Her Rüzgarda Kokunu Arıyorum, Yine Seni Yaşıyorum Hikayesi

Her Rüzgarda Kokunu Arıyorum, Yine Seni Yaşıyorum
Tweet Paylaş Plus Pinterest
Seviyorum seni…canımda ki yaşayan can..her an seninle yaşıyorum…gözlerin düşüyor bir yıldız gibi..üşüyen günüme sevgin sıcaklığını veriyor. Dilim de söylenen her şarkıda sana bir ez daha 'seni seviyorum' diye sesleniyorum. Seni sevmek bir kuru ekmek gibi. Her lokmada daha çok sevmek seni. Sana sevdalanmak yağmurun gökyüzüne olan aşkı gibi. Çiçeklerin gövdelerine aşık olmak gibi. Yıldız olup gözlerinde kaybolmak, belki senin sevginde nefes almak, Yalnızlığa bakıp mutluluğun gölgesinde serinlemek gibi. Öyle tutulmuşum ki her şeyimi sana verdim. Sevmek için yüreğine konakladım.
 
Bir misafirdim ilk önceleri artık kalıcıyım. Dertlerimi sende unutup hayatın acı suretlerine seninle gülümsüyorum. Uçurumun kenarında solmayı bekleyen bir çiçekken sevginle yeniden mutluluklara tomurcuk açıyorum. Sen farklısın.. Canımdan biri nefesimin rengindeki suretisin sen. Adı konulmamış destanın tek sahibi kalbimde ki tek cansın! Hayata dair tek umudumsun. Düşündükçe seni aklımda büyüyor bu sevdan. Daldıkça gözlerim gözlerin geliyor aklıma. Satırlara döküp sevdamı her yazışta yine seni yaşıyorum.
 
Sen nefes aldıkça ben mutluyum buralarda. Seni hayatımda yalnız seni bu kadar çok sevmişken kalbime hediye ediyorum. Zenginim çünkü senin tarafından seviliyorum. En büyük aşkım her nefesim sana feda olsun. Hayatımda ki en büyük sevdasın yarınlara dair. Seni seviyorum kanatlanan her kuşun gözbebeklerine yarınlarda yaşayacağımız mutlulukları yükledim. Her geceye bir şiir yazdım adınla başlayan. Öylesine seviyorum ki seni bu dünyada birleşmezse de kollarımız seni cennetin güllere açılan bahçesinde bekliyor olacağım.
 
Yaşadıkça bu nefes senindir. Her gece sana dua ederek sarılıyorum yokluğuna. Her rüzgar da kokunu arıyorum. Ve seni kalbimin en derin yerinde yaşatıyorum. Seni sen diye canımdan bir parça diye seviyorum...

Rastgele Hikayeler

Yeni Hikayeler

Metin Reklamları