Ara

Gökhan Alkan Boyu, Gökhan Alkan Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Gökhan Alkan Kaç Yaşında, Gökhan Alkan Boyu, Gökhan Alkan Nereli, Gökhan Alkan Vikipedi, Gökhan Alkan Kimdir?, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Gökhan Alkan Kimdir? Kaç Yaşında, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç?


Adı Soyadı: Gökhan Alkan
Doğum Tarihi: 08.12.1987 (31 Yaşında)
Nereli: İstanbul
Burcu: Yay
Kilosu: 85
Boyu: 1.88
Göz Rengi: Koyu kahverengi 
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Eskişehir Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret- Pazarlama
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Yok
Eşi: Yok
instagram Hesabı: www.instagram.com/gokhan_alkan
Twitter Hesabı: twitter.com/gokhan_alkanp
Facebook Hesabı: Yok

Gökhan Alkan Kimdir, Eğitim Durumu, Özel Hayatı, Oynadığı Diziler Hakkında Bilgiler

Eğitimi: Gökhan Alkan'ın asıl ailesi göçmendir. İlk ve okulu İstanbul ' da okumuştur. Lise hayatıda İstanbul' da geçen Gökhan Alkan, daha lise yıllarında sürekli olarak tiyatro gruplarına katılmış ve ilerideki oyunculuk kariyerini o zamanlarda çizmeye başlamıştır. Üniversite hayatını ise Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknolojileri Bölümünde getirmiştir. Üzerine de Anadolu Üniversitesi' nde Dış Ticaret-Pazarlama ön lisans bölümünü bitirmiş ve mezun olmuştur. Daha sonra MSM Actor Studio bünyesinde oyunculuk eğitimi almıştır.

Özel Hayatı: Gökhan Alkan televizyon hayatında karşımıza resmi olarak 2012 yılında girmiştir. Ama hayatımıza girdiği zamandan beri aşk hayatını hep bizden uzak tutmuştur. Ta ki 2014 yılında Kocamın Ailesi dizisinde beraber rol aldıkları Seray Kaya ile tanışıncaya kadar. İlişkilerini ilk başlarda hep gizli saklı yaşasalarda, bir gece el ele bir mekandan çıkarken görüntülendiklerinden beri aşklarını artık dolu dizgin yaşamaya başladılar. Fakat yine de aşklarını göz önünde yaşamamayı tercih ediyorlar.

Oynadığı Diziler:  Televizyon ekranlarına ilk olarak 2011 yılında yayınlanan ve çok izlenen Muhteşem Yüzyıl ile karşımıza çıkmıştır. Kadroya konuk oyuncu olarak katılsa da yapımcıların dikkatini çekmiş olacak ki, 2013 yılında Her şey Yolunda Merkez ile de ekranlarda olmaya devam etmiştir. 2014 yılında ise Gurbette Aşk dizisi ile yine aynı sene Kocamın Ailesi dizisinin başrol karakteri Tarık rolü ile 2016 yılında Seviyor Sevmiyor, son olarak ta 2017 yılında hala devam eden Kalp Atışı dizisinde Ali Asaf 'ı canlandırmıştır.

İş Hayatı: İş hayatına daha üniversite yıllarında iken birçok mekan içerisinde canlı müzik performansı ile başlamıştır. Profesyonel olarak oyunculuğa başlamadan önce Actor Studio' ya yazılmış ve oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitimden sonra ise Müjdat Gezen tiyatrosuna gitmiş iki sene boyunca da burada çeşitli oyunlarda oynamıştır. Bu oyunlar arasında en bilinenleri ise: Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Mustafa'm Kemal'im, Oscar ve İstanbul ve Aşk filmleridir. Müjdat Gezen tiyatrosu ile iki sezon çalıştıktan sonra tiyatrodan ayrılmış, bir grup arkadaşı ile kendi tiyatrosunu kurmuştur. Daha sonra şan, solfej eğitimi de almış ve profesyonel olarak ta spor ile ilgilenmiştir. Ayrıca dizi oyunculuğuna başlamadan önce şiir ve güfte çalışmaları yapan reklamlarda seslendirmeler de yapmıştır. Daha sonra sırasıyla Muhteşem Yüzyıl, Her şey Yolunda Merkez, Gurbette Aşk, Kocamın Ailesi, Seviyor Sevmiyor ve son olarak Kalp Atışı dizilerinde rol almıştır. Ayrıca Gökhan Alkan Defne 'nin bir Mevsimi ve Organik Aşk Hikayeleri adlı filmlerde oynamış, ek olarak ta 2015 yılında TRT1'in televizyon filmi olan Makas ' ta da rol almıştır.

Diğer Bilgi: Gökhan Alkan meslek hayatı boyunca en büyük desteği annesinden almıştır. Kariyeri boyunca her dönemeçte annesini her zaman dinlemiş ve başarılı olmuştur. Annesi oyunculuğa ilk girdiği sene ona denemesini ve başardığı zaman da devam etmesi gerektiğini söylemiş o da annesinin bu tavsiyelerini dinleyerek bu zamanlara geldiğini söylemiştir.

Ayrıca Gökhan Alkan oyunculuk yapsada müzikten hiç bir zaman vazgeçemediğini ilerdeki hedeflerinde mutlaka ciddi bir şan dersleri almak istediğini belirtmiştir. Aynı zamanda kendine özel bir albüm hazırlamayı istediğini söylemiştir.

Aşk hayatı için: Tutku ile istediği bir kadından başkasına gitmeyeceğini söylemiş ve aşkı seven bir adam olduğunu da eklemiştir. Ayrıca Romantik bir adam olduğunu söylemiştir.

Oyunculuğu hakkında " Bu adam oyuncu ama yüreği kaynıyor, içi de fıkır fıkır" densin istiyorum demiştir.

Şiir konusunda da yetenekli olan Gökhan Alkan'ın " Bir aslan gibi yırtarcasına, bazen bir ceylan gibi kaçarcasına. Bazen de bir kuş gibi özgürce sine ama hep istercesine. Kavgam, kalbim, kadınım" ve " Mevsim iki kişilik. Mevsim, bensiz üşürsün." gibi şiir sözleri de vardır.

Gökhan Alkan kullandığı twitter hesabı: @GkhnAlkanOnline
Gökhan Alkan kullandığı instagram hesabı: @gokhan_alkan

Televizyonun yeni Ediz Hun' u olarak anılan Gökhan Alkan'a hayatta ve meslek hayatında başarılar diliyoruz.


Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80