Ara

Fatma Günaydın Boyu, Fatma Günaydın Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Fatma Günaydın Kimdir? Fatma Günaydın Kaç Yaşında, Fatma Günaydın Boyu, Fatma Günaydın Aslen Nereli, Fatma Günaydın Biyografi, Fatma Günaydın Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Fatma Günaydın Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat. 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Fatma Günaydın Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Fatma Günaydın  
Doğum Tarihi: 28.04.1995 (25 yaşında) 
Doğum Yeri: Erzurum
Nereli: Erzurum 
Burcu: Boğa Burcu
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: 
Evlimi: Bekar 
Eşi:
Sevgilisi:  
Meslek:
instagram Hesabı: @fatogunaydn
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 
Fatma Günaydın Biyografisi
 
Survivor 2020 yarışmasının bu yılki konsepti Ünlüler- Gönüllüler ve gönüllüler yarışmacı kadrosunda yarışacağı kesinleşen isimlerden biri de Fatma Günaydın oldu. Gönüllüler takımının tanıtımındaki videoda, iddialı sözleriyle tüm dikkatleri üzerine çeken Fatma Günaydın'ın hayatına ilişkin bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor'ın 22 Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacılarından birisi olan Fatma Günaydın kimdir? Fatma Günaydın kaç yaşında? Fatma Günaydın nereli? Fatma Günaydın ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
 
28.04.1995 (25 yaşında) tarihinde dünyaya gelen Fatma Günaydın aslen Erzurum doğumludur. İsminin Fatma olmasına rağmen genellikle çevresinde tanıdıklarının kendisine Fatoş diye seslendiğini belirten Fatma Günaydın’ın Instagram hesabı da isminin fatogunaydn olarak yazdığını belirtiyor. Fatma Günaydın kendisi ile birlikte 5 kardeş olduklarını ancak kendisi ailenin en küçüğü olduğunu da ekliyor. Kendisinden büyük 1 abisi, 3’ te ablası bulunmaktadır. Kendisini kurtarıcı ve sürpriz bir çocuk olarak tanımlamakta, sebebinin ise doktorun abisinin doğumunda annesinin karnında gazlı bez unuttuğunu, o doğarken bunun fark edildiğini, fark edilmeseydi annesinin yaşamını yitirebileceğini dile getirmiştir.
 
Henüz ilköğretimin 7. ve 8. sınıfında iken futbol oynamaya başlayan Fatma Günaydın, ilerleyen süreçte bacaklarının çok kaslı olmaya ve çarpıklaşmaya başladığını fark etmiş ve bu sebepten dolayı futbolu bırakmıştır. Aslında ilk başlarda genellikle derslerden kaçmak için okulun tüm spor aktivitelerine ismini yazdıran Fatma Günaydın, bu vesile ile de içindeki spor aşkını fark ettiğini dile getirmiştir. Lise zamanlarında hiperaktif bir yaşamı olan, hiç yerinde durmayan ve sürekli gezen Fatma Günaydın, Lise ve Üniversite döneminde ise moda tasarımı üzerine eğitim almıştır. İlk iş hayatında ise BKM Yapım’da, (Bizim Köyün şarkısı, Deliha 2, Jet Sosyete 2. sezon) gibi projelerde çalışmıştır.
 
Üniversite eğitimini bitirmesinin hemen ardından İngilizce öğrenmek için Malta’ya gitmiş, 6 ay tek başına orada yaşamını sürdürmüştür. Malta Fatma Günaydın için hayatında bir dönüm noktası olmuş, kendi gücünü, özgüvenini, korkularını, korkusuzluklarını ve kendi ayaklarının üzerinde durmayı öğrenmiştir. Malta’da kendisini tanıma fırsatı yakalamıştır.
 
Hayatta en büyük hobileri, seyahat etmek, arkadaşları ile vakit geçirmek, dans etmek, gülmek, şakalaşmak ve arkadaşlarını kızdırmaktadır. En büyük fobisi ise karanlıkta tek başına uyumaktır. Tam bir doğa aşığı olan, çiçekleri, doğayı ve hayvanları çok sevdiğini belirten Fatma Günaydın, karanlık korkusuna rağmen katılacağı Survivor yarışmasında sorun yaşamayacağını düşünmektedir.
 
Tam bir Survivor hayranı olan Günaydın, hayalinin bu yarışmada yer almak olduğunu, bundan sonra ise hayatında sadece Survivor ve sonrası olacağını dile getirmiştir. Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2020 Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer almaktadır. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.
 
İddialı yarışmacı Fatma Günaydın’a ait henüz boyu, kilo ya da özel yaşamı hakkında henüz net bir bilgiye ulaşılamamış ancak araştırılmaktadır.

Survivor Ünlüler Takımı
Aycan Yanaç Kimdir
Barış Murat Yağcı Kimdir
Derya Can Göçen Kimdir
Elif Yıldırım Gören Kimdir
Ersin Korkut Kimdir
Mert Öcal Kimdir
Parviz Abdullayev Kimdir
Sercan Yıldırım Kimdir
Şaziye İvegin Üner Kimdir
Tuğba Melis Türk Kimdir
Uğur Pektaş Kimdir

Survivor Gönüllüler Takımı
Burak Yurdugör Kimdir
Cemal Can Canseven Kimdir
Ceyhun Uzun Kimdir
Evrim Keklik Kimdir
Fatma Günaydın Kimdir
Makbule Karabudak Kimdir
Meryem Kasap Kimdir
Nisa Bölükbaşı Kimdir
Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir
Tayfun Erdoğan Kimdir
Yasin Obuz Kimdir


Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80