Ara

Gökhan Keser Boyu, Gökhan Keser Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Gökhan Keser Kimdir? Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Gökhan Keser Kimdir?

Gökhan Keser Kimdir?

 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına başlayan Survivor 2022 All Star Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Gökhan Keser Kimdir? 
 
Adı Soyadı: Gökhan Keser  
Doğum Tarihi:  09.09.1987 (34 Yaşında)
Doğum Yeri: İzmir             
Nereli: Rize 
Burcu: Başak  
Kilosu:  75
Boyu: 1,90 cm
Göz Rengi: Ela
Saç Rengi: Açıkkahverengi  
Eğitim Durumu: Lise
Evlimi: Bekâr
Sevgilisi: Bilinmiyor 
Meslek: Oyuncu, Şarkıcı
instagram Hesabı: @gokhankeser
Twitter Hesabı: @gokhankeser 
Facebook Hesabı: 
 

Gökhan Keser Biyografisi

 
2014 Yılında katılmış olduğu Survivor yarışmasında hiç ismi yazılmadan ve SMS oylamasına takılmadan finale kadar çıkan tek yarışmacı olan ve bir zamanların Selena adlı dizisinde Burak isimli bir öğretmeni canlandırarak ünlenen Gökhan keser de Survivor 2022 All Star yarışmasına katılan isimlerden oldu. Biyografisi severleri tarafından ilgi ile araştırılan Gökhan Keser kimdir? Gökhan Keser kaç yaşında? Gökhan Keser evlimi? Gökhan Keser aslen nereli? Gökhan Keser ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler için derledik.  
 
Köken olarak Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Kale Köyünden olan ve ailesinin İzmir’e yerleşmesi sebebiyle İzmir’de doğan Gökhan Keser, 9 Eylül 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. Boyu 189 cm ve 75 kg olan genç oyuncu başak burcudur. Mobilyacı bir baba ile ev hanımı bir annenin oğlu olan Gökhan Keser lise mezunudur.
 
Henüz 14 yaşında iken modellik kariyerine başlayan Gökhan Keser, Ekol Drama Sanat Evi”nde Ayla Algan‘dan oyunculuk eğitimi almış, diğer bir yandan Sevingül Bahadır, Gül Sabar, Kevork Tavityan, Randy’den şan eğitimi alarak kariyerinde daha yüksel basamaklara çıkmayı hedeflemiştir.
 
2004 yılında çok genç yaşta "Miss & Mr Model 2004" yarışmasına katılan Gökhan Keser, birinci seçilerek 'Ege Kralı' unvanında sahibi oldu. Sonrasında "Best Model of Turkey 2005" yarışmasında Turkiye ikincisi seçilerek 'Manhunt Turkey' unvanı alıp Türkiye'yi yurt dışında temsil etme hakkı kazandı ve Çin‘de (Jing-Jang) düzenlenen dünyanın en yakışıklı ve karizmatik erkeğinin seçildi. 2005 yılında Koreograf ve modacı Uğurkan Erez ajans ile profesyonel olarak modellik kariyerine başlayarak yurt içinde ve yurt dışında birçok defile ve katalog çekimlerine katıldı. Gökhan Keser çıtayı bir üste taşıyarak 2006 yılında dünyanın dört bir yanından gelen 64 ülkenin en iyi modellerinin yarıştığı “Manhunt International 2006¨ yarışmasında Dünya dördüncüsü ve Dünyanın en fotojenik erkeği seçildi.
 
İlk olarak 2004 yılında Cennet Mahallesi dizisinde yardımcı rol alan Gökhan keser 2006 yılında ise Atv kanalında yayınlanan 104 bölüm süren Selena dizisi ile kamera önüne geçerek ilk başrol deneyimiyle geniş bir hayran kitlesi edindi.
 
Modelliğin yanı sıra müzikle de uğraşan Gökhan Keser, Nükhet Duru’nun sahne ve albümlerinde yer almış, 2008 yılında Zerrin Özer‘in “Ömür Geçiyor” albümünün vokallerinde de sahne alırken Sıla’nın “İnşallah” ve “Kafa” kliplerinde de oynayan genç model Gökhan Keser, aynı zamanda uzun süre sahnede Sıla’ya vokalistlikte yaptı.
 
Ayrıca 2008 yılında “Hepsi” grubuyla birlikte “Kayıp Çocuklar Cenneti” isimli sinema filminde başrolü paylaştı bu film yapımcılardan kaynaklanan sebeplerden dolayı yarım kaldı ve vizyona giremedi.
 
2014 Marttan Hazirana kadar o dönem Star TV'de yayınlanan Survivor’a katılıp ünlüler kadrosunda yer aldı. Bu zamana kadar Survivor tarihinde bir ilki başarmış olan Gökhan Keser, adadan elenmesi için konseylerde hiç ismi yazılmayan, finale kadar SMS'e çıkmayan ve tüm final oyunlarını kazanarak final koltuğuna oturan tek isim olmuştur. Adada kalmayı başardığı 116 günlük zorlu serüvenin ardından çok tartışılan bir finalle yarışmayı ikinci olarak tamamlamıştır.
 
Gökhan Keser’in özel yaşamı ile ilgili merak edilen konu ise; bir dönem İşte Benim Stilim adlı yarışmasından elenen Gülay Hançer’le 2 yıldır beraberlik yaşadığı bilinmekteydi ancak hala sevgilisi olup olmadığı net olarak bilinmemektedir.
 
Rol Aldığı Film ve Diziler:
 

 • Yalancı Sevgilim (Ferit / Cüneyt. TV Filmi 2021 Yılında)
 • Tatlı Bela (Sinema Filmi 2018 Yılında)
 • Atçalı Kel Mehmet (Mehmet Efe, Sinema Filmi 2018 Yılında)
 • Cumali Ceber: Allah Seni Alsın (Sinema Filmi 2018 Yılında)
 • Sen Benimsin (Ejder Yenilmez, TV Dizisi 2015 Yılında)
 • Kayıp Cocuklar Cenneti (Sinema Filmi 2009 Yılında)
 • Selena (Burak Ögretmen, TV Dizisi 2006-2008 Yılında)
 • Cennet Mahallesi (Arif, TV Dizisi 2004 Yılında)

 
 Albümleri:
 

 • 2011 – Hadi Ordan (Sıla’yla düet)
 • 2012 – Gökhan Keser
 • 2014 – Hiç Vaktim Yok

 
TV Programı:

 • Dada Dandinista (Kendisi 2015


Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80