Ara

Nihal Candan Boyu, Nihal Candan Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Nihal Candan Kimdir? Nihal Candan Kaç Yaşında, Nihal Candan Boyu, Nihal Candan Aslen Nereli, Nihal Candan Biyografi, Nihal Candan Kaç Doğumlu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Nihal Candan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Nerede Doğdu, Kaç Doğumlu, Boyu ve Kilosu Kaç?


Adı Soyadı: Nihal Candan
Doğum Tarihi:  16 Haziran 1995 (24 Yaşında)
Nereli:  Mersin
Burcu:  İkizler
Kilosu:  61
Boyu:  1.65
Göz Rengi:  Koyu Kahverengi
Saç Rengi:  Sarı
Eğitim Durumu:  İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Sevgilisi:  Yok
Evli mi:  Hayır
Eşi:  Yok
instagram Hesabı: www.instagram.com/nihalcandann
Twitter Hesabı:  twitter.com/nnihalcandan
Facebook Hesabı: Kullanmıyor
 

Nihal Candan Kimdir, Kaç Yaşında?

Gülnihal Candan, 15 Haziran 1995 yılında Mersin'de doğmuştur. Gülnihal Candan 27 yaşındadır. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimine devam eden Nihal Candan, TV8'de yayınlanan Bu Tarz benim yarışmasıyla ünlenmiştir. Aynı yarışmaya katılan 1997 doğumlu Bahar Candan adında bir kız kardeşi vardır.


Eğitimi: Mersin de dünyaya gelen Nihal Candan küçüklüğünün bir kısmını Mersin de geçirse de akademisyen olan babası Doç. Dr. Hakan Candan sebebiyle İstanbul' a taşınmışlardır. Bu yüzden ilk ve orta okul dahil olmak üzere liseyi de İstanbul' da okuyan Nihal Candan üniversite eğitimini de İstanbul Özel Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinde görmektedir.

Özel Hayatı: İsmi ile gündemden düşmeyen Nihal Candan aşk hayatını magazinden ve televizyon uzak tutmuş ve bu konuyu sır gibi saklamayı başarmıştır. Fakat kendisinin yapmış olduğu açıklamaya göre henüz hayatının erkeğini bulamamış bu yüzden sosyal yaşamının aksine aşk hayatı bir durgunluk içerisindedir. Çok kısa zaman içinde büyük bir hayran kitlesi yakalamış başaran Nihal Candan'ın aşk hayatı da merak ediliyor. Fakat bu sorunun cevabını bilemiyoruz. Yakın zamanda kendisi gibi sevilen kardeşi Bahar Candan ile birlikte Murat Boz ve Eser Yenenler ile Eser Yenenler'in evinde yaşadıkları eğlenceli parti ile anıldı. İddialara göre Murat Boz' un sevgilisi Aslı Enver 'den ayrılma sebebinin de yine bu parti olduğu sıkça konuşuldu ve gündemden düşmedi. Televizyon programlarında sürekli ilişkiyi bozan kara kediler olarak anıldılar. Yaptığı açıklamaya göre "düşünüldüğü gibi bir şey olmadığı sadece eğlendiklerini" belirtti. Zaten daha sonra da Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin barışması ile gündemden düştü.

Katıldığı Yarışma Programları: Nihal Candan televizyon da karşımıza ilk olarak TV 8 bünyesinde yayınlanan sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği, jüri üyelerinin Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve İvana Sert'in yaptığı İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasına ilk olarak 2. Sezonda çıkmıştır. Yarışmanın ön elemesinden 3 yıldız ile geçen Nihal Candan 30 Kasım 2013' te başlayan yarışmaya girmeye hak kazanmıştır. Daha sonra 30 Ağustos 2015 ' te yapılan All Star ' a da katılmıştır. İşte Benim Stilim' de çoğu zaman gerginliklerin başrolünde kendisi vardır. Yarışmada Aycan - Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Baylar, Ezgi Ünal ve  Nazlı Hamarat  gibi dönemin popüler isimleri ile yarışmış, 11. hafta da yarışmaya veda etmiştir. İşte Benim Stilimden elendikten sonra yine Tv 8 yapımı olan Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor yarışmasına katılmıştır. 7 Şubat 2016' da yayına başlayan Survivor 2016 yarışmasında gönüllüler takımında yer aldı. Gönüllüler takımı içinde Aylin Şanlı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü ve Zafer Mete ile yarışmıştır. Survivor yarışmasında da polemikleri ile gündeme gelen Nihal Candan yarışmaya gitmeden önce "Neden korkayım aç kalmaktan, ben zaten rejim yapıyorum." demişti, fakat yarışmanın daha ikinci gününde karanlık ve açlık yüzünden ağlamıştır. Ayrıca yarışmada ki yetersizliği ve erkenden elenmesi ile Survior tarihinin en kötü yarışmacısı olarak adlandırılmıştır.

