Satırlarından Geldim Bir Kaç Saat Önce Hikayesi

Satırlarından Geldim Bir Kaç Saat Önce Uzun zamandır okumadığım ve özlediğim satırlarından...Sessizliğin fazlasıyla konuşkandı.Beni bir zamanlar anladığına inandığım satırlarından geldim yürekli sevginden..
Satırlarından Geldim Bir Kaç Saat Önce
Tweet Paylaş Plus Pinterest

Satırlarından Geldim Bir Kaç Saat Önce..
Uzun zamandır okumadığım ve özlediğim satırlarından...Sessizliğin fazlasıyla konuşkandı.Beni bir zamanlar anladığına inandığım satırlarından geldim yürekli sevginden..
Okudum seni hasretle ve sevgiyle!..Ama ben senin artık hiç yazışmayacağımızı bilen satırlarından geldim..
Düşlerin nerede sevgili(?)düşlerini göremediğim satırlarından geldim.Korkularım ne zaman bitecek sevgili..? Düşlerin ne zaman gün ışığına çıkacak..? Ve sen nereye yerleştirdin sana verdiğim güzel sevgimi..?
 
Ört üstünü ne olur üşümesin ve gösterme kimseye..!Özenip beğenip almaya kalkmasın kimse..Bari sevgim sende kalsın.
Çünkü Ben Senin Artık Beni İstemeyen Satırlarından Geldim..!!
Beni aramayan merak etmeyen ve özlemeyen satırlarından..
 
Gülüşlerim sende kaldı demiştim doğruymuş!Seni okurken birden gülmeye başladım.Tekrardan yanıma almak istedim size ihtiyacım var dedim;gelmediler..Ve ben senin gülüşlerimi alıkoyan satırlarından geldim.Görüyorsun işte sadece ben sevmemişim seni.Bana ait her güzellik seni seçti senin yanında kaldı.Bana sadece ben kaldım gibi. Artık biliyorum belki de seni kimsenin çözmesini ve tanımasını istemedin diye o kapalı kutu gibi kapattığın yüreğini kimse anlamasın diye bıraktın beni. Sen aşk otağısın sen her mevsim aşık olmalısın.. Bu yüzden daha fazla yakınlaşmak adına korktun. Bu yüzden bana bir ayrılık hediye ettin beni bana bıraktın;sen sana kaldın..
 
Ben Senin Sana Kalan Satırlarından Geldim Sevgili..
Sadece Sana Ait Olan Satırlarından..!!!
 
Biliyor musun hiç bir zaman çözmeye çalışmamıştım seni..
Konuşmalarının arasına sıkıştırdığın cümleleri aldım sadece senden.. Her görüşmemizde “Benden yana hiç bir zaman kuşkun ve korkun olmasın”; diye başlayan cümlelerini aldım. Korkuyorum derdin ama sen sürekli sana inanmamı ve güvenmemi isterdin ve biz oturup saatlerce konuşurduk özlemlerimiz üzerine.. Oturup saatlerce konuşur ve gülerdik.. Gülerken yüreğim kayardı sana doğru ama sende beni yalnız bırakmaz bana yüreğini açar bu küçük sevgi oyunlarına benimle beraber katılırdın.. Ve bu sevda sözlerin öyle çok etkilerdi ki her telefonu kapatışımızda sana doyamadan sesinden uzaklaşırdım. Sen görmezdin ben yanardım. Sen görmezdin ben hep yanardım..!!
 
Her konuşmamızın bitişinde ben yüzünü çizmeye çalışır kilometreler ötesine taşırdım. Belki de sen başından beri biliyordun SEVGİLİ; kısa bir zaman sonra çekip gideceğini. Benden sana inanmamı istiyordun ama biliyordun;herkes biliyordu.. Arkadaşlar dostlar hayallerim umutlarım..!!
 
Bir ben bilmiyordum. Dile kolaydı insanlara kolaydı sana kolaydı da bir bana kolay değildi sevgili.
 
