Ara

Seçkin Piriler Boyu, Seçkin Piriler Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Survivor Seçkin Piriler Boyu, Seçkin Piriler Kimdir, Seçkin Piriler Kaç Yaşında, Seçkin Piriler Kimdir Ne İş Yapar, Seçkin Piriler Ne Mezunu, Seçkin Piriler Kaç Çocuğu Var, Seçkin Piriler Neden Boşandı?

Seçkin Piriler Kimdir, Kaç Yaşında, Evli Mi, Sevgilisi Kim, Boyu ve Kilosu Kaç?
 
TV8 kanalının sevilerek takip edilen fenomen yarışması Survivor 2023 ünlüler kadrosunda yer alan Seçkin Piriler hakkındaki bilgiler merak edilerek araştırılmaya başlandı. Peki Seçkin Piriler kimdir, Seçkin Piriler kaç yaşında? Seçkin Piriler evli mi, eski eşi kimdir? Mesleği nedir? İşte Seçkin Piriler hakkında merak edilen tüm detayları makalemizde sizlerle paylaştık.
 
Adı Soyadı: Seçkin Piriler 
Doğum Tarihi: 
29.12.1980
Aslen Nereli: İstanbul
Kaç Yaşında: 41 Yaşında
Burcu: Oğlak
Kilosu: 57 Kg
Boyu: 1,75 Cm  
Eğitim Durumu:
İstanbul Moda Akademisi
Eşi Kim: Kaan Tangöze (e. 2010–2016)
Sevgilisi: 
 
Seçkin Piriler Biyografisi, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?

 
TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma Survivor 2023 yeni sezonu ile bu sene oldukça dikkat çeken isimler yer alıyor. Ünlüler, gönüllüler ve fenomenler olmak üzere 3 takımın olduğu ve yarışma konseptinin değiştiği Survivor 2023'ün merak edilen yarışmacılarından biri de Seçkin Piriler oldu. Peki kimdir Seçkin Piriler gelin hep birlikte detaylara bakalım.
 
Seçkin Piriler 29.12.1980 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Seçkin Piriler 41 yaşındadır. Seçkin Piriler’in annesi Nilgün Piriler ve babası Süreyya Pirilerdir. 1998 yılında gerçekleşen "Elite Model Look" yarışmasına katılarak Azra Akın'ın ardından ikinci olarak seçildi. 2. olarak seçildiği yarışmanın ardından mankenlik ve modelliğe başlayan Seçkin Piriler Beymen, Marks&Spencer, Vakko, Dice Kayek, Dona Karan gibi markaların defilelerinde sıkça yer almasının ardından aranan mankenlerden biri oldu. Defileden defileye koşan Seçkin Piriler, oyunculuğa da merak saldı ve Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde ve Çılgın Dershane gibi Türk filmlerinde yardımcı rol alarak oyunculuk kariyerindede var olduğunu kanıtladı. 2003 yılında müzik piyasasına girmeğe karar veren Piriler pop tarzında "Kırmızı Pabuçlar" adlı bir albüm çıkardı. Bir dönem Number One Tv ekranlarında müzik programı ve Cinecinema isminde bir de sinema programı sundu. Seçkin Piriler 175 boyunda olup 57 kilodur.

Her geçen gün dikkatleri üzerine çeken Seçkin Piriler, Okan Bayülgen ile birlikte Turkcell Hazır Kart reklamında rol almasının ardından Kenan Doğulu’nun "Kime Ne" isimli müzik klibinde de oynadı. 2015 yılında İstanbul Moda Akademisi'nde eğitim gördükten sonra moda tasarımcısı olarak koleksiyon tasarımları hazırlamaya başladı. Başarılı oyuncu, manken ve model olan Seçkin Piriler, televizyon çalışmalarına günümüzde halen devam etmektedir.

 
24 Mart 2010 tarihinde 4 senedir birlikte olduğu alternatif rock grubu Duman'ın şarkıcısı ve gitaristi olan Türk müzisyen Rıza Kaan Tangöze ile evlenmiş ve bu birliktelikten Hakan ve Volkan adında iki oğlu bulunmaktadır. Seçkin Piriler eşi Tangözenin Kıvılcım Ural ile ilişkisinin olduğunu öğrenince 11 Mart 2016 tarihinde Rıza Kaan Tangöze ile anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştır.
 
 
 
Seçkin Piriler Oynadığı Filmler ve Diziler

Hababam Sınıfı Askerde                Asker Nazlı               Sinema
Dağlar Dağımdır                              Pınar                          TV filmi
Hababam Sınıfı 3,5                         Alara                          Sinema
Maskeli Beşler İntikam Peşinde   Tekin'in Eşi
Horoz Sedat                                     Oya                             TV filmi
Şeytan                                               Eva                             TV dizisi
2007   Çılgın Dersane                     Berna                         Sinema
2023   Survivor 2023                       Yarışmacı                  Yarışma
 
Seçkin Piriler Diskografi

2003 - Kırmızı Pabuçlar
 
Seçkin Piriler Kimdir Ne İş Yapar?
Seçkin Piriler, 29 Aralık 1980 İstanbul doğumlu, eski manken, sunucu, şarkıcı, moda tasarımcısı ve oyuncudur. 1998 yılında katıldığı "Elite Model Look" yarışmasında Azra Akın'ın ardından ikinci seçilerek kariyerinin il basamaklarına adım atmıştır.
 
Survivor 2023 Seçkin Kimdir?
29 Aralık 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Seçkin Piriler, 42 yaşında manken, sunucu, şarkıcı ve oyuncu ve moda tasarımcısıdır. 17 Haziran 1998 tarihinde gerçekleşen "Elite Model Look" yarışmasında Azra Akın'ın ardından ikinci seçilerek ışıklı hayatının basamaklarını teker teker tırmanmaya başlamıştır.
 
Seçkin Piriler Ne Mezunu?
Model, manken, oyuncu, sunucu ve şarkıcılığın yanı sıra İstanbul Moda Akademisi'nde eğitim gördükten sonra moda tasarımcısı olarak koleksiyon tasarımlar da yapmaktadır.
 
Seçkin Piriler Kaç Yaşında?
Seçkin Piriler 41 yaşındadır (29 Aralık 1981)
 
Seçkin Piriler Kaç Çocuğu Var?
Hakan ve Volkan Tangöze isimli iki oğlu bulunmaktadır.
 
Seçkin Piriler Ne Yapıyor?
Seçkin Piriler, moda tasarımcılığının yanı sıra televizyon çalışmalarına halen devam etmektedir.
 
Seçkin Piriler Neden Boşandı?
Seçkin Piriler eşi Rıza Kaan Tangöze’nin kendisini Kıvılcım Ural ile aldattığını öğrenince 11 Mart 2016 tarihinde Rıza Kaan Tangöze ile anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştır.


Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80