Ara

Harbi Sözler

Harbi Sözler

Harbi sözler, pek çok internet sitesinde karşımıza çıkan özel sözlerden biridir. Harbi sözler pek çok insan tarafından pek çok konu için kullanılabilir ya da paylaşılabilir. Harbi sözler 2024 yılında da karşımıza çıkacak sözler arasındadır. İnternetin kullanımının artması ile herkesin en çok ilgilendiği sosyal medya sitelerinden olan Facebook ve Twitter’da da harbi sözlerin pek çok çeşidini bulmak mümkündür. Harbi sözler Facebook sayfaları ve harbi sözler Twitter hesapları da epey çoktur. Bu sayfalar ve profiller aracılığı ile istediğiniz konuda yüzlerce harbi söz bulabilirsiniz. Harbi sözler delikanlı sözler olarak da adlandırılır. Harbi yani delikanlı sözler genellikle kendine güvenen ya da kendine konu ile alakalı bir söz paylaştığında o konuda güvenen insanlar tarafından sıkça kullanılır.

Harbi Sözler 2024

Bakarım hayatıma uzaktan, rüya gibiymiş seninle olmak bu hayatta, şimdi anlıyorum tek değerim sensin, sensizliktir dertlerim benim.

Harbi Sözler


Aşk kız arkadaşının dudağından öpmek kadar ucuzsa bende o aşkı satacak kadar şerefsizim.

Harbi Sözler


Harbi adamız bizde olmaz geri, takarız vitesi 5 e gideriz ileri, arkaya bakma dönemezsin geri, bu alemi ben dizerim önüme aşkımı izler hepsi.

Harbi Sözler


Delikanlı adam harbi olmalı arkadan konuşup da dedikodu yapmamalı.

Harbi Sözler


Aşk, gerçeklerin peşinden koşanlara, yalanları hissettirmeden yaşatan bir duygudur.

Harbi Sözler


Harbi Sözler 2024 En Güzel Harbi Sözler 2024 Kısa Harbi Sözler Resimli Harbi Sözler Harbi Sözler Kısa Harbi Sözler Uzun Harbi Sözler Resimli Harbi Sözler Anlamlı Harbi Sözler Yeni Harbi Sözler Etkileyici

Resimli Güzel Sözler

Popüler Güzel Sözler