İş Hayatı: Henüz Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okumaktadır. 2014 yılında Bu Tarz Benim, 2015 yılında İşte Benim Stilim ve 2016 yılında da Survivor 2016 ya katılmıştır. Moda programlarında zaman zaman haftalık para çeklerini kazandığı olmuştur. Moda programlarında tarzından oldukça söz ettirerek geleceğe yatırım yapmayı başarmış. Fakat Survivor da gereken yeterliliği gösteremediği için çabuk elenmiştir. Şuan da ise okuluna devam etmektedir aynı zamanda Nihal Candan Beauty Center adında bir güzellik merkezinin sahibidir ve burayı bizzat kendisi işletmektedir.

Diğer Bilgiler: Nihal Candan son zamanlarda instagram hesabından bolca paylaştığı fotoğraflarla fenomenliğini sürdürmektedir. 729 k takipçi sayısına ulaşan Nihal Candan şu sıralar sevenlerine güzellik merkezi hakkında çokca paylaşım yapmakta, güzellik merkezinde özel durumları olanlara yaptığı kampanyalar ile konuşuluyor. En son yaptığı kampanyası ise; kemoterapi gören hastalara ücretsiz kalıcı makyaj uygulamasıdır. Umarız başarıları devam eder.

Bunun yanı sıra verdiği röportajının birisinde ayda aile parasıyla 1000 lirayı sadece giyime harcadığını söyleyerek dikkatleri üzerine çekmeyi yine başarmıştır. Sürekli varlıklı olduklarını belirten Nihal Candan bi aralar rüküşlüğüyle epeyce bir süre anılmıştı.

Hayatı hakkında bir diğer bilgi ise Tv8' in programı olan İşte Benim Stilim yarışmasında adında çokça bahsettiren Bahar Candan'ın ablası olmasıdır.
Özellikle geçtiğimiz günlerde kardeşi ile birlikte Esra ve Ceyda kardeşlere (cicişlere) benzetilerek gündeme gelmişlerdi. Nihal Candan bu benzetmeye " Bizi onlara benzetmek hakaret gibi, o konulara girmeyelim" diyerek cevap verdi.

Ayrıca ileride kardeşi ile birlikte çok iyi birer avukat olacaklarını belirtti. Ailesi ile ilgili babasının çok dindar olduğu bırakın içkiyi sigara bile içmediklerini, kuralları olan kızlar olduğunu söyledi. Ve babalarının onları sürekli evlerinin önündeki kameradan giriş çıkışlarını kontrol ettiğini, gece 12 de evde olma kuralları olduğunu da belirtti.

Bahar Candan hukuk mezunu mu?
Bahar Candan, Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. sınıfta okuyor ve avukat olmak istiyor.

Nihal ve bahar candan kardeş mi?
İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyuran Bahar Candan , 17 Şubat 1998 yılında İstanbul'da doğdu. Bahar Candan aslen Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan'ın ortanca kızı, Nihal Candan'ın ise kız kardeşidir. 

Nihal Candan hangi üniversitede okuyor?
Beykent Üniversitesi

Bahar Candan anne babası kim?
Hakan Candan

Nihal Candan babası ne iş yapıyor?
Babası yardımcı doçenttir.

Bahar Candan nerede hukuk okuyor?
TV8'de yayınlanan Bu Tarz benim yarışmasıyla ünlenmiştir. Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde okuyan Bahar Candan'ın babası ise akademisyen.

Bahar Candan kaç burslu okuyor?
Candan eğitim gördüğü okulda yüzde yüz yirmi beş burslu okuduğu dile getirdi.


Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80