Ara

Selahattin Paşalı Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

Selahattin Paşalı Kimdir? Selahattin Paşalı Kaç Yaşında, Selahattin Paşalı Boyu, Selahattin Paşalı Nereli, Selahattin Paşalı Biyografi, Selahattin Paşalı Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Selahattin Paşalı Kimdir?


Adı Soyadı: Selahattin Paşalı 
Doğum Tarihi: 30 Kasım 1989
Nereli:İstanbul  
Burcu: Yay
Kilosu: 76 Kg
Boyu: 1.85
Göz Rengi: Yeşil  
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: Budapeşte Sanat Yönetimi
Sevgilisi: Bilinmiyor
Evli mi: Bilinmiyor
Eşi: Bilinmiyor
instagram Hesabı: www.instagram.com/selahattinpasali
Twitter Hesabı: Yok
Facebook Hesabı: Yok

Selahattin Paşalı Biyografisi


Başarılı oyuncu Selahattin Paşalı 1990 senesinde Bodrum’da dünyaya gözlerini açmıştır. Yakışıklı oyuncu 27 yaşında olup 1.85 boyunda ve yeşil gözleriyle genç kızları kendisine hayran bırakmaktadır. Genç ve yakışıklı oyuncu 14 yaşında Darüşafaka Spor Klubü’ne Basketbola ilgi duymasından dolayı Basketbol ile eğitim hayatına devam etmiştir. Bunun yanı sıra yakışıklı oyuncunun eğitim hayatı bu kadarla kalmamış ve Budapeşte Sanat Yönetimi alanından mezun olmuş ve en büyük hayali olan oyunculuğa ilk adımını atmıştır.

Yakışıklı oyuncu Selahattin Paşalı 2015 senesinden bu zamana kadar Craft Atölye ‘de oyunculuk eğitimi almış ve Afife Jale tiyatro ödüllü bir oyuncu olmak üzere ülkemiz dışında dahi tanınan oyuncular arasında yer almayı hayalleri arasına sığdırmıştır. Yakışıklı oyuncu Selahattin Paşalı Show TV ekranlarında Kalp Atışı isimli dizi film ile oyunculuk hayallerine ilk adımını atmıştır. Genç oyuncu henüz yeni tecrübe edinmesine rağmen rolünü gayet iyi oynamasından dolayı bütün izleyicilerin ilgilerini üzerine toplamayı başarmıştır. Pratisyen Doktor Alp Sungur’u canlandıran genç oyuncu dizi içerisinde Hastanenin en yakışıklı oyuncuları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda genç doktor sosyal medya fenomeni olmakta ve aşırı bir takipçisi olan blog sayfası bulunmaktadır.

Aynı zamanda yakışıklı doktor Alp Sungur için hastaları hasta olmadan gelmekte ve sadece onu görebilmek için hasta numarası yapanlar dahi bulunmaktadır. Adrenalin çılgını olan doktor tüm kızların ilgilerini üzerine çekmekte ve hastanenin kıskanılan doktorları arasında yer almaktadır. Aynı dizi filmde olduğu gibi gerçek hayatında da Selahattin Paşalı genç kızlar tarafından beğenilen ve sosyal medya hesaplarında binlerce takipçileri bulunan genç oyuncular arasında yer almaktadır. Yakışıklı oyuncu kısa süre içerisinde bütün ilgileri üzerine toplamayı başarmış ve çok az bir süre içerisinde fenomen olmayı başarmıştır.


Biyografiler

Yeni Popüler
 • Serkan Şengül Kimdir

  Serkan Şengül Kimdir? Adı Soyadı: Serkan Şengül Doğum Tarihi: 20 Mart 1978 Nereli: İstanbul Burcu: Balık Kilosu: 83 Kg Boyu: 1.69 Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Bilinmiyor Sevgilisi: Bilinmiyor Evli mi: Bilinmiyor Eşi:Bilinmiyor instagram Hesabı: www.instagram.com/serkansengulofficial Twitter

 • Polina Ch Kimdir

  Polina Ch Kimdir? Adı Soyadı: Polina Ch Doğum Tarihi: 19.05.1996 Nereli: Rusya Burcu: Boğa Kilosu: 55 Kg Boyu: 1.78 Göz Rengi: Yeşil Saç Rengi: Sarı Eğitim Durumu: Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat İngilizce Bölümü Sevgilisi: Yok Evli mi:

 • İlke Korkmaz Kimdir

  İlke Korkmaz Kimdir? Adı Soyadı: İlke Korkmaz Doğum Tarihi: Bilinmiyor Nereli: Bilinmiyor Burcu: Bilinmiyor Kilosu: Bilinmiyor Boyu: Bilinmiyor Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Öğrenci Sevgilisi: Bilinmiyor Evli mi: Hayır Eşi: Yok instagram Hesabı:Yok Twitter Hesabı: Yok Facebook Hesabı:

 • Hasibe Eren Kimdir

  Hasibe Eren Kimdir? Adı Soyadı: Hasibe Eren Doğum Tarihi: 06.06.1975 Nereli: Kahramanmaraş Elbistan Burcu: İkizler Kilosu: 66 Kg Boyu: 1.72 Göz Rengi: Siyah Saç Rengi: Koyu Kestane Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği

 • Gülhan Tekin Kimdir

  Gülhan Tekin Kimdir? Adı Soyadı: Gülhan Tekin Doğum Tarihi: 3 Mayıs 1975 Nereli: İzmir Burcu: Boğa Kilosu: 70 Kg Boyu: 1.65 Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Siyah Eğitim Durumu: Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi