı Soyadı: Buğra Kazancı  
Doğum Tarihi:  2 Mart 1996 (23 yaşında)
Nereli: Trabzon 
Burcu: Balık Burcu
Kilosu: Bilinmiyor  
Boyu: Bilinmiyor
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi 
Eğitim Durumu: Avrasya Üniversitesi Grafik Tasarım bölümü
Sevgilisi:  
Evli mi: Bekâr  
instagram Hesabı: @bugrakazanci
Twitter Hesabı: @bugrakazanci
Facebook Hesabı: facebook.com/bugrakazanci
Youtube Hesabı: youtube.com/user/minecraftevi
 
Buğra Kazancı, Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmasında yarışacak 18 isimden biri oldu. Beş Yıldır YouTube'da oyun içerikli video üreten Buğra Kazancı’nın hayatına dair bilgiler merak edildi. Peki, Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmacısı Buğra Kazancı kimdir? Ünlü Youtuber hakkında merak edilen detayları sizler için derledik.
 
Exatlon Türkiye Buğra Kazancı Kimdir, Kaç Yaşında, Nerede Doğmuştur, Burcu, Hayatı Hakkında Bilgiler
 
2 Mart 1996 tarihinde (23 yaşında) Trabzon’da doğan Buğra Kazancı balık burcudur. Ünlü Youtuber Buğra Kazancı Avrasya Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünü bitirdikten sonra oyun içerikleri bulunan MineCraft evi ve kendi kişisel kanalı olmak üzere iki adet Youtube kanalı kurarak bir fenomen haline gelmiştir. 19 Mart 2014 tarihinde kurduğu Minecraft Evi ile sevilerek takip edilen Youtuber ses getiren başarısından dolayı TRT Haber'e de konuk olmuştu.
 
Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmasıyla yeniden gündeme gelen Buğra Kazancı çocukken çok içine kapanık olduğunu dile getirmiş ve bu durumu babasının yanında çalışarak atlattığını belirtmiştir. Buğra Kazancı'nın oyun içerikleri bulunan MineCraft evi kanalı haricinde bir de kendi adını taşıyan kişisel Youtube kanalı bulunmaktadır.
 
Türkiye'nin Minecraft evi oyunu ile büyüyen nesil artık TV ve şov dünyasının da bir parçası haline geliyor. TV 8 kanalı sahibi Acun Ilıcalı’nın yeni yarışma programı olan ve dijital olarak yayınlanacak Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmasında, yarışmacıları olarak Youtuber'ın 18 kişilik yarışmacı listesini açıkladığında bunu yeni neslin TV ve Show dünyasında olduğunu net bir şekilde görmüş olduk. Influencerlarla dolu olan listede yer alan isimlerden birisi olan Buğra Kazancı’yı aslında yaşı Kazancı'ya yakın olanlar onu Minecraft Evi Youtube kanalıyla çok yakından tanıyor. 
 
 
Video paylaşım sitesi olan YouTube kanalında Minecraft Evi olarak tanıdığımız Buğra Kazancı'da 2018 yılında Disney Channel'da "Buğra ile Neler Neler" adlı bir program da yapmıştı.
 
Sosyal paylaşım sitelerini aktif bir şekilde kullanan, Instagram'da 321 bin takipçisi ile paylaşımları ortalama 10 bin ve üzerinde beğeni alırken, Facebook'ta yaklaşık 132 bin, twitter'da 50 bin 600 takipçiye sahiptir. Ayrıca Buğra Kazancı, Minecraft Evi isimli Youtube kanalında ise 2 milyon 90 bin takipçiye sahip ve her paylaşımı milyonlarca izleme oranına sahip.
 
Buğra Kazancı, oyun içerikleri bulunan MineCraft evi haricinde bir de kendi adını taşıyan kişisel kanalı olmak üzere iki adet Youtube video paylaşım kanalı bulunmaktadır. MineCraft evi kanalında 2,900 MN abonesi bulunuyor ve 642.577.444 görüntülenme sayısına sahip.  Kendi ismini taşıyan Youtube hesabında ise 54,9K abonesi var. Görüntülenme sayısı ise 662.329. bunların dışında Buğra Kazancı’nın MineCraft Evi kullanıcı isimli bir de Twitch hesabı bulunmaktadır. Burada ki hesabında ise 18 bin Kişilik bir takipçi kitlesi var ve paylaşımları 202.592 görüntülenme almış.


Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80