Ara

Yunus Emre Özden Boyu, Yunus Emre Özden Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Yunus Emre Özden Boyu, Yunus Emre Özden Kimdir, Peki Survivor Yunus Emre Özden kimdir? Yunus Emre Özden kaç yaşında ve nereli? Yunus Emre Özden’in mesleği nedir? Yunus Emre Özden ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler için derledik.

Survivor 2024 All Star 2024 yarışmacılarından Yunus Emre Özden Boyu, Kimdir? Renkli karakteri ile ön plana çıkan, gerek komik gerekse gergin tavırları ile bilinen Yunus Emre Özden seyirciler tarafından fazlasıyla merak edilerek araştırılıyor. Peki  Survivor Yunus Emre Özden kimdir? Yunus Emre Özden kaç yaşında ve nereli? Yunus Emre Özden’in mesleği nedir? Yunus Emre Özden ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler için derledik.


Yunus Emre Özden Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu Kilosu Nedir?

Yunus Emre Özden Boyu: 185 Cm
Yunus Emre Özden Kilosu: 64 Kg
Yunus Emre Özden Kaç Yaşında: 30  
Yunus Emre Özden Doğum Tarihi:  29 Mart 1993
Yunus Emre Özden Doğum Yeri: İstanbul
Yunus Emre Özden Nereli: Silivri
Yunus Emre Özden Burcu: Koç
Yunus Emre Özden Eğitim Durumu: Açıköğretim Fakültesi Ulaştırma Lojistik Bölümü
Yunus Emre Özden Evlimi:  
Yunus Emre Özden Eşi:
Yunus Emre Özden Sevgilisi:  

 
Yunus Emre Özden Biyografisi

 
Survivor Yunus Emre Özden
, 29 Mart 1993 tarihinden İstanbul’un Silivri ilçesinde dünyaya geldi. Günümüzde hala Silivri’de yaşamaya devam eden yarışmacı, Yunus Emre Özden 185 cm boyunda ve 64 kilo. 2 çocuklu ailenin tek oğlu olan Yunus Emre Özden, Açıköğretim Fakültesi’nde Ulaştırma Lojistik okuyor. Henüz lise yıllarında yaşadığı bir rahatsızlıktan dolayı çok kilo aldığını ve okuldayken aldığı kilolarla çok dalga geçildiği için okulu bir türlü sevemediğini dile getiren Yunus Emre Özden, bu yüzden dolayı tedavisi bittikten sonra okul çıkışı şehir stadında koşarak 96 kilodan 64 kiloya düşmeyi başarmıştır.
 
17 yaşına geldiği dönemlerde başvuru yapmış olduğu ajanslarla katalog çekimleri yapmaya başlayan Yunus Emre Özden, 18-19 yaşlarında Fashion Week lerde çıkmaya başladıktan sonra modelliğin bir parçasının da spor olduğunu ve bu nedenle boks sporuna yöneldi. Kum torbasının başında saatler geçiren Yunus Emre Özden,  küçüklüğünde her zaman dövüşçü olmayı hayal ettiğini fakat ailesinin buna izin vermediğini ifade ediyor. Ardından sporu daha profesyonel boyuta getirmek için spor salonundan destek almaya başlamış, profesyonel kick boxer, güreşçi ve karatecilerle yaptığı antrenmanlarda onlardan daha iyi olduğunu fark etmiş olan Yunus Emre Özden, MMA dövüşlerine katılmaya başlamıştır. 2019 yılında bu kulvarda Türkiye 3.’sü, İstanbul 2.’si olan Yunus Emre, şu anda modellik ve yardımcı oyunculukla ilgilendiğini, aksiyon filmi çekmek ve dövüş kulübü sahibi olmak için hayalleri olduğunu ayrıca yaşadığı yerde çok sevildiğini ve özellikle kız çocuklarına bedava olmak üzere çocuklara dövüş tekniklerini öğrettiğini belirtti.
 