Ben Senin Bütün Bunları Bilen Ama Unutan Satırlarından Geldim. Beni Her Gün Biraz Daha Geleceğimize Hazırlayan Ama O Gelecekten Sinsice Uzaklaşan Satırlarından..
 
Böylesi bir bitiş yakışmamıştı bize sana.. İşte bu yüzden ben senin bu bitişe yakışmayan veda satırlarından geldim sevgili..!
 
Artık o kadar çok yoksun ki bende ne kadar var olduğunu karıştırıyorum bazen..Yokluğun varlığını geçti!! Benim varlığım ise tarihi eskimiş mektuplarda kaldı nedense.. Basit birer mektup değildi onlar sakın öyle düşünme..! Senin gördüklerinden de fazla benim gördüğüm; heyecanlar kalp atışları kavuşmaların sevinci birikmiş hasretler ve aşk vardı tabi ki.. Bu yüzdendir ki asla yırtıp atmaya kıyamadım seni içimden çıkarmaya kıyamadığım gibi..
 
Ben Senin Beni İçinden Çıkarmaya Kıydığın Satırlarından Geldim Sevgili..!!
 
Yalancı bir bahardayız. Bense bu yalancı baharda yalancı gülüşler dağıtıyorum etrafa ve gariptir hiç umut kalmadığı halde gelme ihtimâlini hesaplıyorum kağıt kaleme gerek duymadan. Gözlerimi kapatınca kurduğum hayaller rotasını şaşırdı zaten sevgili. Olur olmadık zamanlarda olur olmadık bir şekilde karşıma çıkıp “GELDİM.!!!”diyebilme ihtimâlini düşünüyorum.. Sakın ha; bu okullardaki havuz problemlerine benzemez. Ben senin bir nehir gibi bana akabilme olasılığına düştüm. Bir aşkın bitişi bir nehrin kuruyuşuna benzermiş..
 
Ben Senin O Nehri Kuruttuğun Satırlarından Geldim Sevgili..!!
 
Aklıma düşüyor deli dolu sevgi dolu mesajlarımız.. “Tatlısın yine yüreği aşk kokan ama aşktan korkan sevdiğim”.. demiştin!! O sevilen şu an nerede bilmiyorum ama artık aşktan daha fazla korkuyor sevdiğin..
 
İnancını ve güvenini yitirdi bana her zaman güven diyen sevdan; şimdi o yetim ve öksüz bir hâlde uzayın boşluğunda kaybolan sesinle..
Oysa ki sürekli benim çekip gitmemden korkardın “İçimdesin kimse alamaz sen gitmedikçe” dediğinde bile biliyordun aslında hiç bir yere gitmeyeceğimi..
 
Gitmedim... Gitmeyecektim... Gitmeyi de Hiç Düşünmedim...
Peki bana gitme diyen sevda nerede..(?) Hani kimse alamazdı beni senden ben gitmedikçe..(?) Tüm sorular tüm mesajlar ve tüm resimler bir film karesinden çıkmışçasına donuk ve anlamsız.. Film bitti ve dağıldı oyuncular. Yönetmen kârlı bir iş yapmanın sevincinde seyirciler finâlin hüznünde.. Başroldeki “SEN “ünlü bir oyuncusun artık..!!
 
Ve Ben Senin Dillendirdiğin Bütün Replikleri Unutan Satırlarından Geldim Sevgili..!!!
Söylediğin Bütün Replikleri Unutan Satırlarından!!!!
 
Gözlerinden biraz hüzün içmeme izin verir misin..(?) Bitmiş olsa bile aşkın geceleri maskesini çıkartıp da yatan bir ben kalsam da yalnızlığımda; bana biraz umut ve anlayış verir misin..? Kendim için bir şey istiyorsam namerdim ama içimdeki çocukluğu güldürmek için bana rengarenk balonlar alır mısın..(?) Ağladığım ve korkularımı yenemediğim zamanlar oluyor bazen. Sesimi uzaklardan da olsa duyup gelerek bana biraz sabır ve gülüş verir misin sevgili..(?)
 
