Ara

Hayal Köseoğlu Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Hayal Köseoğlu Kimdir? Hayal Köseoğlu Kaç Yaşında, Hayal Köseoğlu Boyu, Hayal Köseoğlu Nereli, Hayal Köseoğlu Vikipedi, Hayal Köseoğlu Biyografi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Hayal Köseoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?


Adı Soyadı: Hayal Köseoğlu
Doğum Tarihi: 1992
Nereli: İstanbul
Burcu: Bilinmiyor
Kilosu: 60
Boyu: 1.70
Göz rengi: Ela
saç rengi: Sarı
Eğitim Durumu: Aydın üniversitesi Oyunculuk Eğitimi
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
Twetter Hesabı: twitter.com/koseogluhayal
Facebook Hesabı: www.facebook.com/koseogluhayal
instagram Hesabı: www.instagram.com/hayalkoseoglu

Hayal Köseoğlu Kimdir, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?

Hayal Köseoğlu 1992 yılında doğmuştur. Yani genç oyuncu şu anda 24 yaşındadır. Aydın üniversitesinde oyunculuk eğitimi almış olan genç ve Hayal Köseoğlu 170 boyunda olup, sarışın ve ela gözlüdür.

Genç yaşına rağmen birçok yapımda rol almış olan Hayal Köseoğlu önce reklam  film çekimlerinde ufak tefek roller almış sonrasında ise Ruhsar ve Muhteşem yüzyıl gibi önemli yapımlarda da roller almaya başlamıştır. Eğitimine öncelikle ekol drama dersleri alarak başlayan Hayal Köseoğlu sonrasında Aydın üniversitesinde oyunculuk bölümünü bitirerek akademili bir oyuncu olmuştur.

1998 ve 2001 yıllarında 3 sene süren Ruhsar dizisinde tecrübe kazanan Hayal Köseoğlu Mahallenin muhtarları, Aşkı Memnu, Muhteşem yüzyıl, Yeni Hayat dizilerinde yer almıştır. Son dönemde ise bu sene izlenime giren “arkadaşlar iyidir” adlı dizide halen daha rol almaktadır. Sık sık erkek arkadaşıyla instagram hesabına fotoğraflar koysa da sevgilisinin adını sır gibi saklamaktadır.

Hayal Köseoğlu aslen nereli?
Hayal Köseoğlu (d. 20 Aralık 1992, İstanbul), Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur.
Hayal Köse kaç kilo?

Hayal Köseoğlu Boy Kilo
Hayal Köseoğlu 1.70 ve 60 kilo.

Hayal Köseoğlu kimdir nerelidir?
Hayal Köseoğlu, 20 Aralık 1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü'nde tamamlamıştır.

Hayal Köseoğlu nasıl ünlü oldu?
Ünlü oyuncu babası ve annesi ile gündeme geldi. Meğer 29 yaşındaki oyuncu o çiftin kızıymış... Ruhsar, Mahallenin Muhtarları, Aşk-ı Memnu, Arkadaşlar İyidir, Muhteşem Yüzyıl, Mucize Doktor gibi bir çok dizide rol alan Hayal Köseoğlu'nun yıldızı asıl Mucize Doktor ile parladı.

Hayal Köseoğlu nereden mezun?
İstanbul Aydın Üniversitesi

Hayal Köseoğlu kaç kilo verdi?
Lisede Saint Benoit'ya geçtim; hoşlandığım çocuk, “Kilo versen aslında yüzün çok güzel” dedi, hırs yapıp 36 kilo verdim.

Hayal Köseoğlu hangi liseden mezun?
2019 yılında rol aldığı Mucize Doktor dizisinde Açelya karakterini canlandırdı. Hayal Köseoğlu, 26 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Babası reklamcı, annesi kimya mühendisi, iki kere evlenip boşanmışlar. Üsküdar Amerikan Lisesinde başladığı lise eğitimini Özel Saint Benoit Fransız Liseside bitirdi.

Biyografiler

 • Yunus Emre Özden Kimdir

  Yunus Emre Özden Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, yedekler grubundan

 • Seda Aydemir Kimdir

  Seda Aydemir Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Berkan Karabulut Kimdir

  Berkan Karabulut Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı

 • Elif Gören Kimdir

  Elif Gören Kimdir?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022 All Star yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak

 • Batuhan Karacakaya Kimdir

  Batuhan Karacakaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?   Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022