Ara

Barış Erdoğan Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Exatlon Barış Erdoğan Kimdir?, Barış Erdoğan Kaç Yaşında, Barış Erdoğan Nereli, Barış Erdoğan Kaç Doğumlu, Barış Erdoğan Nerede Doğdu, Aslı Zaman Hangi Okuldan Mezun, Barış Erdoğan Sevgilisi Var Mı?, Barış Erdoğan Boyu ve Kilosu hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını Barış Erdoğan biyografisinde bulabilirsiniz.

Barış Erdoğan Kimdir, Yaşı, Aslen Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç?

 
Adı Soyadı: Barış Erdoğan 
Doğum Tarihi:  1995 (24 yaşında)
Nereli: Norveç- Oslo
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu:
Göz Rengi:
Saç Rengi: 
Eğitim Durumu: Bilinmiyor
Sevgilisi: Bilinmiyor 
Evli mi: Evli Değil 
instagram Hesabı:  @bartopk
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
Youtube Hesabı: youtu.be/tTrvAF7-ZBw
 
Exatlon Challenge fiziksel güç gösterisi ve reality show 2019 yılında da ilgi çekici yarışmacı konsepti ile daha şimdiden merak konusu oldu. Bu yıl Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmacı kadrosunda bu yıl fenomen yotuberler bulunacak. TV 8 kanalının patronu Acun Ilıcalı’nın hazırladığı yarışmanın aralık ayında başlayacağı fakat henüz hangi kanalda ve hangi tarihte yayına başlayacağı henüz belli olmayan yarışmanın, yarışmacı kadrosunda aksiyon ve macera videoları ile fenomen olan Barış Erdoğan da var. Peki, merak edilen Barış Erdoğan kimdir. Ünlü yotuber ile ilgili merak edilen detayları siz değerli okurlarımız için araştırdık.
 

Exatlon Türkiye Barış Erdoğan Kimdir?

 
Barış Erdoğan, Youtube'da kendi adına olan video paylaşım kanalında aksiyon ve macera üzerine videolar hazırlayıp çekiyor. Ünlü youtuber Barış Erdoğan'ın Türkiye Parkur Şampiyonluğu ayrıca Ninja Warrior’da bölüm birinciliği bulunmaktadır.
 
Youtube'da 235 bin abonesi bulunuyor ve videoları 40.392.756 görüntülenme sayısına sahip olan Barış Erdoğan'ın Instagram'da 26 bin 600 takipçisi var. Ünlü youtuber Barış Erdoğan, özellikle performans, aksiyon videoları başta olmak üzere kanalında yayınladığı videolarda spor üzerine eğlence içerikleri yer alıyor ve gönderileri ortalama 3 bin kişi tarafından beğeniliyor.
 
Barış Erdoğan kendisini şu cümleler ile anlatıyor:
 
"1995 yılında Norveç/Oslo doğdum. Hayatım parkur ve aksiyonla geçer. Türkiye Parkur Şampiyonluğum ayrıca Ninja Warrior'da bölüm birinciliğim var. Kendi adıma olan youtube video paylaşım kanalımda, eğitim Videoları, performans ve aksiyon videoları ayrıca arkadaşlarımla boş eğlence, VLOG videolarımı sizlerle paylaşıyorum"
Barış Erdoğan’a yarışmada başarılar diliyoruz.


Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: