Ara

Meryem Kasap Boyu, Meryem Kasap Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Meryem Kasap Boyu Kaç, Survivor Meryem Kasap Kimdir? Meryem Kasap Kaç Yaşında, Meryem Kasap Boyu Kaç Cm, Meryem Kasap Aslen Nereli, Meryem Kasap Biyografi, Meryem Kasap Nerede Doğdu, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Meryem Kasap Kimdir?
 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Meryem Kasap Boyu Kaç?  
 
Adı Soyadı: Meryem Kasap    
Doğum Tarihi: 01.05.1992 (28 yaşında) 
Doğum Yeri: Trabzon Akçaabat
Nereli: Trabzon 
Burcu: Boğa  
Kilosu:  
Boyu: 
Göz Rengi: Mavi
Saç Rengi: Sarı 
Eğitim Durumu: Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu
Evlimi: Bekâr 
Eşi:
Sevgilisi:  
Meslek: Atlet
Instagram Hesabı: (@meryemkasapofficial
Twitter Hesabı:  
Facebook Hesabı: 
 
Meryem Kasap Biyografisi
 
Acun Medyanın sahibi Acun Ilıcalının yıllar önce hazırlayıp sunmaya başladığı, her sene yenilenerek tekrarlanan ve Tv8 ekranlarının sevilerek izlenen uzun soluklu yarışma programı Survivor 2020 için geri sayım başladı. 2020 Survivor konsepti olarak Ünlüler – Gönüllüler yarışmacı grupları olan ve yarışmacıları açıklanan Survivor 2020 adından sıkça söz ettireceğe benzeyen Milli Atlet Meryem Kasap ’da yer alıyor. Peki Meryem Kasap kimdir? Meryem Kasap kaç yaşında? Meryem Kasap ereli? Meryem Kasap evlimi? İşte Gönüllüler takımındaki Milli Atlet Meryem Kasap hakkında merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
 
Survivor 2020 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Meryem Kasap, atletik vücudu, hırsı, kararlılığı ve enerji dolu yapısıyla en çok dikkat çeken isimler arasında yer almayı başarmıştır.
 
Milli Atlet Meryem Kasap, 1 Mayıs 1992 tarihinde Trabzon Akçaabat Dünyaya gelmiş, ailedeki 3 çocuktan en küçük olanıdır. Henüz ilkokulda okurken 3 yıl tiyatroyla ilgilenen Meryem Kasap spor ile lise yıllarında tanışmaya başlamıştır. Okuduğu okulun takımında 2 yıl hentbol oynamış daha sonra ise bireysel spor yapma kararı alarak atletizme yönelmiştir. Atletizme ilk olarak sırıkla yüksek atlama branşıyla başlamış, 2-3 yıl bu branşı yapmaya devam etmiş ve sonrasında yaşadığı bir sakatlık sonucunda branşını değiştirmek zorunda kalarak 400 metre branşına geçmiştir. Bu süreç içerisinde lise eğitimini tamamlayıp Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunu kazanarak eğitimini ve spor hayatını aynı an da devam ettirmiştir. Meryem Kasap kararlılığı ve gösterdiği azmi sayesinde 400 metrede 1 yıl içinde ilk Türkiye Şampiyonluğuna ulaşmayı başararak Milli Takıma seçilmeyi başarmıştır. Milli Takıma seçilmesini takip eden yıllar içinde bu başarılarını devam ettirerek ülkemize sayısız şampiyonalarda temsil etme şansını ve fırsatını yakalamıştır. Başarı sağladığı bu şampiyonalarda Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası’nda ülkemize madalyalar getirmiştir. Şampiyonalara katılması ile birlikte ilerleyen bu süreç içerisinde lisans eğitimini de tamamlayarak mezun olmuştur.
 
Meryem Kasap 12 yıllık spor yaşamının 8 yılını Milli Takım sporcusu olarak elit bir düzeyde geçirmeyi başarmıştır. Şu an hala aktif olarak spor yapmaya devam ederken aynı kararlılık ve azimle ayrıca fitness eğitmenliği ve Personal Trainer’lık yapmaktadır.
 
Meryem Kasap, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor ve Instagram hesabında güncel olarak 35 bin takipçisine doğayla baş başa olduğu ve spor yaptığı anları paylaşıyor ve her paylaşımından son dönemlerde 30 bin civarında beğeni almaktadır.
 
Şu an bekâr olan güzel yarışmacı Meryem Kasap özel yaşamını pek gözler önünde yaşamadığı ve paylaşımlarında özel yaşamını pek yansıtmadığından dolayı hayatında birisinin olup olmadığı konusunda henüz bir bilgiye sahip değiliz.
 
Son olarak güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Milli Atlet Meryem Kasap, spor geçmişi, hırsı, azmi, kararlığı ve bitmek bilmeyen yüksek enerjisi sayesinde Survivor 2020’ ye iz bırakanlardan olacağını şimdiden kanıtlıyor. Bizlerde bu yarışmada kendisine başarılar diliyoruz.

Survivor Ünlüler Takımı
Aycan Yanaç Kimdir
Barış Murat Yağcı Kimdir
Derya Can Göçen Kimdir
Elif Yıldırım Gören Kimdir
Ersin Korkut Kimdir
Mert Öcal Kimdir
Parviz Abdullayev Kimdir
Sercan Yıldırım Kimdir
Şaziye İvegin Üner Kimdir
Tuğba Melis Türk Kimdir
Uğur Pektaş Kimdir

Survivor Gönüllüler Takımı
Burak Yurdugör Kimdir
Cemal Can Canseven Kimdir
Ceyhun Uzun Kimdir
Evrim Keklik Kimdir
Fatma Günaydın Kimdir
Makbule Karabudak Kimdir
Meryem Kasap Kimdir
Nisa Bölükbaşı Kimdir
Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir
Tayfun Erdoğan Kimdir
Yasin Obuz Kimdir


Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80