Ara

Yağız Erdoğan Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Yağız Erdoğan Kimdir? Yağız Erdoğan Kaç Yaşında, Yağız Erdoğan Boyu, Yağız Erdoğan Aslen Nereli, Yağız Erdoğan Biyografi, Yağız Erdoğan Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Yağız Erdoğan Kimdir?

 
Adı Soyadı: Yağız Erdoğan   
Doğum Tarihi: 1997 (22 yaşında)  
Nereli: Rize 
Burcu:   
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: 
Sevgilisi:  
Evli mi:  
Eşi:
instagram Hesabı: (@yagizerdgan)
Twitter Hesabı: @YagizErdgan 
Facebook Hesabı:  
 

Yağız Erdoğan Biyografisi

 
Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında Türk yarışmacısı olarak milli atlet Yağız Erdoğan da bulunmakta. Peki, Yağız Erdoğan kimdir?
 
Yağız Erdoğan, 22 yaşında ve Rize doğumlu milli atletlerimizden. İlkokul zamanında başladığı atletizme 13 yıldır ara vermeden devam ediyor. Atletizmde profesyonelleşmeden önce de futbol, basketbol ve voleybol oynuyor ve okul turnuvalarına katılıyordu. 13 yıldır Atletizm takımında olan Yağız Erdoğan, milli takım sporcusu ve aynı zamanda balkan şampiyonu takımda da yer almıştır. Hem Türkiye’de hem de uluslararası yarışlarda Türkiye’yi çok temsil ettiğini belirten Yağız Erdoğan’ın, birçok derecesi bulunuyor. Yağız Erdoğan 2014 yılında Tv8 kanalında yayınlanan Ninja Warrior Türkiye yarışmasına da katılmış ve üstün performansı ile dikkatleri üzerine çekmişti. 
 
Yağız Erdoğan kendisini ve Survivor hakkındaki düşüncelerini şöyle anlatıyor, “bir Türk olarak ülkemi bir çok ülkede temsil edip başarılar kazandım. Bu benim için gurur ve onur verici bir duygudur ve ben bu gurur ve onuru Survivor’a da taşımak istiyorum. Gidersem parkurlarda nasıl performanslar sergilerim neler yaparım diye hep düşünüyordum. Güzel hayaller kurdum Survivor için. Çevikliğime ve çabukluğuma çok güveniyorum. Survivor benim için zor bir savaş ama tatlı bir galibiyet olacak” diye belirtiyor. Biz de kendisine başarılar diliyoruz.
 
Survivor 2019’da Türk takımı:

Kaan Kazgan
Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: