Ara

Mendebur Lemur Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Exatlon Türkiye Mendebur Lemur Kimdir? Asıl İsmi Mendebur Lemur Kaç Yaşında, Mendebur Lemur Nereli, Mendebur Lemur Kaç Doğumlu, Mendebur Lemur Nerede Doğdu, Aslı Zaman Hangi Okuldan Mezun, Mendebur Lemur Sevgilisi Var Mı? Mendebur Lemur Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını Mendebur Lemur biyografisinde bulabilirsiniz.

Mendebur Lemur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?

 
Adı Soyadı: Hakan  
Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında) 
Nereli: İstanbul  
Burcu:   
Kilosu: 57 Kg 
Boyu: 1,72 Cm
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi
Eğitim Durumu: Kocaeli Üniversitesi
Sevgilisi: 
Evli mi: Bekâr  
instagram Hesabı: @mendeburlemur
Twitter Hesabı: @MendeburLemur 
Facebook Hesabı: 
youtube.com/mendeburlemur
 

Exatlon Türkiye Mendebur Lemur Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Ailesi Hakkında Bilgiler

 
Asıl ismi Hakan olan Mendebur Lemur Bursa'da yaşamaktadır. Kendisinden 3 yaş küçük Harun adında bir erkek kardeşi ve birde ablası var. Kocaeli Üniversitesi'nde üniversite eğitiminitamamlayan Mendebur Lemur Youtuber'lığın yanı sıra Twitch'te de yayın açmaktadır. Twitch platformunda kötü olduğuna dair sıkça eleştiri alan Mendebur Lemur, oyun konusunda yeteneksiz olduğunu belirtiyor. 6 Aralık 2015 tarihinde Youtube'a katılan Mendebur Lemur, eğlenceli videoların yanında teknolojik ürünleri de tanıtan içerikler hazırlıyor.
 
Youtube'ta 2 milyon takipçisi olan Mendebur Lemur'un videoları ise ortalama 200 bin görüntülenme alıyor. Genellikle freelance işler yaparak geçimini sağladığını söyleyen Mendebur Lemur'un Twitch platformunda ise 14 bini aşkın takipçisi bulunuyor. Mendebur Lemur'un Twitch platformundaki içerikleri ise ortalama 67 bin civarında görüntülenme alıyor. Mendebur Lemur'un Instagram'da 194 bini aşkın takipçisi bulunuyor paylaşımları ise ortalama 20 bin beğeni alıyor.
 
Mendebur Lemur’un YouTube kanalındaki “Hakkında”  bölümünde  “Madagaskar ormanları gibi her telden bir şeyler bulabileceğiniz bir Lemur'un kanalındasınız” diye yazıyor ve her hafta yeni video çekmeye gayret ettiğini, bazen 2 tane bile çektiğini ama bazen de nedenlerden dolayı o hafta hiç olmayabileceğini ifade ediyor. Mendebur Lemur YouTube kariyerine devam ederken bunun yanında Twitch hesabında da eğlence içerikleri üretmeğe devam ediyor
 
Mendebur Lemur'un gerçek isminin dışında merak edilen bilgilerden birisi de neden lemur hayvanını mahlas olarak seçmesi. Mendebur Lemur neden kendisine lemur dediğini şöyle açıklıyor, "Geceler benim için huzurlu saatler ve gece yaşayıp gündüz uyumayı seviyorum. Latince anlamı "Gecenin Ruhu" olan bu hayvancıklar da geceleri aktif yaşamakla birlikte çok karmaşık saatlerde de aktif olabiliyorlar bu da benim karakterime fazlasıyla uyuyor"
 
 
Mendebur Lemur'un özellikle çektiği video serileri arasında yurt dışından satın aldığı ürünler geliyor. Yayıncının bir diğer dikkat çeken özelliği ise 3D yazıcı ile ürettiği ürünleri yayınlarında tanıtması.
 
“2016 yılında eğlence için yaptığı birkaç videoyu Youtube’a yüklemiş ve izleyenlerden gelen olumlu yorum ve tepkileri görünce youtubede içerik üretmeye devam etmiştir. Mendebur Lemur başlangıçta hobi olarak başlayan bu durum karşısında takipçiler ve beklentileri arttıkça boş zamanlarında artık, video içeriği üretmek tamamen onu meşgul etmeye başlamış ve iş hayatı ile Youtube arasında bir seçim yapmak zorunda kalmış ve youtube kariyerinde karar kılmıştır.
 
Gelin ünlü youtuber hakkında bilmediklerinizden bahsedelim size.

Karanlığı ve sessizliği çok seven Mendebur Lemur odasında genellikle karanlıkta oturmayı tercih ediyor. O anki ruh halini hemen mimiklerine yansıtır ve ona baktığınız anda o anki ruh halini mimiklerinden çok iyi şekilde anlayabilirsiniz.
 
Gerek çevresindekilere gerekse de kendisine istemsizce laf sokar bunu kontrol edemediğini dile getiriyor. Bir şey almaya karar verdiyse onu mutlaka almaya çalışır. Yeter ki onu çok istesin. Küçükken sarışın olan Mendebur Lemur (Hakan) zamanla ten rengi koyulaştı. Daha önce geçirmiş olduğu kazadan dolayı kurallara ne kadar dikkat ederse etsin kaza geçirebilme korkusundan dolayı araba kullanmaktan kesinlikle korkar ve nefret eder.
 
Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmacılarından birisi olan Mendebur Lemur, dikkat çeken yarışmacılar arasında yer almayı başardı. Kendisine yarışmada başarılar diliyoruz.


Biyografiler

 • Ersin Kurt Kimdir

  Ersin Kurt Biyografisi 26 Ağustos 1983'te Eskişehir'de doğdu. Anadolu Üniversitesi Radyo - Tv Tekniği Bölümü'nü ikinci sınıfta terk etti ve akabinde askerlik hizmetini tamamladı. Çeşitli işlerde çalıştıktan

 • Yasin Obuz Kimdir

  Yasin Obuz Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Yasin Obuz

 • Uğur Pektaş Kimdir

  Uğur Pektaş Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16. Şubat. 2020 tarihinde yayına girecek olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan

 • Tuğba Melis Türk Kimdir

  Tuğba Melis Türk Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Tuğba

 • Tayfun Erdoğan Kimdir

  Tayfun Erdoğan Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Tayfun Erdoğan