Ara

Deniz Can Aktaş Boyu, Deniz Can Aktaş Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Deniz Can Aktaş Kimdir? Deniz Can Aktaş Kaç Yaşında, Deniz Can Aktaş Boyu, Deniz Can Aktaş Nereli, Deniz Can Aktaş Biyografi, Deniz Can Aktaş Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Deniz Can Aktaş Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kaç, Kaç Doğumlu, Aslen Nereli?


Adı Soyadı: Deniz Can Aktaş
Doğum Tarihi: 28 Temmuz 1993
Nereli: İzmir
Burcu: Aslan
Kilosu: 75
Boyu: 1.83
Göz Rengi: Ela 
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu:Üniversite mezunudur 
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: www.instagram.com/aktdeniz
Twitter Hesabı: twitter.com/dnzcanaktas
Facebook Hesabı: Yok

Deniz Can Aktaş Kimdir, Kaç Yaşında?


Best Model 2014 finalisti olarak da bilinen Deniz Can Aktaş rol aldığı diziler ile de tanınmaktadır. Yakışıklılığı ile tescillenmiş olan oyuncu, özellikle genç kızların ilgi odağı olmaktan kaçamamaktadır. Deniz Can Aktaş boyu 1,83 cm olup 75 kilo civarındadır. Magazin basınının da peşinden koştuğu ancak bir bilgi alamadığı Deniz Can Aktaş Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Ronaldo Burak’a hayat vermektedir. Dizinin en yakışıklı ve en karizmatik ismi olan model, futbol aşığı olan bir genci canlandırmaktadır. Deniz Can Aktaş 30 yaşında olup ağır ve efendi duruşunun altında cana yakın bir mizaca sahiptir. Sevda ve Gözde arasında gidip gelen Ronaldo Burak, dizi boyunca pek çok eğlenceli hikâyenin de baş aktörü konumundadır.

Daha önce de Star TV’de yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar adı diziden bilinen model, her oyunculuk denemesinde yeteneğini konuşturmakta ve ilerletmektedir. Birce Akalay’ın Hayat öğretmen rolünde olduğu dizi eski dönemlerde evlerimizde konuk ettiğimiz Hayat Bilgisi veya Pis Yedili adlı diziler gibi okul temasına sahiptir. Her üç dizinin de senaristliğini yapan Gani Müjde bu konudaki başarısını herkese kanıtlamış durumdadır. Birce Akalay’da genç yaşlı tüm TV izleyicileri tarafından beğenilmekte ve sempatik tavırları ile yer aldığı dizilerin seyredilmesine neden olmaktadır. Bu tür bir projede yer alarak yeteneğini geliştirme fırsatı elde eden Deniz Can Aktaş ise kadroya katkıları ile fark yaratmaktadır. Yakışıklı oyuncu okulda öğrencilerin ve gerçek hayatta da genç kızların ilgi odağıdır.

Deniz Can Aktaş kimdir?
Deniz Can Aktaş, Türk oyuncu ve modeldir.

Deniz Can Aktaş kaç yaşında?
Deniz Can Aktaş, 28 Ocak 1993 tarihinde İstanbul'da doğmuş olup, 2023 itibariyle 30 yaşındadır.

Hangi dizilerde yer almıştır?
Deniz Can Aktaş, "Siyah Beyaz Aşk", "Bir Umut Yeter", "İyi Günde Kötü Günde", "Sen Çal Kapımı" gibi dizilerde rol almıştır.

Hangi filmlerde oynamıştır?
Deniz Can Aktaş, "Yarına Tek Bilet", "Organize İşler 2: Sazan Sarmalı" gibi filmlerde rol almıştır.

Deniz Can Aktaş'ın en bilinen rolü nedir?
Deniz Can Aktaş, "Siyah Beyaz Aşk" dizisindeki Ferhat karakteriyle tanınmaktadır.

Deniz Can Aktaş'ın eğitimi nedir?
Deniz Can Aktaş, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü'nde eğitim almıştır.

Hangi ödülleri kazanmıştır?
Deniz Can Aktaş, 2020 yılında, "Siyah Beyaz Aşk" dizisindeki performansıyla Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanmıştır.

Hangi reklam kampanyalarında yer almıştır?
Deniz Can Aktaş, "Lipton Ice Tea", "Cola Turka", "Samsung" gibi markaların reklam kampanyalarında yer almıştır.

Deniz Can Aktaş'ın hobi ve ilgi alanları nelerdir?
Deniz Can Aktaş, futbol oynamak ve gitar çalmak gibi hobileri vardır. Ayrıca, doğa yürüyüşleri yapmaktan ve seyahat etmekten de hoşlanır.

Deniz Can Aktaş'ın ailesi hakkında bilgi var mı?
Deniz Can Aktaş'ın ailesi hakkında pek bilgi bulunmamaktadır. Ancak kendisi, oyunculuk kariyerine odaklanmaktadır ve birçok başarılı projede yer almıştır.

Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80