Ara

Elif Gören Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Kaç Doğumlu, Nerede Doğdu, Boyu ve Kilosu Kaç, Hangi Okuldan Mezun, Ailesi Hakkında Bilgiler.

Elif Yıldırım Gören Kimdir,Yeniden Survivor 2022 All Star yarışmasında ünlüler takımında mücadeleye devam edecek olan Elif Yıldırım Gören’in kim olduğu, kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. Peki, Survivor Elif kimdir? Elif Gören kaç yaşında ve nerelidir?

Elif Gören Kimdir?

 
Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 ekranlarında 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayına girecek olan Survivor 2022 All Star yarışmasında, ünlüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Elif Gören Kimdir?  
 
Adı Soyadı: Elif Gören
Doğum Tarihi: 14.02.1990 (31 yaşında)
Doğum Yeri: Bursa İznik
Nereli: Bursa
Burcu: Kova
Kilosu: 55 Kg
Boyu: 1.70 m
Göz Rengi: Ela
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu:
Evlimi: Evli
Eşi: Yalım Gören
Meslek: Milli Atlet
instagram Hesabı: @elifgorenofficial
Twitter Hesabı:
YouTube: elif-yildirim 
 

Elif Yıldırım Gören Biyografisi

 
Genç atlet Elif Yıldırım Gören, Survivor fenomenleri tarafından araştırılmaya başlanan isimler arasında yer alıyor. Survivor 2020 yarışmasında başarılı kadın yarışmacılar arasında yer alan ve büyük beğeni ile takip edilen genç atlet Elif Yıldırım Gören, hızıyla adından söz ettirmeyi başarmıştı. Yeniden Survivor 2022 All Star yarışmasında ünlüler takımında mücadeleye devam edecek olan Elif Yıldırım Gören’in kim olduğu, kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. Peki, Survivor Elif kimdir? Elif Gören kaç yaşında ve nerelidir?
 
Atletizmde Türkiye Milli Takımı'nı başarıyla temsil eden Elif Yıldırım Gören, 14.02 1990 (31 Yaşında) tarihinde Bursa İznik’te dünyaya gözlerini açtı. 1.70 cm boyunda ve 55 kilo olan genç atletizmcinin burcu ise kovadır. Henüz ortaokul yıllarında iken spora başlayan ve hayatının bundan sonraki döneminde aktif olarak yaklaşık 15 yıldır spor ile ilgilenen milli atlet Elif Yıldırım Gören önce Basketbol oynamış ve daha sonra da atletizme yönelerek bu dalda başarılara imza atmıştır.

Çocukluğundan bu yana sporla iç içe yaşayan ve uzun zamandan beri atletizm sporu ile uğraşan başarılı milli sporcu, 400 metre engelli yarışında uzmanlaşmış ve olimpiyatlarda mücadele eden en genç Türk sporcu olarak sporseverler tarafından tanınmaktadır. Bir takım ailevi problemler yüzünden İstanbul'dan Bursa'ya yerleşen genç atlet antrenör Kemal Şencan ile çocukluk döneminden beri çalışmakta olup ayrıca Fausto Ribeiro tarafından da çalıştırılmaktadır. Elif Yıldırım Gören ENKA Spor Kulübü üyesidir ve Londra Olimpiyat Atletizm Milli Takımı kadrosunda yer almış bir atlettir.
 
2007 yılında Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Festivali’ nde yarışmış ve başarı sağlamış olan Elif Gören 2012 Yaz Olimpiyatları'nda Türkiye'yi temsilen bayanlar 4×400 metre bayrak yarışı etkinliğinde yarışmıştır ve bu alanda en genç milli atletizm takımı üyesi olma şerefine ulaşmıştır. 2017 yılında İslami Dayanışma Oyunları’ nda ayrıca 2018 yılında da Akdeniz Oyunları’ nda koşmuş ve ülkemizi başarı ile temsil etmiştir.
 
Enka Spor kulübünün İdari Menajeri ve Yöneticisi Yalım Gören ile evli olan genç atlet ailesinin özelliklede annesinin hayatındaki yerinin çok değerli olduğunu her fırsatta dile getirirken 12 yaşında başladığı hayat mücadelesinin özellikle annesine iyi bir hayat sağlama çabası olduğunu ve bundan da gurur duyduğunu belirtmiştir.
 
Survivor 2020 Ünlüler takımında yarışan Elif Yıldırım Gören’in o dönem sergilemiş olduğu başarılı performansına rağmen elenmiş ancak sportmen kişiliği ile bir çok gönüle de taht kurmayı başarmıştı. Son olarak Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu, Survivor 2022 All Star yarışmasında Ünlüler takımında yarışacak olan Milli Atlet yarışmasının iddialı isimlerinden birisi olarak görülmektedir. Spor kariyerindeki başarısını bu yarışmada da tekrarlamak istediğini belirtmiştir.
 
Survivor sevenleri tarafından sergilediği performanstan ötürü yoğun ilgi gören ve oldukça merak edilen Elif Yıldırım Gören’in hayatı hakkında bilgiler internet üzerinde sorgulanırken bir yandan da özel hayatına dair paylaşımları merak ediliyor ve araştırılıyor. ‘elifgorenofficial’ kullanıcı adıyla Instagram’da yer alan başarılı ismin özellikle spor ve günlük yaşamı ile ilgili paylaşımlarda bulunduğu sayfasında 257 bin takipçisi bulunuyor. Milli atlet Elif Yıldırım Gören, kişisel Instagram hesabından Survivor 2022 All Star fragmanını paylaşırken, 2022’nin Survivor’ı olmak için yola çıktığını ve sevenlerinin dua ve desteklerine ihtiyacı olduğu notunu düştü.
 
Milli Atlet Elif Yıldırım Gören ’in Başarı Kazandığı En İyi Dereceleri:

400mt. Engelli: 56.56
400mt: 53.23
300mt. Engelli: 42.86
100mt. Engelli: 14.30
200mt. : 24.64
Uzun atlama: 5.65
Heptatlon: 4951 puan


Biyografiler

 • Gülçin Santırcıoğlu Kimdir

  Gülçin Santırcıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu, Aslen Nereli? Gülçin Santırcıoğlu Kaç Yaşında: 45 Yaşında Gülçin Santırcıoğlu Doğum Tarihi:  25 Temmuz 1977 Gülçin Santırcıoğlu Boyu Kilosu:  1.70 – 65 Gülçin Santırcıoğlu Nereli: Manisa Gülçin Santırcıoğlu Burcu: Aslan Gülçin Santırcıoğlu Sevgilisi: - Gülçin Santırcıoğlu Eşi: Utku

 • Chaby Han Kimdir

  Chaby Han Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli Mi, Eşi Kim, Boyu ve Kilosu Kaç?   TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2023 yarışmacı kadrosuna dahil olan Chaby

 • Seçkin Piriler Kimdir

  Seçkin Piriler Kimdir, Kaç Yaşında, Evli Mi, Sevgilisi Kim, Boyu ve Kilosu Kaç?   TV8 kanalının sevilerek takip edilen fenomen yarışması Survivor 2023 ünlüler kadrosunda yer alan Seçkin

 • Cansu Tuman Kimdir

  Cansu Tuman Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Evli mi, Sevgilisi Kim, Boyu ve Kilosu Kaç?   TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen olan program Survivor yarışmasının 2023 kadrosunda yarışacak olan

 • Barış Telli Kimdir

  Barış Telli Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu ve Kilosu Kaç?   TV8 kanalının sevilerek takip edilen fenomen yarışması Survivor 2023 yeni sezonda da heyecanla beklenirken yarışmacılar arasında