Ara

Büşra Yalçın Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Büşra Yalçın Kimdir? Büşra Yalçın Kaç Yaşında, Büşra Yalçın Boyu, Büşra Yalçın Aslen Nereli, Büşra Yalçın Biyografi, Büşra Yalçın Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Büşra Yalçın Kimdir?

 
Adı Soyadı: Büşra Yalçın  
Doğum Tarihi: 24.06.1996
Nereli: Tokat 
Burcu: Yengeç  
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: 
Saç Rengi:  
Eğitim Durumu: Çanakkale On Sekiz Mart  Üniversitesi- Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği
Sevgilisi:  
Evli mi:  
Eşi:
instagram Hesabı:
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 

Büşra Yalçın Biyografisi

 
Merakla beklenen Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında Türkiye kadrosu belli oldu. Bu yarışmada dikkat çeken isimlerden birisi de Büşra Yalçın oldu. İddialı sözleri ile dikkatleri üzerine çeken Büşra Yalçın kimdir peki?
 
Büşra Yalçın 21 yaşında ve Tokatlı. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Çanakkale On Sekiz Mart  Üniversitesi’nde Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği okuyor.
 
Büşra Yalçın kendisini ve Survivor’ı şöyle anlatıyor. ” Voleybol ile ilkokulda tanıştım. Okul takımı ile başladım ve 12 yıl voleybol oynadım. Daha önce katıldığım bir kampta Survivor’ı yaşadığım için bu konuda deneyimliyim. Ve bu sebeple Sorvivor’a bende katılmaya karar verdim. 
 
Survivor'ın bir kadın şampiyonu hakettiğini düşünüyorum. Bu yıl Türkiye - Yunanistan olması benim için çok önemli. Voleybolda milli olamadım burada milli duygularla yarışmayı ve kazanmayı çok istiyorum. Eğer Survivor'ı kazanırsam, bunun spor ruhunun bana çok şey kazandırdığını düşündüğümdendir ” diye ekliyor. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.
 
Survivor 2019’da Türk takımı:

Hakan Kanık
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal
Sude Burcu

Yunan Takımı:

Afroditi Skafida
Dimitra Tsaganou
Dimitris Margaritis
İoulieta Kitrinov
Kiriakos Pelekanos
Nantia Mavroudea
Nikos Kosmas
Panagiotis Konstantinidis
Ria Kolovou
Spyros Gourdoupis
Toni Stravratis
Demi Tsaganou


Biyografiler

 • Zeynep Aleyna Şen Kimdir

  Zeynep Aleyna Şen Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Zeynep Aleyna Şen   Doğum Tarihi: 1998 (21 yaşında)  Nereli: Denizli  Burcu:

 • Uras Benlioğlu Kimdir

  Uras Benlioğlu Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Uras Benlioğlu   Doğum Tarihi: 16 Şubat 1982 (37 yıl yaşında)  Nereli: 

 • Öykü Berkan Kimdir

  Öykü Berkan Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Öykü Berkan  Doğum Tarihi: 06/07/2001 (18 yaşında)  Nereli:   Burcu: Yengeç   Kilosu: 55

 • Orkun Işıtmak Kimdir

  Orkun Işıtmak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Orkun Işıtmak    Doğum Tarihi: 8 Ocak 1996 (23 yıl yaşında)  Nereli:

 • Oğuzhan Uğur Kimdir

  Oğuzhan Uğur Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Burcu Nedir, Hangi Okuldan Mezun, Boyu ve Kilosu Kaç?   Adı Soyadı: Oğuzhan Uğur   Doğum Tarihi: 29 Ocak 1984 (35 yaşında) Nereli: Ankara  Burcu: