Kalbime Hoşgeldin Yar Hikayesi

Baharın habercisiydi bana gelişin. Ne güzeldi yine seninle doğmak. Senin olmak. Tam kapatmışken kapılarımı aşka sen giriverdin hayatıma. Sevemedim senden sonra kimseyi, sevemedim.. Seni unutmadım, unutamadım.. Kalbime yine hoşgeldin yar..
Kalbime Hoşgeldin Yar
Tweet Paylaş Plus Pinterest
Baharın habercisiydi bana gelişin. Ne güzeldi yine seninle doğmak. Senin olmak. Tam kapatmışken kapılarımı aşka sen giriverdin hayatıma. Sevemedim senden sonra kimseyi, sevemedim.. Seni unutmadım, unutamadım.. Kalbime yine hoşgeldin yar..
 
Şimdilerde yeniden doğmuş gibiyim. Daha sıkı sarılmışım hayata. Hayat seninle ne güzel. Daha bi seviyorum artık baharı, nisan yağmurlarında ıslanmayı.. Hayatıma öyle bir girdin ki söküp atamadım seni kalbimden. Öyle bir bağlanmıştım ki sana sensiz olamıyordum. Başkalarında bulamadım senin sıcaklığını. Verdiğin acılar bile zevk veriyordu bana. Bağlanmıştım, sevmiştim seni hayatımdan silip atamazdım. Ve atmadım. Hala Aşığınım. Ve hala Dünyalar kadar seviyorum seni..
 
Dünyaya bir daha gelecek olsam yine seninle olmak isterim. Kollarında ölmek Sensiz yaşamaktan daha çok huzur verir bana. Aşk diyorlar bunun adına; ama ben adını koyamıyorum. Benimkisi aşktan da öte..
 
Bir gülüşüne dünyaları feda ederim. Gözlerime her bakışın yüreğimdeki sana olan yangını bir kat daha arttırıyor. Yüreğim söz dinlemiyor artık. Sevdikçe Seviyor. Yönünü kaybetmiş bir gemi gibi limanına sığındım. Gidemem artık başka diyarlara. Yokluğunda geceler kabus gibi çöktü üstüme. Sanki odamdaki duvarlar üstüme geliyordu. Ve artık her nereye baksam hayalini görüyordum. Her gece ama her gece çaldın rüyalarımın kapılarını. Her gün doğan güneşe inat gözlerinin hayaliyle ısındım, hayalinle avuttum kendimi. Tam son umudumu kaybedecekken sen girdin kalbime.. Kalbime hoşgeldin yar..
 
Ölümlerden beterdi gidişin. Her yanımı hasretin sarmıştı. Bir başıma kalmıştım şu yalan dünyada. Ta ki sen yine çıkıverdin karşıma. Şimdilerde sendeyim. Yüreğimi yüreğine kattım. Alıp götürdün beni. Yangınlardan çıkardın beni. Bir ölünün dirilişi gibi bir mucizeydi bana gelişin. Ama geldin.. Kalbime Hoşgeldin yar..
 
Her şeye inat seninim. Al beni yar. Gidelim birlikte melekler ülkesine, mavi gök yüzünün yeryüzüyle birleştiği yere.. Kapatalım kapılarımızı acılara, yalanlara, sahte dostlara.. Ve yelken açalım sevgi adasına doğru birlikte.. Yeter ki al götür beni buralardan. Yüreğim öyle muhtaç ki bir yudum sevgine lütfen esirgeme, çok görme şu seven yüreğime. Bir hayalin gerçekleşmesiydi bana gelişin.. Bu hayal öyle bir hayaldi ki tek yaşama sebebimdi.. Bu sebep ya ölümüm ya da yeniden doğuşum olacaktı; ama sen geldin yar.. Kalbime hoşgeldin yar..
 
Şimdi var mısın benimle bir ömür paylaşmaya? .. Var mısın acıları da, sevinçleri de birlikte paylaşmaya? .. Herkese inat birbirimize sımsıkı sarılmaya var mısın? .. Baharla birlikte geldin kalbime.. Öyle bi hayat verdin ki şu yüreğime senin sevginle atacak daima.. Kalbimden hiç ayrılmaman dileğiyle.. Kalbime hoşgeldin yar..
Belki bir hayaldin taaa baştan beri...

Rastgele Hikayeler

Yeni Hikayeler

Metin Reklamları