Ara

Fırat Tanış Boyu, Fırat Tanış Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Kimdir, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Fırat Tanış Kimdir? Fırat Tanış Kaç Yaşında, Fırat Tanış Boyu, Fırat Tanış Nereli, Fırat Tanış Biyografi, Fırat Tanış Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Fırat Tanış Kimdir?


Adı Soyadı: Fırat Tanış
Doğum Tarihi: 05.05.1975
Nereli: İstanbul
Burcu: Boğa
Kilosu: 65 Kg
Boyu: 1.75
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi:Siyah
Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Evet
Eşi: Kübra Tanış
instagram Hesabı: Yok
Twitter Hesabı:twitter.com/firattanis
Facebook Hesabı: Yok
 

Fırat Tanış Biyografisi


Fırat Tanış Doğum ve Ailesi:
Fırat Tanış, 5 Ağustos 1971 tarihinde İstanbul'da doğdu. Babası bir işletme sahibi, annesi ise ev hanımıdır. Ailesinin diğer üyeleri arasında iki erkek kardeşi vardır. Fırat Tanış 47 yaşındadır. Fırat Tanış boyu 1.75 cm olup 65 kilo civarındadır. 

Fırat Tanış Eğitimi:
Fırat Tanış, eğitimine İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Bölümü'nde başladı. Ancak, sonrasında öğrenimine yurt dışında devam etmek istedi ve İngiltere'de The Drama Studio London'da oyunculuk eğitimi aldı.

Fırat Tanış Kariyeri:
Fırat Tanış, oyunculuk kariyerine 1990'lı yılların başında tiyatro sahnesinde başladı. İlk dizi deneyimi ise 1997 yılında yayınlanan Aynalı Tahir adlı dizide oldu. Daha sonra, Kurtlar Vadisi, Yeditepe İstanbul, Hatırla Sevgili, Binbir Gece ve Karadayı gibi birçok popüler televizyon dizisinde rol aldı.

Fırat Tanış ayrıca sinema filmlerinde de rol almıştır. En ünlü filmleri arasında, 2007 yapımı Pazar: Bir Ticaret Masalı, 2008 yapımı Vavien ve 2015 yapımı Düğüm Salonu yer alıyor.

Fırat Tanış Özel Hayatı:
Fırat Tanış'ın özel hayatı hakkında pek bilgi bulunmamaktadır. Ancak, basında çıkan haberlere göre, oyuncunun 2010 yılında Bojana Barovic ile evlendiği ve bir çocuk sahibi olduğu bilinmektedir.

Fırat Tanış Ödülleri:
Fırat Tanış, kariyeri boyunca birçok ödül kazandı. En önemli ödülleri arasında 2004'te Afife Tiyatro Ödülleri'nde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülü, 2008'de Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülü ve 2012'de Uluslararası İzmir Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülü yer alıyor.

Fırat Tanış Sosyal Medya:
Fırat Tanış, sosyal medya hesaplarında oldukça aktiftir. Instagram hesabında yaklaşık 200 bin takipçisi bulunmaktadır ve burada özel hayatı, iş hayatı ve seyahatleri hakkında paylaşımlar yapmaktadır.

Fırat Tanış Aktivizm:
Fırat Tanış, hayvan hakları ve çevre konularına duyarlılığı ile tanınmaktadır. Hayvan hakları savunucusu ve çevre aktivisti olarak, çeşitli kampanyalara destek vermektedir.

Survivor 2024 Yarışmacıları
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Boyu
Survivor Berna Canbeldek Boyu
Survivor Bozok Gören Boyu
Survivor Damla Can Boyu
Survivor Doğukan Manço Boyu
Survivor Ece Begüm Yücetan Boyu
Survivor Ersin Korkut Boyu
Survivor Furkan Kızılay Boyu
Survivor Gizem Memiç Boyu
Survivor Hakan Hatipoğlu Boyu
Survivor Merve Aydın Boyu
Survivor Nagihan Karadere Boyu
Survivor Nefise Karatay Boyu
Survivor Nihat Altınkaya Boyu
Survivor Ogeday Girişken Boyu
Survivor Özgür Tetik Boyu
Survivor Pınar Saka Boyu
Survivor Sahra Işık Boyu
Survivor Seda Aktuğlu Boyu
Survivor Seda Ocak Boyu
Survivor Sercan Yıldırım Boyu
Survivor Turabi Çamkıran Boyu
Survivor Yasin Obuz Boyu
Survivor Yiğit Poyraz Boyu
Survivor Yunus Emre Özden Boyu

Biyografiler

 • Survivor Seda Aktuğlu Kimdir

  Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987'de Almanya'da doğan, Türk anne ve babanın kızı olan bir isimdir. İzmir kökenli olan Seda, çift vatandaşlık statüsüne sahip ve ailesiyle güçlü

 • Yiğit Poyraz Kimdir

  2021 Survivor yarışmasında birçok kez SMS birincisi olan Yiğit Poyraz polemikleri ve aynı zamanda performansı ile çok kişinin dikkatini çekmeye Başaran isimlerden bir tanesidir. Peki, Survivor Yiğit

 • Survivor Özgür Tetik Kimdir

  Survivor finalistlerinden biri olan Özgür Tetik'in yarışmadan sonra hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Özgür tetik kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır? Survivor

 • Survivor Nefise Karatay Kimdir

  Survivor da geçtiğimiz yıllarda şampiyon olmasının ardından Nefise Karatay'ın biyografisi ve hayatı insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Nefise Karatay kimdir? Nereli? Burcu ne? Kilosu ve Survivor

 • Ece Begüm Yücetan Kimdir

  Ece Begüm Yücetan Kimdir?   Ece Begüm Yücetan Doğum Tarihi: 27.08.1988 Ece Begüm Yücetan Kaç Yaşında: 36 Yaşında Ece Begüm Yücetan Nereli: İzmir Ece Begüm Yücetan Burcu: Başak Ece Begüm Yücetan Kilosu: 52 kg   Ece Begüm Yücetan Boyu: 1.80