Ara

Öykü Berkan Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Exatlon Türkiye Öykü Berkan Kimdir? Öykü Berkan Kaç Yaşında, Öykü Berkan Nereli, Öykü Berkan Kaç Doğumlu, Öykü Berkan Nerede Doğdu, Aslı Zaman Hangi Okuldan Mezun, Öykü Berkan Sevgilisi Var Mı? Öykü Berkan Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını Öykü Berkan biyografisinde bulabilirsiniz.

Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?

 
Adı Soyadı: Öykü Berkan 
Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında) 
Nereli:  
Burcu: Yengeç  
Kilosu: 55 kg 
Boyu: 1,65 cm
Göz Rengi:
Saç Rengi: 
Eğitim Durumu: 
Sevgilisi: 
Evli mi: Bekâr  
Meslek: Fenomen Youtuber
instagram Hesabı: 
Twitter Hesabı: @dreamoutoyku_u
Facebook Hesabı: 
 
TV 8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı’nın yeni projesi olan Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmasında, yarışmacı kadrosunda yer alacaklardan birisi olan Öykü Berkan'ın kim olduğu merak ediliyor. Youtuberların yer alacağı Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışma programı hakkında detaylar merak ediliyor. İşte yarışmacı Öykü Berkan ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler için araştırdık.
 

Exatlon Türkiye Öykü Berkan Kimdir, Kaç Yılında Nerede Doğdu, Ailesi ve Hayatı Hakkında Bilgiler

 
Öykü Berkan 06 Temmuz 2001 yılında doğdu. Prematüre bebek olarak 7 aylıkken prematüre olarak dünyaya gelen Öykü Berkan'ın dünyaya geldikten sonra kalbinde delik olduğu ortaya çıktı. Henüz 1 yaşına gelmemişken annesi ve babası ayrılan Berkan, uzun yıllar anneannesi ve dedesiyle yaşamaya başladı. 15 yaşına geldiğinde tekrar annesiyle birlikte yaşamaya başlayan Öykü Berkan, babasının imzasını ise koluna dövme olarak yaptırmıştır.
 
1.63 cm boyunda ve 50 kg ağırlığında olan Öykü Berkan'ın okul hayatı da enteresan bir şekilde ilerlemiştir. Ailesinin zoruyla kız meslek lisesine yazdırılan Berkan lise 1'de devamsızlıktan sınıfta kalmış ve daha sonra istediği liseye geçiş yapmış. Burada eşit ağırlık bölümünde okuyan Berkan, üniversiteyi yeni medya alanında tamamlamak istiyor. 6 yaşındayken verem hastalığını atlatan Öykü Berkan'ın annesinin de bir dönem göğüs kanseri ile mücadele ettiği biliniyor.
 
Genç ve güzel fenomen Öykü Berkan, Yusuf Piliç ile sevgili oldukları yönünde çıkan haberler için ise sadece arkadaşız diyerek sert bir diller cevap vermiştir. Bir dönem Meriç İzgi ile sevgili oldukları yönünde sıkça sosyal medyada gündeme gelmişlerdi. Birlikte yer aldıkları resimler ile de bu bilginin doğru olduğu anlaşılmıştı fakat kısa bir süre önce Öykü ve Meriç birlikteliklerine nokta koymuşlardır. Öykü Berkan, Zeynep Sey'in yazmış olduğu Siyahın Buruk Tebessümü isimli kitap kapağında Ezgi Çora'nın modelliğini yapmıştır. Öykü Berkan'ın nereli olduğu bilinmemektedir.

Yengeç burcu olan Öykü Berkan, 17 Haziran 2018 tarihinde ise Youtube dünyasına sıkı bir giriş yapmıştır. Öykü Berkan çok yoğun olarak video çekip sıklıkla paylaşımlar yapmamasına rağmen kısa sürede her videosu binlerce izlenme sayısına ulaşmıştır. Kanalında genellikle makyaj içerikleri çekiyor. 189 bini aşkın abonesi bulunan Öykü Berkan'ın görüntülenme sayısı ise 500 bini aşmış durumda.  İlk zamanlarda Facebook hesabını yoğunlukla kullanmış, ardından uzun süre İnstagram hesabını aktif bir şekilde kullanmaya devam etmiştir. ayrıca Öykü Berkan'ın Instagram hesabında da 728 bini aşkın takipçisi bulunuyor ve paylaşımları ise ortalama 100 bin beğeni alıyor.
 
Öykü Berkan’ın doğum yeri henüz tam olarak bilinmemekle birlikte aslen nereli olduğu konusunda ve diğer biyografi bilgileri konusunda detaylı bir bilgiye rastlanmamıştır.
 
Yusuf Piliç ile Sen Ben Challange, Cezalı Söyle Bakalım, Ünal Turan ile drift gibi videolarını takipçileri ile paylaşmış ve yine yoğun bir beğeni almıştır.
 
Son olarak Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmasının yarışmacı kadrosunda yer alarak yeniden gündeme gelen güzel ve genç youtuber Öykü Berkan’a başarılar diliyoruz.


Biyografiler

 • Ahmet Ataş Kimdir

  Ahmet Ataş Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Ahmet Ataş Doğum Tarihi: 14 Ağustos 1990 Nereli: Ordu Burcu: Aslan Kilosu: - Boyu: - Göz Rengi:  Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Beykent Üniversitesi Uluslararası

 • Temel Karamollaoğlu Kimdir

  Temel Karamollaoğlu, Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Temel Karamollaoğlu boyu 1,75 cm olup 70 kilo civarındadır. Temel Karamollaoğlu 81 Yaşındadır. Temel Karamollaoğlu, Türk siyasetçi

 • Meral Akşener Kimdir

  Meral Akşener Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Meral Akşener, Türk siyasetçi, avukat ve eski bakanlardan biridir. Türkiye İyi Parti Genel Başkanı olarak bilinir. Meral Akşener

 • Muharrem İnce Kimdir

  Muharrem İnce Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç? Muharrem İnce, Türk siyasetçi, öğretmen ve avukat olarak tanınan bir isimdir. 04 Mayıs 1964 yılında Yalova'nın

 • Gülçin Santırcıoğlu Kimdir

  Gülçin Santırcıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu, Aslen Nereli? Gülçin Santırcıoğlu Kaç Yaşında: 45 Yaşında Gülçin Santırcıoğlu Doğum Tarihi:  25 Temmuz 1977 Gülçin Santırcıoğlu Boyu Kilosu:  1.70 – 65 Gülçin Santırcıoğlu Nereli: Manisa Gülçin Santırcıoğlu Burcu: Aslan Gülçin Santırcıoğlu Sevgilisi: - Gülçin Santırcıoğlu Eşi: Utku