MMA federasyonunun bile hocam diyerek hitap ettiği bir manken dövüşçü olan Yunus Emre, MMA nın, kendisi için kötülüklerden arınma yolu ve kendi çapında başarısızlıklardan başarılar çıkarma bilincinin olduğunu belirtiyor. Bu arada Survivor 2022 All Atar yarışması için yayınlanan fragmandan da görüldüğü üzere Yunus Emre Özden ile Batuhan Karacakaya arasında oldukça sert ve ilginç tartışmaların sık sık yaşanacağı ve yarışın çekişmeli geçeceği gözlendi. Bizde kendisine başarılar diliyorum.
 
Survivor 2020 kadrosunun kırmızı takım yarışmacıları arasında yarışan Özden, gösterdiği mücadeleler ve zaman zaman yarışmacı arkadaşlarıyla yaşadığı tartışmalarla adından söz ettirmiş Survivor 2020 yarışmasının 102. Bölümü yani 7 Haziran günü en az SMS oylamasını alarak yarışmadN ve adadan elenerek hayallerine veda etti.

Yunus Emre Özden Hangi Dizide Oynadı?
Yunus Emre YıldırımerTeşkilat. 2020. Korkut.Fatih Harbiye. 2013 - 2014.Mavi Kelebekler. 2011.Güz Gülleri. 2010.Dördüncü Osman.Kollama. 2008.Bir Göçmen Kuştu O. 2008. Emir.Elif in Günlüğü 2007.Daha fazla öğe.
 

Yunus Emre Özden Hangi Spor Dalı?
Dövüş ve güreş sporları ile uğraşan Yunus Emre Özden in de Survivor 2020 kadrosuna katılan dört isimden biri oldu.
 

Yunus Emre Özden Ne Mezunu?
29.03.1993 İstanbul / Silivri doğumlu Yunus Emre Özden 29 yaşındadır. 1.85 boyunda ve 82 kilo olan Özden 2 çocuklu ailenin tek oğludur. Özden, Açıköğretim Fakültesi nde Ulaştırma Lojistik eğitimi aldı.
 

Yunus Emre Özden Hangi Sezon Yarıştı?
2022 Survivor Yunus Emre Özden kaç yaşında, nereli, hangi yıl yarıştı? Survivor All Star yedeklerden yarışmaya dahil olan Yunus Emre Özden, 2020 Survivor da yarışmıştı. Özden, MMA dövüşlerine katıldı.
 

Yunus Emre Tik Tok Kaç Yaşında?
Yunus Emre Özden, 29 Mart 1993 tarihinde İstanbul Silivri de doğmuştur. Silivri de ikamet etmektedir. Başarılı yarışmacı, 1.85 boyunda ve 82 kilodur. 2 çocuklu bir ailenin tek oğludur.
 

Survivor Yunus Ne İş Yapıyor?
Yunus Emre Özden 17 yaşında katalog çekimlerine başlamış, 18-19 yaşlarında Fashion Week lerde yer almış. Spor salonunda yoğun çalışmalar yaptıktan sonra MMA dövüşlerine katılmaya başlamış. Başarılı sporcu 2019 yılında Türkiye 3. sü, İstanbul 2. si olmuş. Şu anda modellik ve yardımcı oyunculukla ilgileniyor.
 

Yunus Emre Ne Ameliyatı Geçirdi?

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi nde uzun bir aradan sonra ilk kez kapalı tüp mide ameliyatı olarak da bilinen Laparoskopik Sleeve Gastrektomi işlemi gerçekleştirildi.
 

Yunus Emre Survivor Kimin Oğlu?
Survivor Yunus Emre Karabacak, 11.02.1990 tarihinde Erzurum da doğdu. Yunus Emre Karabacak, Kasım 2020 de hayatını kaybeden ünlü güreşçi Reşit Karabacak ın oğludur.Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80