Ben Senin Bu Sorulara Cevap Vermeyen Satırlarından Geldim.. Her Konuşmamızın Arasına Karışarak Bana Hep “Girit Rüzgârım” Dediğin Satırlarından Geldim..!!
Girit rüzgârını sevildiğim zamanlarda bırakarak..
 
Yorulduğumu ve bittiğimi hissettiğim tökezleyip tam yere düşeceğimi fark ettiğim anlarda; gözlerimi kapatıp beni bir yabancı gibi ortada bırakışını aklıma getiriyor yüreğimdeki sahipsiz sevginden inanamayacağın bir şekilde güç alıyorum.. Yine de; benden ayrı olsan da hâla yaşadığını ve uzaklarda da olsa; küçük şeylerden mutlu olman Polyanna misali ısıtıyor içimi.. Yokluğunda varlığın gibi sevgili..!! Hiç fark yok ve ben yokluğunu da varlığın gibi seviyorum.. Çünkü ben sevgime kırgınlığımı bulaştırmadım sevgili. Söylemedim Ona Beni Ne Kadar Üzdüğünü... Bu yüzden cinsiyeti ve şehri belli olmayan bir sevgi taşıyorum içimde..
 
Ve Ben Senin Artık Bu Sevgide Bir Sorumluluğun Olmayan Satırlarından Geldim Sevgili..!!
 
Yalnız olduğumu düşünme sakın! Hiç olmadığım kadar kalabalığım belki.. Beni gerçekten sevildiğime inandıran hayat ve şiir dostlarım daha gidecek çok yolum söylenmemiş ve söylenmeyi bekleyen şarkılarım yaramaz çocuklar gibi gülümseyen masum sessizliğim henüz içinde dans edemesem de deli yağmurlarım nasıl çoğaldığını hiç bir zaman anlayamadığım sabrım ve gücüm ve ne istediğini bilen düşlerim var..!! Verdiğin sözleri tutamadığın için üzülme sakın(!) hayat herkesi farklı şekilde büyütüyor ve ben hayatın bir şiir olmadığını biliyorum sevgili.. Mutluluğun sallandığımız bir salıncak kadar olmadığını bildiğim kadar...!!
Bu yüzden benim sevdam bir şiir değildi..
 
Ve Ben Senin Bu Sevdanın Bir Şiir Olduğunu Düşünen Satırlarından Geldim Sevgili.. Sevdayı Bir Şiir Gibi Yaşayan Satırlarından..!!
 
Artık gidiyorum desem de nereye gidebileceğimi ben de bilmiyorum ya da bildiklerimi senden gizlemeyi tercih ediyorum.. Senden uzaklaştıkça sana daha da yakın olduğumu hissetmem gidebilecek hiçbir şehir ve yön bırakmıyor bana.. Bir uçağın sesini duyuyorum çok yakınlarımdan geçiyor. 3-4 saat sonra senin yaşadığın şehrin semalarından da geçer belki.. Sen de aynı sesi duyar mısın acaba..(?) Bir tek beni duymuyorsun beni işitmiyorsun gibi..
 
İşte Bu Yüzden; Ben Senin Artık Beni Duymayan Satırlarından Geldim Sevgili..!! Beni Artık Hiç Duymayan Satırlarından..!!!
 
Biliyor musun ben sana kavuşmayı değil; sana kavuşmayı düşlemeyi sevdim! Bu yüzden de ben senin bu düşleri kanattığın satırlarından geldim sevgili.. Bu Düşleri Delik Deşik Yaptığın Satırlardan!!!
 
Gülüşlerinle alkışla beni yeter..Çünkü seni sevdiğimi bilen ve bilecek olan satırlarından geldim..Şimdi de seni;Dahası Bizi O Satırlarda Bırakarak Gidiyorum..
 
Ama Sen Ne Olur Ne Olur Gülüşlerinle Alkışla Beni..
Seni Yürekten Sevmiş Olduğumu Bilen Satırlarından Geldim Sana Sevgili...!!!!

Rastgele Hikayeler

Yeni Hikayeler

Metin Reklamları