Bir Şey Var Sende Hikayesi

Mehmet Coşkundeniz Hikayeleri-Bir şey var sende adını koyamıyorum. Nereye baksam seni görüyorum. Kiminle konuşsam sen oluyorsun. Sen olunca başka hiçbir şey umurumda olmuyor. Senin adını heceliyorum. Yanımdasın değilsin fark etmiyor. Her anımda seni yaşıy
Bir Şey Var Sende
Tweet Paylaş Plus Pinterest
Bir şey var sende bir şey bulamıyorum. Beni nasıl bu hale getirdin anlamıyorum. Yüzümde bir gülücük içimde sonsuz enerji güne keyifle başlayıp keyifle bitiriyorum. Aşka küskün yüreğimde yeniden kelebekler uçuyor. Neredeyse yaz bitecek ama ben sanki baharı daha yeni yaşamaya başlıyorum.
 
Bir şey var sende adını koyamıyorum. Nereye baksam seni görüyorum. Kiminle konuşsam sen oluyorsun. Sen olunca başka hiçbir şey umurumda olmuyor. Senin adını heceliyorum. Yanımdasın değilsin fark etmiyor. Her anımda seni yaşıyorum.
 
Bir şey var sende nedir bilemiyorum. Seninleyken bile seni özlüyorum. Yollarım hep sana çıkıyor ben sana yürüyorum. En güzel çiçekleri toplayıp demet demet sana vermek istiyorum. Gök kubbenin en hoş sedası olup dünyaya sadece senin adını haykırmak sadece sana duyduğum hayranlığı anlatmak istiyorum.
 
Bir şey var sende bir türlü anlayamıyorum. Uçsuz bucaksız masmavi bir deryasın sanki ve ben yüzlerce fırtınayla savaşmış geminin yorgun kaptanı gibi senin kıyılarına vuruyorum. Maviyi bir tek sana yakıştırıyorum. Sen mavi oluyorsun ben sana bakarken kendimi kaybediyorum. Sessizlik dağılıyor sesin kulaklarımdan yüreğime akıyor bütün şarkı sözlerini sana armağan ediyorum.
 
Bir şey var sende dilimin ucunda söyleyemiyorum. Yalnız gecelerime inat şimdi karanlığı milyonlarca yıldızla aydınlatıyorum. Her yıldız sensin gecemin yıldızı kalbimin yıldızı sevdamın yıldızı ömrümün yıldızı oluyorsun. Yoksan kaldırıyorum başımı göğe senden milyonlarcasını görüyorum. Her gece yıldızlarla sevişiyorum.
 
Bir şey var sende soramıyorum. Seni kimse görmesin kimse bilmesin istiyorum. "Bana kal benim ol" diye adaklar adıyorum. Yalancı aşkları tükenmiş sevdaları kendi tarihimin sayfalarına gömüp yeni bir defter açıyorum bir tek seni yazıyorum. Yaz yaz bitmez öykülerin kahramanı oluyorsun senin maceralarını anlatıyorum.
 
Bir şey var sende tanımlayamasam da işte ben o şeyi arıyorum. Seni nefes nefese gecelere deli sevişmelere sevdaya uyanan sabahlara bitimsiz günlere davet ediyorum. Gel benimle aşkın da tutkunun da en koyusunu yaşayalım. Bir kalbi keşfetmenin hazzına yeniden varalım. Bir tende erimek neymiş hatırlayalım. Menzilimiz olmadan nereye varacağımızı sormadan aşkın rehber olduğu bir yolculuğa çıkalım. Buradayım yolun başında.... Bekliyorum...

Rastgele Hikayeler

Yeni Hikayeler

Metin Reklamları